پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

۰۲۱-۲۸۴۲۶۸۷۵

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

ما می‌مونیم، تا تو بری!

بی دغدغه پذیرش تحصیلی خود را بگیرید!

از ۰ تا ١٠٠ پذیرش و مهاجرت تحصیلی خود را به ما بسپارید!

درخواست بررسی رزومه
a

با یک تصمیم مطمئن، می‌توانید آینده خود را تغییر دهید

مهاجرت تحصیلی با چند سال قبل خیلی فرق کرده است. قبلا شدنی بود که هم به درس های دانشگاه برسید و هم کارهای پذیرش تحصیلی را پیش ببرید. امروز با جدی شدن رقابت در دانشگاه های خارج از کشور، اپلای کردن برای پذیرش تحصیلی فرآیندی شده است که نیاز به دقت و توجه ویژه ای دارد.

پس حواستان باشد که وقتتان را با راه حلهای جایگزین و بیهوده تلف نکنید! و بهترین تصمیم را بگیرید.


اپلای تحصیلی چیست؟

اپلای تحصیلی یعنی اقدام برای آینده.


اپلای کردن یعنی پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه معتبر در کشوری خارجی، یعنی تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت و زندگی در کشوری جدید، یعنی منتظر تقدیر نبودن و ساختن زندگی‌ای که علاقه دارید به آن.

شاید دور به نظر بیاد، شاید سخت باشد، شاید نیاز به تلاش زیاد باشد در این مسیر ولی شدنی است.

ما اینجا هستیم تا این مسیر سخت را با تجربه مثل آب خوردن کنیم

درخواست بررسی رزومه
پذیرش تحصیلی با اسکورایز

یک مهاجرت تحصیلی عالی از کجا شروع می‌شود؟!

مرحله‌ی اول: تصمیم بگیرید


در طی این مسیر باید جسور باشد، آیا واقعا آماده‌ی یک تجربه و زندگی جدید هستید، مصاحبه‌های اسکورایز با افرادی که خواستن و توانستن را ببینید تا آگاهی کامل برای تصمیم‌گیری را کسب کنید.

مرحله‌ی دوم: انتخاب مسیر


حالا دو راه دارید، استارت بزنید و خودتون شروع کنید، ولی حواستون باشه یکبار بیشتر شانس ندارید، چون هزینه‌های جانبی زیادی را باید متحمل شوید. راه دوم به اسکورایز بسپارید و با خیال راحت منتظر باشید از بهترین دانشگاه پذیرشتون بیاد.

مرحله‌ی سوم: شروع


اگر می‌خواهید خودتون اپلای کنید، حتما فیلم‌های آموزشی اسکورایز را کامل ببنید، تا با یک اشتباه کوچک بعد پشیمان نشوید. فیلم‌های آموزشی اپلای و مهاجرت تحصیلی

اگر می‌خواهید با خیال آسوده بنشینید و منتظر بهترین نتیجه باشید، به روی دکمه‌ی زیر، کلیک کنید.

درخواست بررسی رزومه

خدمات مهاجرت تحصیلی با اسکورایز

خدمات اپلای اسکورایزنگارش CV, SOP, recome, proposal

داکیومنت‌های شما مثل سلاح جنگ می‌ماند بهترین و قوی ترین سلاح را برایتان تدارک میبینیم.

خدمات اپلای اسکورایزطراحی وبسایت شخصی

با یک سایت شخصی و زیبا، در یک نگاه تمام مقاله‌ها، گواهی‌ها و ... را به استاد نشان میدهیم. تا تمام قابلیت‌هایتان را به استاد نمایش دهیم. مثلا: mehrad-abedi.ir

خدمات اپلای اسکورایزآماده سازی linkedin

اگر فکر می‌کنید لینکدین مهم نیست و یا آماده‌سازی آن آسان است، حتما به وبینار ستارگان لینکداین | LinkedIn و کامنت‌های آن توجه کنید

خدمات اپلای اسکورایزپیدا کردن استاد و مکاتبه

مناسب‌ترین اساتید با توجه به رشته، گرایش و کشور مورد نظر شما انتخاب می‌شود و ایمیل‌هایی خاص برای هر استاد ارسال میکیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

خدمات اپلای اسکورایزمشاهده‌ی لحظه‌ای روند پرونده

هر لحظه روند پرونده‌ یعنی پوزیشن‌های پیدا شده، استاد‌های پیدا شده، ایمیل‌های زده شده، جواب‌های دریافت شده و ... را می‌توانید در اکانت خود مشاهده کنید.

خدمات اپلای اسکورایزآماده سازی شما برای اسکایپ

زمانی که به مرحله‌ی اسکایپ میرسید، ما شما را برای کسب بهترین نتیجه آماده میکنیم، تا همان جواب‌های را به مصاحبه‌گر خود بدهید که دنبالس هستند.

به تصمیم خودت افتخار خواهی کرد


از بیش از ۲ سال گذشته تا به الان تعداد زیادی از دانشجویان خارج از کشور تحصیل کرده اند که عده ای از آنان به واسطه استفاده از وبینارها، سمینار ها و یا توسط خود اسکورایز خارج از کشور هستند.

شما با اسکورایز آینده خود را می سازید. زندگی جدید و رویایی خود را با تحصیل در دانشگاهی در خارج از کشور شروع می کنید. حتی فاند و بورسیه تحصیلی می گیرید. یعنی به ازای ساعاتی که مشغول درس خواندن و تحقیق روی موضوع مورد علاقه تان هستید پول دریافت می کنید. آن هم دلاری.

 

اگر اپلای نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و اصلاً دلیل اپلای کردن این است که اتفاق خوبی رخ بدهد! این تصمیم را الان بگیرید تا زندگی خود را متحول کنید

همه چیز آماده است!

و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید و شما نیز به جمع مخاطبان خوشحال ما بپیوندید
درخواست بررسی رزومه

فراموش نکنید: شما با سپردن فرایند اپلای به اسکورایز برای خود سرمایه گذاری می کنید و لازم نیست هزینه های جانبی و متفرقه دیگری را متحمل شوید.

فرقی نمیکند چه مقطعی هستید

مقطع دکترا

دکترا

مقطع دکترا

کارشناسی ارشد

مقطع دکترا

کارشناسی

مقطع دکترا

دبیرستان

هر مقطعی باشید این خدمات برای شما کاربرد دارد

چرا بهتر است اسکورایز برای شما پذیرش بگیرد؟

چرا اپلای با اسکورایز بهترین نتیجه

تیم اسکورایز که در ابتدا با جمعی از دانشجویان شریف و امیرکبیر شکل گرفت تا کنون مدت ۳ سال است که فعالیت دارد در این مدت بیش ۱۵۰ پذیرش موفق کسب کرده‌ایم، که اکثر پذیرش‌ها به دریافت فاند منجرب شدند. بی شک کسانی که هر روز با این مسائل دست‌وپنجه نرم میکنند بهتر از هر کسی می‌تواند پذیرش تحصیلی کسب کنند. نمونه پذیرش‌های اسکورایز

چرا اپلای با اسکورایز بهترین پیشنهاد

ممکن است شما با توجه به آنچه از اطرافیان دیدید و شنیدید مقصدی را انتخاب کنید که الزما مناسب شمت نباشد، ما در جلسات مشاوره تمام آنچه باید از آن مقصد و گزینه‌های روی میز دیگر بدانید به شما می‌گوییم تا با چشمانی باز تصمیم بگیریم، و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

چرا اپلای با اسکورایز صرفه جویی در هزینه

ما زمانی برای شما اپلای میکنیم که از یک استاد تایید ۱۰۰٪ را گرفته باشیم. بسیار دیدیم که استاد در جواب درخواست مکاتبات شما میگوید اپلای کن، ولی این حرف الزاما معنی مثبت نمیدهد در نتیجه شما متحمل پرداخت بیهوده appliction fee می‌شوید.

چرا اپلای با اسکورایز پشتیبانی عالی

ما به عنوان وکیل‌ها مهاجرت تحصیلی شما وظیفه داریم که در هر ساعتی پاسخگوی شما باشیم تا شما با آسودگی به مدرک زبان و کار‌های دیگر خود برسید.

چرا اپلای با اسکورایز صداقت

اگر نگاهی اجمالی به محتویات اسکورایز بیاندازید و یا تجربه مشاوره با ما را داشته باشید، متوجه می‌شوید که ما همه چیز را صادقانه توضیح می‌دهیم و چیزی را ناگفته رها نمی‌کنیم.

چرا اپلای با اسکورایز اعتماد

اعتمادی که طی این سال‌ها به دست ‌آورید، بزرگ‌ترین دارایی ماست، چرا که متقاضیان جدید معمولا از طرف مشتریان قبلی به اسکورایز معرفی می‌شوند.

چرا اپلای با اسکورایز صرفه جویی در زمان

اگر خودتان بخواهید اپلای کنید زمان زیادی را باید صرف یادگیری و سرچ کردن کنید. اسکورایز همه ی کارها را با کیفیت برای شما انجام می دهد. ترفند هایی که شاید به ذهنتان نرسد.

پذیرش تحصیلی با اسکورایز

همین الان برای پیشرفت خود قدم بردار

از آنجا که خدمات پذیرش تحصیلی اسکورایز شامل تضمین می‌شود، ابتدا باید رزومه‌ی شما چک شود، که این کار طی صحبت تلفنی صورت میگرد، کافیست شماره‌ی خود را در پایین همین صفحه ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

پاسخ سوالات متداول درباره اخذ پذیرش تحصیلی و خدمات اپلای

 

صفر تا صد اپلای برای شما انجام می شود. به هیچ کار جانبی دیگری نیاز ندارید. از نگارش انگیزه‌نامه و رزومه تا درخواست برای اسکالرشیپ و فاند، با خیال راحت کارهای ادمیشن خود را به ما می سپارید و نگرانی لازم نیست.

تمام تلاشمان را برای گرفتن فاند برای شما خواهیم کرد. همه ی راه های موجود را می رویم ولی این موضوع خیلی بستگی به رزومه شما دارد. البته تلاش برای بهتر شدن رزومه شما هم می کنیم ولی با این حال فاند گرفتن به نوعی شانسی است. چه بسا با تلاش های فراوان موفق نشویم.

اسکورایز تنها مجموعه است که در صورت عدم گرفتن پذیرش درصد قابل توجهی از مبلغ را به شما بر می گرداند. پس مطمئن باشید که ادمیشن برای شما گرفته می شود و یا اگر به احتمال در حد یک دهم درصد این اتفاق نیفتاد شما متضرر نخواهید شد.

اگر برای شما ادمیشن گرفته نشود مطابق با نوع پرداختی شما بین ۱۰۰ تا ۸۰ درصد از مبلغ به شما عودت داده می شود.‌

این که شما در چه مقطعی تحصیل می کنید و در چه مقطعی علاقه به ادامه تحصیل هستید بسیار تاثیر گذار است. تیم اسکورایز در همه مقاطع برای شما می تواند اپلای کند و محدودیتی نیست.

مقاله داشتن لازم نیست ولی خوب است. رزومه شما را بهتر می کند و شانس بیشتری برای فاند خواهید داشت. اپلای کردن رقابت است. پس با مقاله های خوب از این رقابت جا نمی مانید. البته برای مقطع دکتری مقاله داشتن در برخی موارد ضروری است. ولی نگران نباشید اگر که مقاله ندارید تیم اسکورایز در این زمینه هم شما را کمک می کند.

قرار داد های اپلای اسکورایز تا بعد از ددلاین ها و بسته به تاریخ عقد قرار داد تا ۱۸ ماه است. یعنی برای شما تا دو ترم احتمالا اپلای خواهد شد تا شانس فوق العاده بالایی داشته باشید.

بله قطعا، خیلی از عزیزان با معدل کم اپلای کرده اند. مشاوران ما بهترین کشور و دانشگاه را متناسب با شرایط شما پیشنهاد می دهند. حتی با معدل کم شاید بتوانید فاند هم بگیرید در صورتی که رزومه پژوهشی خود را تقویت کنید. در این زمینه هم اسکورایز شما را کمک می کند.‌

بله می توانید. دوستان زیادی از دانشگاه های کمتر شناخته شده در ایران اپلای کرده اند. اعتماد به نفس و امید داشته باشید. تیم اسکورایز همراه شماست.

ما در هر قدم کنار شما هستیم

تمام آنچه برای اپلای و مهاجرت باید بدانید را میتوانید در مطالب‌ و یا از مشاوران ما بدست بیاورید، بدون کوچکترین اشتباه و پنهان کاری.