مشاوره اپلای

همین الان اپلای خودت را شروع کن

می‌خواهم اپلای کنم.

ما می‌مونیم، تا تو بری!

بی دغدغه اپلای کنید!

از صفر تا ١٠٠ فرايند اپلاى خود را به ما بسپارید!

همین الان شروع کن

صفر تا صد اخذ پذیرش تحصیلی + فاند و بورسیه

بیش از ۵۵،۰۰۰ دانشجوی ایرانی خارج از کشور تحصیل می کنند

۹۰ درصد دانشجویان اپلای کردن را کاری سخت و پیچیده میدانند.

وقتتان را با راه حلهای جایگزین و بیهوده تلف نکنید!

در کمتر از یکسال، پذیرش مناسب ترین دانشگاه را در خارج از کشور بگیرید.اپلای کردن با چند سال قبل خیلی فرق کرده است. قبلا شدنی بود که هم به درس های دانشگاه برسید و هم کارهای اپلای را پیش ببرید. امروز با جدی شدن رقابت در دانشگاه های خارج از کشور، اپلای کردن فرآیندی شده است که نیاز به دقت و توجه ویژه ای دارد. اکنون لازم است تا برای زندگی خود کاری کنید!

به تصمیم خودتان افتخار خواهید کرد

 

شما با اسکورایز آینده خود را می سازید. زندگی جدید و رویایی خود را با تحصیل در دانشگاهی در خارج از کشور شروع می کنید. حتی فاند می گیرید. یعنی به ازای ساعاتی که مشغول درس خواندن و تحقیق روی موضوع مورد علاقه تان هستید پول دریافت می کنید. آن هم دلاری. امروزه همه در ایران خواهان تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور هستند و شما می توانید به وسیله آن زندگی خود را متغیر کنید. البته به شرط اینکه این فرایند را به خوبی انجام دهید. ما کمکتان می کنیم و همه آن را پیش می بریم.

اپلای کردن چیست؟

 


اپلای کردن یعنی اقدام کردن. به این منظور که شما برای دانشگاهی در خارج از کشور درخواست می فرستید که علاقه مندید در آنجا تحصیل کنید.اگر دانشگاه پاسخ مثبت به شما بدهد یعنی شما قبول شده اید و می توانید در آنجا ادامه تحصیل دهید. البته این فرآیند به همین سادگی نیست و باید اساتید متفاوتی پیدا کنید، ایمیل بزنید و خلاصه دانشگاه را متقاعد کنید که شما فرد مناسبی هستید. به همه این مراحل "اپلای کردن" می گویند.


روند رو به رشد اپلای کردن در ایران

 

نمودار گوگل ترندز نشان می‌دهد روز به روز دانشجویان بیشتری دنبال اپلای کردن هستند. همین موضوع یک فرصت بسیار بزرگ و فوق العاده را نمایان می‌کند. پس تا دیر نشده اپلای کنید!

مراحل اخذ پذیرش تحصیلی چیست؟

 

انتخاب کشور برای اپلای

تصمیم گیری، انتخاب هدف و کشور های مورد علاقه

انتخاب کشور برای اپلای

امتحانات زبان و جمع آوری مدارک

انتخاب کشور برای اپلای

سی وی، رزومه، انگیزه نامه

انتخاب کشور برای اپلای

شروع مکاتبات و جلسات اسکایپ

انتخاب کشور برای اپلای

پر کردن اپلیکیشن فرم ها

انتخاب کشور برای اپلای

گرفتن ادمیشن و فاند ها

فراموش نکنید: شما با سپردن فرایند اپلای به اسکورایز برای خود سرمایه گذاری می کنید و لازم نیست هزینه های جانبی و متفرقه دیگری را متحمل شوید.

مخاطبین اپلای کردن چه کسانی هستند؟

 

۰ تا ۱۰۰ اخذ پذیرش تحصیلی برای شما انجام می شود.

اپلای کردن به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

برای تمام دانشجویان یا فارغ التحصیلانی که به فکر زندگی بهتر در خارج از کشور هستند.

افرادی که میخواهند در دانشگاه های خارج از کشور تحصیل کنند.

افرادی که می خواهند اقامت کشور خارجی بگیرند.

افرادی که میخواهند زندگی در خارج از کشور را تجربه کنند.

افرادی که به فکر تغییر زندگی خود هستند.

برای چه کسانی توصیه نمی شود.

کسانی که از شرایط کنونی خود در ایران راضی هستند.

کسانی که وضعیت موجود را ترجیح می دهند و اهل ریسک نیستند و جرئت ندارند.

کسانی که دوری از کشور و خانواده بسیار بسیار برایشان سخت است.

کسانی که اعتقاد دارند نمی شود زندگی بهتری داشت.

چرا اسکورایز | Scorize می تواند کمکم کند؟

 

از بیش از ۲ سال گذشته تا به الان تعداد زیادی از دانشجویان خارج از کشور تحصیل کرده اند که عده ای از آنان به واسطه استفاده از وبینارها، سمینار ها و یا توسط خود اسکورایز خارج از کشور هستند.

گالری موفقیت‌های اسکورایز

گالری رضایت‌مندی‌های اسکوورایز

مزایای سپردن کارها به اسکورایز چیست؟

 

بهترین ها برای شما انجام می شود. هر کدام از مراحل اپلای، مثلا رزومه نویسی را کسی که تجربه عالی در این زمینه دارد برای شما انجام می دهد. کسانی که خودشان این مسیر را بار ها طی کرده اند.

صرفه جویی در زمان: اگر خودتان بخواهید اپلای کنید زمان زیادی را باید صرف یادگیری و سرچ کردن کنید. اسکورایز همه ی کارها را با کیفیت برای شما انجام می دهد. ترفند هایی که شاید به ذهنتان نرسد.

درصد موفقیت بالاتر: با توجه به تجربیاتی که در این سال ها داشتیم مطمئنا شانستان برای دریافت پذیرش با فاند از دانشگاهی بهتر بالاتر می رود.

پاسخ سوالات متداول درباره اخذ پذیرش تحصیلی و خدمات اپلای

 

صفر تا صد اپلای برای شما انجام می شود. به هیچ کار جانبی دیگری نیاز ندارید. با خیال راحت کارهای ادمیشن خود را به ما می سپارید و نگرانی لازم نیست.

تمام تلاشمان را برای گرفتن فاند برای شما خواهیم کرد. همه ی راه های موجود را می رویم ولی این موضوع خیلی بستگی به رزومه شما دارد. البته تلاش برای بهتر شدن رزومه شما هم می کنیم ولی با این حال فاند گرفتن به نوعی شانسی است. چه بسا با تلاش های فراوان موفق نشویم.

اسکورایز تنها مجموعه است که در صورت عدم گرفتن پذیرش درصد قابل توجهی از مبلغ را به شما بر می گرداند. پس مطمئن باشید که ادمیشن برای شما گرفته می شود و یا اگر به احتمال در حد یک دهم درصد این اتفاق نیفتاد شما متضرر نخواهید شد.

اگر برای شما ادمیشن گرفته نشود مطابق با نوع پرداختی شما بین ۱۰۰ تا ۸۰ درصد از مبلغ به شما عودت داده می شود.‌

این که شما در چه مقطعی تحصیل می کنید و در چه مقطعی علاقه به ادامه تحصیل هستید بسیار تاثیر گذار است. تیم اسکورایز در همه مقاطع برای شما می تواند اپلای کند و محدودیتی نیست.

مقاله داشتن لازم نیست ولی خوب است. رزومه شما را بهتر می کند و شانس بیشتری برای فاند خواهید داشت. اپلای کردن رقابت است. پس با مقاله های خوب از این رقابت جا نمی مانید. البته برای مقطع دکتری مقاله داشتن در برخی موارد ضروری است. ولی نگران نباشید اگر که مقاله ندارید تیم اسکورایز در این زمینه هم شما را کمک می کند.

قرار داد های اپلای اسکورایز تا بعد از ددلاین ها و بسته به تاریخ عقد قرار داد تا یکسال هستند. یعنی برای شما تا دو ترم احتمالا اپلای خواهد شد تا شانس فوق العاده بالایی داشته باشید.

بله قطعا، خیلی از عزیزان با معدل کم اپلای کرده اند. مشاوران ما بهترین کشور و دانشگاه را متناسب با شرایط شما پیشنهاد می دهند. حتی با معدل کم شاید بتوانید فاند هم بگیرید در صورتی که رزومه پژوهشی خود را تقویت کنید. در این زمینه هم اسکورایز شما را کمک می کند.‌

بله می توانید. دوستان زیادی از دانشگاه های کمتر شناخته شده در ایران اپلای کرده اند. اعتماد به نفس و امید داشته باشید. تیم اسکورایز همراه شماست.

همین الان برای پیشرفت خود قدم بردار

 

اپلای آمریکا

اگر اپلای نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

 

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و اصلاً دلیل اپلای کردن این است که اتفاق خوبی رخ بدهد! این تصمیم را الان بگیرید تا زندگی خود را متحول کنید

همه چیز آماده است!

و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع مخاطبان خوشحال ما بپیوندید

بهانه‌هایی برای به تعویق انداختن اپلای، شما این بهانه ها را نیاوردید:

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن همیشه دنبال بهانه هستند، من در لیست زیر بهانه ها را آورده ام تا زحمت کمتری برای لیست کردن این گزینه ها بکشند:

  • زندگی من خیلی خوبه لازم نیست چیزی عوض بشه
  • هر موقع سرم خلوت شد
  • الان کارهای مهم تری دارم
  • خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
  • دیگه از من که گذشته
  • اینا فقط دنبال پولن، آخه مگه میشه اپلای کرد؟
  • من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

لیست بالا ادامه دارد! تنها ۳ نفر از هر ۱۰۰ نفر حاضر می شوند که تغییر کنند و این جرئت را به خود می دهند.

هنوز مردد هستید؟

اگر سوالی دارید همین الان تماس بگیرید با 02122360230اگر فعلا تصمیم قطعی نگرفتید، مقاله ی "چگونه اپلای کنیم؟" را بخوانید.