🎉🎉 تولد ۶ سالگی اسکورایز 🎉🎉

رزرو وقت مشاوره مهاجرت تحصیلی اسکورایز

فقط در دو مرحله وقت خود را رزرو کنید!
انتخاب نوع و زمان جلسه
پرداخت
انتخاب نوع و زمان بندی مشاوره
حالت مشاوره :
نوع مشاوره :

تاریخ مشاوره :
زمان مشاوره :
فاکتور

( 50 دقیقه | | )

اعتبار شما :
مبلغ نهایی :

چرا مشاوره مهاجرت اهمیت دارد؟

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دلیل اطلاعات ناکافی، مشورت با افراد ناآگاه و یا ترس از هدررفتن فرصت‌ها، پا در مسیری می‌گذارند که آن‌ها را فرسنگ‌ها از هدف اصلی دور می‌کند. گاهی مشاوره غلط یا راهنمایی گرفتن از افراد غیرمتخصص، آسیب‌های جبران‌ناپذیر را به آینده افراد وارد می‌کند. در اینجا نقش یک مشاور دلسوز، باتجربه و متخصص به‌خوبی به چشم می‌آید؛ کسی که بتوانید به‌راحتی به او اعتماد و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

مسیر برگزاری جلسات چگونه است؟

1. انتخاب مشاور

بر اساس موضوع و نوع مهاجرت درخواستی شما، مشاور متخصص آن حوزه انتخاب و کل فرایند برنامه‌ریزی خواهد شد.

2. فرم دموگرافیک

اطلاعات اولیه شما نظیر، رزومه، سوابق تحصیلی یا کاری، سطح زبان و مواردی ازاین‌دست در این فرم ثبت خواهد شد.

3. تحلیل وضعیت

شرایط شما اعم از نقاط ضعف، قدرت، فرصت‌ها و تهدید‌ها بررسی می‌شود تا بهترین مسیر برای شما مشخص شود.

4. نتیجه گیری نهایی

با بررسی تمامی شرایط و با درنظرگرفتن خواسته‌های شما، بهترین، کم‌هزینه‌ترین و ساده‌ترین راه مهاجرت به شما معرفی خواهد شد.

5. عقد قرارداد

در صورت توافق، طی جلسه‌ای دیگر تمامی شرایط قرارداد با اسکورایز برای شما توضیح داده ‌خواهد شد تا با عقد قرارداد، کلیه روند مهاجرت شما انجام شود.

مشاوره ESC اسکورایز چیست؟

ما در اسکورایز معتقدیم که ESC بهترین نوع مشاوره مهاجرت است؛ نرخ موفقیت پرونده‌های مجموعه، خود این ادعا را اثبات می‌کند. در واقع ESC که عبارتی مخفف شده از Experienced-Based, Special, Complete است، مشاوره‌ای تجربه‌محور، ویژه (منحصربه‌فرد) و کامل را معرفی می‌کند.

تجربه محور (Experienced-Based):

تجربه بیش از 800 پرونده موفق در پشت این جلسه مشاوره است. نکاتی را که شما باید با تحقیق و جستجویی شش‌ماهه آن‌ها را به دست آورید، در یک جلسه مشاوره به شما منتقل خواهد شد.

Experienced-based
ویژه (Special):

جلسه مشاوره ESC یک مشاوره کلی نیست و این جلسه کاملاً بر اساس نیازها و شرایط شما برگزار خواهد شد.

Special
کامل (Complete):

شما باید از تمامی زوایای مسیر مهاجرت خود مطلع شوید. مشاوران ما موظف‌اند به طور کامل و جامع تمامی نقاط تاریک این مسیر را برای شما روشن کنند.

Complete

مشاور مهاجرت چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک مشاور متخصص و باتجربه در زمینه مهاجرت پیش از هر چیز باید شرایط و دغدغه‌های شما را به‌خوبی بشناسد تا بتواند مشاوره‌ای مطابق با موقعیت شما ارائه دهد.

شما به‌عنوان متقاضی مهاجرت باید یک گفتگوی کامل و جامع را در جلسه مشاوره داشته باشید. مشاور متخصص نباید نقطه مبهمی در ذهن شما باقی بگذارد.

شاید بتوان گفت مهم‌ترین ویژگی یک مشاور مهاجرت، تجربه‌های موفق و یا حتی ناموفق در پرونده‌های مهاجرتی است. هرچه مشاور باتجربه‌تر باشد، بالطبع به نفع شما خواهد بود.