یک ساعت مشاوره بگیر و مسیر مهاجرتت رو بشناس | رزرو مشاوره

به جای 6 ماه سرچ، یک مشاوره ESC اسکورایز بگیر!

ESC مخفف Experience-based, Special, Complete
یعنی یه مشاوره ی تجربه محور، ویژه و کامل

رزرو مشاوره
چه فرصت ها که از دست رفت...

چه فرصت ها که از دست رفت...

معمولا اینگونه است که افراد پس از دریافت اطلاعات اولیه مهاجرت تحصیلی وارد مسیر میشوند و دست به کارهایی میزنند که ممکن است فرصت های مهمی را از دست دهند یا با چالش های سختی رو به رو شوند. تازه آنجاست که به فکر دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی می افتند. جایی که ممکن است هیچ راهی برای برگرداندن آن فرصت باقی نباشد.

مسئله به همین جا ختم نمی شود. متاسفانه بارها دیده شده است که به متقاضیان مهاجرت تحصیلی مشاوره های نادرست و یا کلی و مبهم داده شده و فرصت های استثنایی آنها را نابود کرده اند. به این دلیل که مقام مشاور تخصصی را خیلی ساده به هر کس با کلیات مهاجرت تحصیلی آشناست می چسبانند تا به آینده افراد لطمه بزنند.

در صورتی که اگر مشاوره تخصصی و حرفه ای به افراد داده شود، به راحتی میتوانند مسیر خود را با صرف کمترین زمان، انرژی و هزینه مسیر مهاجرت تحصیلی خود را طی کنند. اینجا سوال پیش میآید که چگونه متوجه شویم موسسه مشاوره دهنده کارش را درست انجام میدهد؟

 

رزرو مشاوره
مشاوره مطمئن مهاجرت تحصیلی چه ویژگی هایی دارد؟

مشاوره مطمئن مهاجرت تحصیلی چه ویژگی هایی دارد؟

یک مشاوره خوب مثل کلید چراغ های یک اتوبان طولانی و تاریک است که میتواند کل مسیر را برایت روشن کند و تو با امنیت و اطمینان خاطر به سمت مقصدت حرکت کنی. در واقع مشاوره درست و اصولی زمانی اتفاق می افتد که فرد را از تمام پیچیدگی های مسیر آگاه کند و نگاهی از بالا و همراه با راه حل ارائه دهد.

مهاجرت تحصیلی جزئیات پیچیده و پنهانی دارد که برای دانستنش دو مسئله شدیدا اهمیت دارد:

 • اول دانش عمیق از فرایند و ریزترین نکات
 • دوم، بیش از 100 بار مهاجرت تحصیلی کردن برای تسلط بر چالش ها و تهدیدهای پنهانش!

طبیعی است که هیچ کسی نمیتواند به این دانش و تجربه ویژه دست پیدا کند مگر موسسه معتبری که سالهاست تخصصی روی مهاجرت تحصیلی کار کرده باشد و پذیرش افراد زیادی را با موفقیت کسب کرده باشد. حتی موسساتی که تمام راههای مهاجرتی (از جمله مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و...) را هم کار میکنند خیلی امکان عمیق شدن بر فرایند مهاجرت تحصیلی را نداشته اند. به همین دلیل است که حتی آن موسسات هم نرخ موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی شان از 80 درصد تجاوز نمیکند. بنابراین گزینه چندان مناسبی برای دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی محسوب نمی شوند.

 

رزرو مشاوره

پس بهترین راهکار چیست؟

بهترین راهکار پیدا کردن موسسات معتبر و خوشنامی است که تخصصی برای مهاجرت تحصیلی فعالیت میکنند و سابقه درخشانی در اخذ پذیرش های مهاجرت تحصیلی دارند.

اسکورایز تنها موسسه خدمات مهاجرت تحصیلی در ایران است که نرخ موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی اش بیش از 97 درصد است؛ که هم که امکان راستی آزمایی کیفیت و صحت آمار اعلام شده را به تمامی مخاطبینش میدهد. بر همین اساس شرایط ارتباط با افرادی که قبلا از خدمات اسکورایز استفاده کرده اند را برای همه فراهم میکند.

 

رزرو مشاوره

مشاوره ESC اسکورایز چیست؟

مشاوره ESC اسکورایز مخفف سه تا کلمه است:

 • Experienced-based هست
 • یعنی بر اساس تجربیات 567 تا پرونده موفقمونه. علاوه بر این اطلاعاتی که قرار است طی ۶ ماه سرچ و تجربه به دست بیاید در یک ساعت به شما منتقل می شود.
 • Special هست
 • یعنی مخصوص شرایط شما ارائه میشه. اطلاعات باید به پیشرفت شما کمک کند.
 • Complete هست
 • از چیزی که کمکت میکنه دریغ نمیکنیم و بهترین ها رو برات در نظر داریم. فرد مشاوره گیرنده باید حتما بر فرصت ها و تهدید های مسیرش آگاه شود.

 

رزرو مشاوره

جلسه مشاوره چگونه برگزار می شود؟

در صورت برگزاری مشاوره شما با کارشناس اسکورایز، فرایند مشاوره چگونه خواهد بود؟

موضوع مشاوره

بر اساس موضوعی که شما مطرح میکنید و رشته تحصیلی شما، مشاور متخصص آن حوزه انتخاب و کل فرایند برنامه ریزی می شود.

برنامه ریزی بر اساس مورد شما

این شمایید که موضوع یا مشکل تان را مطرح میکنید تا بر اساس آن کل فرایند مشاوره برنامه ریزی شود.

فرم دموگرافیک / پیش مشاوره

سپس فرمی به شما داده می شود که تا مشاور از وضعیت و شرایط شما مطلع شود. از ویژگی های شخصیتی تا رزومه و اطلاعات تحصیلی و...

تحلیل وضعیت

در جلسه، مشاور 4 نکته برای شما تحلیل می شود: نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدهای مسیر پیش رویتان

راه حلها

در بخش بعدی مشاوره، به بررسی راه حل ها برای موضوع یا مشکل تان پرداخته می شود.

نتیجه گیری

در این مرحله بهترین راه حل به شما پیشنهاد می شود.

عقد قرارداد

اسکورایز صفر تا صد پروسه‌ی اپلای متقاضیان واجد شرایط را به صورت تضمینی انجام می‌دهد، در جلسه مشاوره شرایط عقد قرارداد با اسکورایز به متقاضیان توضیح داده می‌شود.

رضایت مشتریان اسکورایز

نظرات صوتی

مشتریان چه میگویند؟

متوقف...
  محدودیت مشاوره

  لازم است بدانید که در روز فقط 7 جلسه مشاوره ESC اسکورایز برگزار می شود!

  به دلیل کمبود متخصصین مورد تایید اسکورایز، در روز فقط ۷ جلسه مشاوره حضوری ESC برگزار می شود.

   

  رزرو مشاوره

  مشاوره ESC اسکورایز برای چه کسانی مناسب است؟

  تمامی افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند و نیاز به اطلاعات دقیق برای پیشبرد کارهایش دارند، در تمامی مقاطع.

  دبستان

  راهنمایی

  دبیرستان

  کارشناسی

  کارشناسی ارشد

  دکتری

  چرا قیمت مشاوره از موسسات دیگر بالاتر است؟

  مطمئن باشید اگر روی یادگیری خودتون سرمایه گذاری کنید، قطعا ضرر نمیکنید!

   

  • چون قرار است اطلاعاتی که با 6 ماه سرچ و تجربه به دست آوری را در یک ساعت دریافت کنی!
  • چون قرار است هزینه های سنگین ناشی از اشتباهات جبران ناپذیر را نپردازی!
  • چون قرار است کم هزینه ترین و سریع ترین مسیر به صورت یک برنامه اجرایی به شما معرفی شود.
  • چون به درست و قابل استناد بودن اطلاعات مشاوره اعتماد داری.
  • چون در صورت ناراضی بودن از جلسه مشاوره، امکان بازگشت کامل وجه وجود دارد.
  بهترین
  399,000 تومان مشاوره حضوری
  • کسب اطلاعات ارزشمند توسط شما
  • سیو پول و جلوگیری از هزینه گزاف
  • بازگشت وجه در صورت نارضایتی
  رزرو مشاوره
  بهتر
  399,000 تومان مشاوره غیر حضوری
  • کسب اطلاعات ارزشمند توسط شما
  • سیو پول و جلوگیری از هزینه گزاف
  • بازگشت وجه در صورت نارضایتی
  رزرو مشاوره
  بهتر
  999,000 تومان مشاوره تخصصی ویزا (فقط اگر پذیرش دارید)
  • کسب اطلاعات ارزشمند توسط شما
  • سیو پول و جلوگیری از هزینه گزاف
  • بازگشت وجه در صورت نارضایتی
  رزرو مشاوره
  بهتر
  399,000 تومان مشاوره مهاجرت کاری
  • کسب اطلاعات ارزشمند توسط شما
  • سیو پول و جلوگیری از هزینه گزاف
  • بازگشت وجه در صورت نارضایتی
  رزرو مشاوره

  ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما

  ما به کیفیت و قیمت گذاری محصولات خود مطمئن هستیم و مطئنیم بیش از مبلغی که خرج می‌کنید میتوانید از این محصول استفاده کنید، با این وجود این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این محصول آموزشی ، تمام مبلغ پرداختی شما را در همان روز خرید، بدون هیچ سوالی و با رضایت کامل به شما باز می‌گردانیم، فقط کافیست به همکاران ما ایمیل دهید تا وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده شود.

  نظرات کاربران

  حساب کاربری دارید؟ وارد شوید

  مهتاب

  مهتاب

  02/08/13

  سلام. وقتتون بخیر . من کارشناسی ارشد جغرافیا هستم ( گرایش انسانی). دانشگاه تهران درس خوندم و 6 سال از دوران فارغ التحصیلیم میگذره. چند مقاله همایشی و علمی - پژوهشی دارم . معدلم هم نزدیک به 18 ست. هنوز مدرک زبان ندارم و الان هم روی یک مقاله کار میکنم که بتونم ISI چاپ کنم . هدفم اینه که برای کره جنوبی درخواست بدم برای مقطع دکتری . میخواستم درصورت امکان نظرتون رو بدونم که چقدر شانس برای پذیرش دارم و آیا کره کشور مناسبی برای گرایش های جغرافیا هست ؟ یا کشور دیگه ای مناسب تره ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/08/14

  سلام دوست عزیز خیلی خوبه که در حال نوشتن مقاله هستید باعث تقویت رزومه تون میشه👌 ما برای مقطع دکتری فقط کشور های آمریکا و کانادا اقدام داریم🌸
  محبوبه

  محبوبه

  02/07/20

  سلام همسر من دانشجوی ترم 1 دکترا (فول فاند) در کالیفرنیاست و در واقع در حال حاضر ویزای f1 داره. ما هر دو برای ویزا درخواست دادیم ولی ویزای من هنوز نیامده و در کلیرنس هستم درخواست اول من از دبی بوده که بعد از 17 ماه هنوز کلیر نشدم و مصاحبه دومم در قطر نزدیک به دو ماه قبل که همچنان خبری نیست اسکورایز خدماتی در زمینه تسریع کلیرنس هم انجام میده؟
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/07/29

  سلام وقتتون بخیر لطفا برای بررسی رزومه تون و ارایه مشاوره اختصاصی بهتون وقت مشاوره رزرو بفرمایید 🙏🌹
  Mehdi

  Mehdi

  02/07/14

  سلام وقتتون بخیر. من نفر اول دانشگاه تهران(در مقطع ارشد) در رشته نقشه برداری هستم با معدل 18.70. دو تا مقاله داخل ژورنال های Q1 (6و 8 = if) دارم. به شرط داشتن مدرک زبان مناسب چقدر شانس برای دانشگاه های EPFL , ETH داخل سوئیس دارم. ایا تا به حال موسسه شما داخل این دو دانشگاه پذیرش داشته؟ تجربه ایی دارید؟ کلا میشه برای فول فاند گرفتن داخل سوئیس یه راهنمایی بفرمائید ممنون
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/07/29

  درود دوست عزیز رزومه خوبی دارید. لطفا برای بررسی تخصصی و ارائه راهکار های اختصاصی در زمینه رزومه تون وقت مشاوره تعیین بفرمایید. 🌹🙏
  سمیرا

  سمیرا

  02/06/13

  سلام وقت خوش من ارشد میکروبیولوژی دارم با معدل کل 17.23 و نمره ی تز 19.15 و یه مقاله isi با ایمپکت 2 پابلیش شده در سال 2019 البته در سایت خود ژورنال 2017 پابلیش شد اما بصورت پرینت سال 2019 پابلیش شد، یه review article که هنوز سابمیت نشده و یه review article دیگه در حال نگارش هستم. مدرک زبان هم تا 5 الی 6 ماه دیگه دولینگو یا آیلتس حتما اخذ میکنم . باید اضافه کنم که مدرک کارشناسی من مترجمی زبان انگلیسی بوده. سن: 42 سال و خوب گپ تحصیلی زیاد دارم و الآنم دارم دکترای داروسازی pharmD در قبرس شمالی میخونم البته سه ترم خوندم ولی قصد دارم که حتما تا 6 ماه یا نهایت یکسال آینده از اینجا به کانادا مهاجرت تحصیلی کنم نمی‌دونم میشه ادامه داروسازی رو در یکی از دانشگاه های کانادا خوند یا اگر نشد بیشتر ترجیح میدم برای PhD میکروبیولوژی ادمیشن بگیرم یا اگر امکانش سخت بود برای master مجدد همون میکروبیولوژی البته من دنبال فول فاند بیشتر هستم چون نمیتونم هزینه های سلف فاند رو بپردازم و حتما اسکالرشیپ می‌خوام که هزینه های دانشگاه و مقداری هم هزینه های زندگی رو بهم بدن . البته گپ تحصیلی با مقاله و همچنین کار در موسسه پژوهشی که البته بیمه و اینا رد نشده فکر کنم پر بشه من میتونم از موسسه ای که واسشون کار میکردم گواهی روی سربرگ موسسه بگیرم که سالهایی که کار کردم و نوع کارم مشخص باشه با این تفاسیر ، چقدر امکان و شانس دارم برای آمریکا یا کانادا ؟
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/06/18

  سلام دوست عزیز وقت بخیر لطفا ایمیل تون رو چک بفرمایید🙌🌹
  Noushin

  Noushin

  02/06/09

  سلام وقت بخیر . من کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل ۱۸, سابقه ۱۰ سال تدریس در مقطع ابتدایی دارم ،متاهل هستم و آزمون آیلتس رو آبان ماه خواهم داد، آیا میتونم به گرفتن فاند از امریکا ؟ میشه راهنمایی کنید لطفا ؟
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/06/18

  سلام وقت بخیر گپ تحصیلی زیادی دارید و گرفتن فاند به فاکتور های مختلفی بستگی داره. لطفا ایمیل تون رو چک بفرمایید🌹
  رضا

  رضا

  02/06/07

  سلام وقت بخیر. ببخشید چرا جواب سوال من را ندادید؟
  رضا

  رضا

  02/06/03

  با سلام و عرض ادب. بنده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد نانو شیمی سال ۹۳ از دانشگاه آزاد هستم 4 سال سابقه ی مرتبط دارم دو سال سربازی. معدل 18.98 دارم. یک مقاله isi Q1 دارم و چهار تا همایش ملی. و آیلتس ۶.۵ .با احتساب این موارد آیا گپ تحصیلی من پر میشه؟ میتونم برای مقطع دکترای آمریکا اقدام کنم یا کشور های اروپایی برای شرایط من خوبه?تشکر
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/06/18

  سلام دوست عزیز وقت بخیر رزومه خوبی دارید و میتونید اقدام کنید 🤩👌
  سوگند

  سوگند

  02/05/29

  سلام وقت بخیر. من کارشناسی اموزش زبان انگلیسی از دانشگاه فرهنگیان با معدل ۱۷.۵ رو دارم.با دو سال سابقه کار. قصد تحصیل در مقطع ارشد مرتبط با رشته م دارم. ایتلس رو هم میتونم با نمره بالا بگیرم. بجز المان چه کشور هایی هزینه تحصیلی و زندگی نسبتا پایینی دارن تا اقدام کنم؟یا کشوری که بتونم فاند بگیرم متاهل هستم و به ویزای همراه هم احتیاج دارم.
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/05/30

  سلام دوست عزیز لطفا ایمیلتون رو چک کنید🌸
  Ali Maghzian

  Ali Maghzian

  02/05/20

  سلام وقت بخیر من لیسانس پرستاری دارم از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶.۳ با ۲ سال سابقه کار و تا ماه آینده آیلتس ۷ میگیرم. متاسفانه مقاله ای ندارم. میخواستم ببینم با توجه به رزومم و تجربه شما امکان پذیرش با فاند در کشور کانادا هست یا خیر؟
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/05/30

  سلام وقت بخیر دوست عزیز🌸 متاسفانه ما برای این رشته ها اقدامی نداریم.
  Arash AKZ

  Arash AKZ

  02/04/25

  سلام خسته نباشید من ارشد علوم پزشکی دارم با معدل 17.5، گوگل اسکولار 17، سابقه کار مرتبط و تدریس هم دارم، 7 سال گپ تحصیلی دارم (سال 94 فارغ التحصیل شدم) به دنبال پذیرش فول فاند دکتری در آمریکا برای سال تحصیلی آتی هستم، مدرک زبان ندارم هنوز (تافل 90 کافی)، خواستم ببینم احتمال گرفتن فاند کامل آمریکا برای من چقدر هست؟ یک سری جزئیات دیگر هم هستش که فکر میکنم در گرفتن ویزا تأثیر بیشتری داره تا در پذیرش گرفتن.
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/05/01

  سلام وقت بخیر خیلی عالیه رزومه خوبی دارید فقط گپ تحصیلی تون یه مقدار زیاده که اگه سربازی یا موارد دیگه داشتید میتونید با اونا پر کنید. برای اطلاعات بیشتر میتونید به تلگرام پیام بدید تا بیشتر راهنماییتون کنیم 🤗
  الهام

  الهام

  02/04/24

  سلام وقت بخیر ، من ارشد محیط زیست هستم از دانشگاه بهشتی تهران ،معدل ارشدم ۱۷.۶۶ هست ،یک مقاله علمی پژهوشی داخلی با review انگلیسی دارم و یک مقاله ،isiکه تا دو ماه دیگه کامل میشه ،تافل ۱۰۰ ، متاهل خواستم ببینم میتونم برای دکتری و فول فاند دریکی لز این کشورها استرالیا، کانادا. نروژ ،هلند و انگلیس اقدام کنم ،
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/04/26

  سلام وقت بخیر ما برای مقطع دکتری فقط آمریکا و کانادا اقدام داریم و رزومه خوبی دارید میتونید اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر میتونید به تلگرام پیام بدید تا اطلاعات تکمیلی در اختیارتون قرار بگیره🌹🙏
  مریم

  مریم

  02/04/04

  عرض سلام و احترام من ۳۹ سال دارم لیسانس فیزیک از دانشگاه آزاد اراک رو در سال ۸۶ با معدل ۱۵/۲۵ گرفتم بعد شروع به تدریس ریاضی و فیزیک کردم که همچنان ادامه دارد. سال ۹۶ ارشد نانو فیزیک قبول شدم و سال ۹۸ با معدل ۱۹/۲۷ (رتبه اول) و دو مقاله آی اس آی فارغ التحصیل شدم سال ۱۴۰۰ دکترای ماده چگال دانشگاه اراک قبول شدم درسهای تئوری و آزمون جامع رو گذروندم با معدل ۱۸/۵ و رتبه اول. فقط پایان نامه ام باقی مونده نمره زبان ندارم ولی تصمیم دارم تا شهریور آزمون آیلتس رو بدم با فرض آیلتس ۶/۵ شانس گرفتن فول فاند از کانادا یا آمریکا رو دارم؟
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/04/07

  سلام وقت بخیر لطفا ایمیلتونو چک کنید.
  عبدالله موسوی

  عبدالله موسوی

  02/03/27

  سلام خسته نباشید من ارشد ایمونولوژی پزشکی دارم با معدل 18.5، چند مقاله ی ISI چاپ شده و چند مقاله در دست چاپ، چهار طرح تحقیقاتی، و چندین ارائه مقاله در کنگره های بین المللی دارم، در چاپ دو کتاب هم همکاری داشتمه، سابقه کار مرتبط و تدریس هم دارم، به دنبال پذیرش فول فاند دکتری در اروپا یا آمریکا هستم، مدرک زبان ندارم هنوز، ولی میتونم بگیرم، خواستم ببینم احتمال گرفتن فاند کامل مخصوصا در آمریکا برای من چقدر هست؟ و اگر من بخوام با موسسه شما قرار داد ببندم برای انجام فرایندهای اپلای بحث هزینه هاتون چطوریه؟ مچکرم
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/04/03

  سلام وقت بخیر لطفا ایمیلتونو چک کنید🙌🌹
  MohamadReza

  MohamadReza

  02/03/13

  سلام و وقت بخیر من تقریبا یک سال نیم هست که اکانت دارم تو سایت خوبی که دارین و اخیرا میلی رو دریافت کردم ازتون در رابطه با شروع برنامه‌ریزی اپلای از الان برای دریافت پذیرش فول فاند سال آینده، چند تا سوال داشتم قبل از اینکه بخوام اقدامی بکنم، و اینکه امیدوارم جواب دقیقی بگیرم ازتون تا اینکه بتونم این مسیر رو برای گرفتن فول فاند باهاتون پیش برم، گرچه از سابقه عالی این مجموعه باخبرم. من شهریور پارسال دفاع کردم از پایان نامه ارشدم و تمام شد، آبان ماه هم یک مصاحبه با دانشگاه DTU داشتم منتهی به نتیجه نرسید. تقریبا یکسالی هست که من نامرتب ایمیل به یک سری اساتید دانشگاه‌های کانادا و آمریکا میزنم و تقریبا یا جوابی نمیگیریم و یا از هرده تا جواب ۹تاش میگن vacancy نداریم یا فعلا برنامه نداریم که فکر می‌کنم من جایی اشتباهی می‌کنم، و متاسفانه دو پوزیشن خوب رو هم خودم از دست دادم از دانشگاه ohio state که مستقیما از طریق مکاتبه با استاد برای مصاحبه بهم تایم داده بودن. تمامی مدارک کارشناسی و ارشد رو با transcript آزاد و ترجمه کردم و پاسم رو هم پارسال گرفتم، تو مدارک حالا به غیر از ویزا که هنوز مقصد مشخص نیست تقریبا همه چیم آمادست فقط مدرک زبانم آماده نیست که برنامه‌ام اینه اواخر آذرماه آزمون IELTS بدم تقریبا ۶ماه دیگه، گرچه مدرک دولینگو دارم ولی دیگه خیلی قابل قبول نیست. کارشناسی مهندسی شیمی گرایش صنایع پالایش بودم از دانشگاه تهران مرکز (معدل ۱۶.۶۶) کارشناسی ارشد مهندسی سیستم‌های انرژی گرایش سیستم بودم (معدل ۱۷.۵) از دانشگاه تهران ولی در زمینه مهندسی شیمی (طراحی و شبیه سازی فرآیند) کارم رو ادامه دادم و یک تعداد مقاله ISI باپلیش و آندر ریویو، یک کتاب تالیفی دارم و یک کار پژوهشی مرتبط با صنعت با دانشگاه کلگری کانادا انجام دادم از طریق استادم. می‌خوام برای دکتری اقدام کنم تا سال بعد همه کارام رو انجام داده باشم و هدفم کانادا و آمریکاست، فعلا بدون مدرک IELTS آیا امکان داره بتونم اینکارو از همین الان شروع بکنم تا برسونم مدرک زبان رو هم یا نه. اگر بدونم دقیقا تو چه مرحله‌ایم الان و چکار باید بکنم خیلی خوشحال میشم که تو این مسیر راهنمای من تیم شما باشه.
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/03/25

  ایمیل چک کنید لطفا🌹
  Amir hossein Qaregozlu

  Amir hossein Qaregozlu

  02/02/21

  سلام و ارادت، من دانشجوی ترم دوم رشته mba دانشگاه خوارزمی هستم، سوالم این هست که برای تحصیل در مقطع دکترا میتونم اقدام کنم؟؟؟هدفم فول فاند شدن هست، اما سوال اصلی من اینه که آیا با رشته من در مقطع دکترا میشه پذیرش گرفت؟؟؟یا برای بیزینس اسکول ها باید فقط برای مقطع ارشد اقدام کرد؟؟؟
  Scorize Office Admin

  Scorize Office Admin

  02/02/29

  سلام وقت بخیر🌹 بله اقدام میتونید بکنید اگر نمره زبان خوب، GRE داشته باشید . درDBA سابقه کار مطرحه و رقابت بالاست.🙌
  تعداد محصولات 0
  مبلغ کل: 0 تومان
  اعتبار شما: