پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

۰۲۱-۲۸۴۲۶۸۷۵

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

روش های پیدا کردن استاد در پروسه اپلای

99/11/04

 


روش های پیدا کردن استاد در پروسه اپلای
مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه
حسن امامی


در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دارید باید همان طور که در فکر آماده شدن برای رزومه تان هستید به فکر پیدا کردن استاد دانشگاه ها در رشته مربوط به خودتان هم باشید. شما جهت مهاجرت تحصیلی نیاز دارید تا از نظر مالی حمایت بشوید و برای این ساپورت مالی نیاز به گواهی تمکن مالی دارید و شخصی یا نهادی باید تضمین نماید که شما توانایی تامین هزینه های دانشگاه و زندگی در کشور مقصد را خواهید داشت. ولی یکی دیگر از روش ها این میباشد که بتوانید فول فاند بگیرید، در این صورت دانشگاه مقصد همه هزینه های شما را حتی شاید هزینه بلیت هواپیمای شما را هم پرداخت نماید و از بیمه درمانی ویژه دانشجویان هم می توانید استفاده نمایید.

همچنین در روش های پیدا کردن استاد در پروسه اپلای، افزون بر داشتن رزومه قوی تحصیلی که شامل: نمرات بالا در مقاطع پیشین، تحصیل در دانشگاه ها معتبر، نمره زبان بالا، فعالیت های پژوهشی و مقالات معتبر مرتبط با رشته تحصیلی موارد دیگری هستند که شانس شما را جهت دریافت فاند افزایش خواهند داد. در صورتی که بتوانید در مکاتبه خود با اساتید آن ها قانع کنید که مهارت ها و دانش کافی جهت همکاری با آن ها را دارید و برنامه ای مشخص جهت ادامه تحصیل دارید، احتمال آن که درخواست شما قبول بشود بسیار زیاد می باشد.

وب سایت دانشگاه ها

در این روش برای روش های پیدا کردن استاد در پروسه اپلای، نخست وارد وبسایت دانشگاه مورد نظر بشوید. همچنین می توانید در سایت خود دانشگاه نیز جستجو کنید و گروه مورد نظری که قصد دارید پیدا کنید و از صفحه آن گروه ، بخش کارکنان و اساتید را جستجو نمایید. یک روش هم این است که از همان نخست در گوگل ، جمله هیئت علمی گروه مورد نظرتان در دانشگاه مورد نظر را سرچ کنید . بعنوان نمونه برای گروه مکانیک در دانشگاه تورنتو این عبارت را سرچ کنید : university of toronto mechanical engineering faculty

بررسی وب سایت های پوزیشن یاب

در این روش، از تعدادی از وبسایت هایی که پوزیشن های دانشگاه ها را بر مبنای گرایش و زمینه کاری و لوکیشن ذخیره دارند استفاده میکنیم. بعنوان نمونه تعدادی از این وبسایت ها را در زیر لیست کرده ایم:

 www.studyincanada.com

www.mastersportal.com

www.phdportal.com

www.findaphd.com

Academicpositions.com

Scholarshipdb.net

Academicjobsonline.org

استفاده از google scholar

این راه کار بر مبنای مقالات و تحقیقات تازه استادان می باشد. قطعا تعداد زیادی از تحقیق ها و مقالات در گوگل اسکولار جمع شده است.  شما خواهید توانست زمینه کاری مورد نظرتان رو جستجو نمایید. تازه ترین و برترین مقالات در آن زمینه را پیدا کنید . اگر آن اساتید اکانت داشته باشند، می توانید به صفحات آن ها مراجعه نموده و افزون بر مجموع مقالات چاپ شده آن ها، علاقه مندی های تحقیقاتی آن ها و اسم دانشگاه و ایمیل آن ها را پیدا کنید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


اگر سوالی دارید در قسمت دیدگاه بنویسید تا به آن پاسخ داده شود.


از دست ندهید

 

اپلای کارشناسی ارشد کانادا

شنبه ۸ آبان | ساعت ۱۸:۰۰

سال آینده در کانادا کارشناسی ارشد بخوانید. صفر تا صد اپلای کارشناسی ارشد در وبینار جدید اسکورایز


اطلاعات بیشتر


دیدگاه ها

پاسخ به کامنت‌ها به صورت ایمیل ارسال میشود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید ورود به صفحه کاربری