از صفر تا ١٠٠ فرايند اپلاى خود را به ما بسپارید!

ما می‌مونیم، تا تو بری!

خدمات اپلای و پذیرش

این سوال‌هایی که خیلی زیاد از ما پرسیده میشه و در جواب باید گفت، کسانی بودن با شرایط مشابه شما و حتی بدتر ولی توانستند در دانشگاه‌های خوب و کشور مورد نظر، پذیرش و فاند مناسب دریافت کنن. اگر ترفند‌های صحیح اپلای کردن را بدانید حتما با این شرایط هم ‌می‌توانید. هرچند که خیلی مواقع می‌توان قسمت‌های خالی موجود در رزومه یا اپلیکیشن را با چیز‌های دیگر همچون مدرک زبان یا SOP پوشش داد ولی در مواقع محدودی هم هست که ما به مخاطبان خود پیشنهاد میکنیم که بهتر است حداقل برای مدتی اپلای نکنن یا بدونه انتظار از فاند اپلای کنن.

اپلای کردن کاری سخت و انرژی بر و پر ریسک است

سخت از آن جهت که کار‌های بسیار زیادی برای یک اپلای موفق ( اپلای موفق یعنی، در کشور و ترجیحا دانشگاه مورد نظر بتوانید پذیرش با فاند بگیرید) باید انجام داد. مثلا باید مدرک زبان داشته باشید، در بعضی مواقع باید مقاله داشته باشید، SOP قوی آماده کنید و... که عموما آماده کردن اینها برای اکثر ماها مصادف میشه با سال‌های آخر تحصیل که خوب خودش سختی‌های خاص خودش را دارد. انرژی بر از آن جهت که باید اطلاعات زیادی از دانشگاه‌ها، اساتید و بورسیه‌های مختلف را آن هم به روز داشته باشید پیگیر اخبار اپلای مربوط به رشته‌ی خود باشید و این مهم معمولا خیلی انرژی بر است. جدای از این مطمئنا در مسیر اپلای از اولین قدمش که تصمیم گرفتن باشه تا اخرین قدم خرید بلیط یا پیدا کردن جایی که بتونید مستقر شوید خیلی سوال ‌ها ذهن شما را ردگیر خواهد کرد( یا همین الان درگیر کرده) و این نیز انرژی زیادی لازم دارد.

پر ریسک از آن جهت که اگر جای درست و حتی به درستی اپلیکیشن را ارسال کنید یا حتی SOP خوبی ننوشته باشید به احتمال زیاد اپلیکشن شما رد خواهد شد، پس جدای از هزینه‌های پولی و زمانی زیادی که متقبل خواهید شد ممکن است هیچ‌گاه به هدف خود نرسید، برای جلوگیری از این مشکلات بهتر از افرادی کمک بخواهید کار آنها این است تا تمام مراحل اپلای را برای شما با توجه به اهداف شما، از اولین قدم تا آخرین انجام دهند.

مراحل اپلای و اخذ پذیرش

۱

تصمیم گیری

ابعاد اپلای و مهاجرت کردن خیلی زیاد است در واقع تصمیم به مهاجرت و ادامه‌ی تحصیل در یک کشور دیگر یعنی تصمیم زندگی، و به راحتی می‌تواند به کلی مسیر زندگی شما را تغییر بدهد پس باید تک تک جوانب آن را سنجید. از ترک خانواده، دوستان و آشنایان، فرهنگی که با آن زندگی کرده‌اید و بزرگ شده‌اید تا شرایط زندگی در کشور مورد نظر.

مراحل اپلای و اخذ پذیرش  تصمیم گیری
۲

مشاوره

حتما مشاوره بگیرید، همان طور که گفتم اپلای کردن کاری بسیار پر ریسک است و ممکن است با اطلاعات غلط به کلی مسیر اپلای در نتیجه مسیر آینده‌ی شما به کلی تغییر کند.

مشاوره اپلای و اخذ پذیرش
۳

به ما بسپارید

ما در اسکورایز تمام مراحل اپلای شما را انجام خواهیم داد. با قیمتی بسیار کمتر از جاهای دیگر و با تضمینی بیشتر.

اسکورایز تمام مراحل اپلای شما را انجام میدهد.

برای انتخاب یک موسسه خدمات اپلای چه ملاک‌های مهم است؟

اسکورایز استارت‌اپی از دانشجویان شریف و امیرکبیر هست که توانسته در این مدت محدود هم اعتماد تمام مشتریان خودش چه در زمینه ‌آموزش زبان چه در زمینه اپلای کسب کند و همچنین با افرادی قوی در این زمینه‌ها همکاری به وجود آورده و می‌داند که خدشته وارد شدن به اعتماد شما یعنی از بین رفتن این کسب و کار. پس اطمینان میدهیم که اعتماد شما مهم ترین سرمایه ماست.

ارزان ترین خدمات اپلای

ارزان باشد؟

پیشنهاد میگنم اول از موسسه‌های دیگر قیمت بگیرید تا خودتان متوجه شوید که قیمت اسکورایز از هر کجای دیگر ارزان تر است.

اسکورایز بهترین خدمات اپلای

بهترین شکل کار را انجام دهد؟

به همان اندازه که درست انجام شدن کار برای مشتریان ما مهم است برای ما نیز مهم است، چون هر کدام از مشتریان ما رزومه موفقیت ما خواهند شد و ما با تلاش بسیار خواهان بهتر کردن روز به روز رزومه و در کنار آن توانایی هایمان هستیم.

دریافت فاند

حتما فاند بگیرد؟

خوب نمی‌توان گفت که این اتفاق حتما خواهد افتاد ولی همان طور که گفتم ما تمام تلاش خود را میکنیم تا رزومه خود را قوی کنیم چه چیزی بهتر از دریافت فاند برای شما، البته اگر به سیستم قیمت گذاری‌های ما نیز نگاهی بندازید متوجه دلیلی دیگری که ما بسیار تمایل داریم تا شما فاند دریافت کنید می‌شوید، چون برای ما نیز سود مالی دارد. با هم صادق باشیم

قیمت

خدمات اپلای ۱۵۰۰ دلار و ۱۰ درصد از فاند دریافتی شما که این مبلغ شامل یک اپلیکیشن فی میباشد ولی بقیه اپلیکیششن فی ها به عهده‌ی مشتری است. ما سعی وود بر کیفیت می گذاریم تا کمیت یعنی با تعدادی کمتر به نتیجه خوواهیم رسید

اگر موفقیت آمیز نبود پس از کسر هزینه‌های صورت گرفته ۷۰٪ مبلغ عودت داده میشود.

شروع

برای مشاوره می‌توانید زمان مورد نظر خود را از لینک زیر رزرو کنید.


مشاوره آنلاین

و اگر می‌خواهید از خدمات اپلای اسکورایز استفاده کنید با یکی از شماره‌ها و یا ایمیل زیر با ما تماس بگیرید: