شکوفایی استعداد

اینجا خودت رو کشف کن

اسکورایز فقط یه موسسه برای مهاجرت و اپلای نیست، اسکورایز یه تیم باانگیزه و خانواده ای از بهترین هاست. ما اینجا بهت کمک می کنیم که استعدادهای خودت رو شکوفا کنی و به آرزوهات برسی، پس اگه تو هم هدفای بزرگی تو سرت داری و می خوای که رشد کنی، مطمئن باش که به بهترین جا اومدی.

فرصت‌های شغلی
شکوفا شدن استعداد
دسترسی به تمام محصولات آکادمی
محیط جوان و پویا
امکان پیشرفت و رشد فردی
مزایای اسکورایز

ویژگی های کار کردن در اسکورایز

تیم بزرگ اسکورایز همواره در تلاش بوده است تا بتواند محیطی آرام و پویا برای همکاران خود فراهم کند تا بتواند با ساختن محیط کاری پویا و عالی بهترین بازخورد را از نیرو های توانای خود داشته باشد و بهترین خدمات را ارائه بدهد .

فرصت‌های شغلی
فرصت های شغلی

فرصت های شغلی در اسکورایز

1.(1)تسلط به برنامه نویسی پایتون (django) (2)شرایط همکاری به صورت تمام وقت و حضوری می باشد خوشحال خواهیم شد که رزومه شما را در آدرس ایمیل HR@scorize.com دریافت کنیم.

2.(1)مسلط به پروسه مهاجرت در آمریکای شمالی یا اروپا یا استرالیا (2)توانایی مذاکره و ارائه مشاوره در خصوص مهاجرت به مشتریان (3)مراقبت و نظرسنجی دوره ای از مشتریان خوشحال خواهیم شد که رزومه شما را در آدرس ایمیل HR@scorize.com دریافت کنیم.

3.تیم اسکورایز جهت تکمیل کادر خود، نیاز به چند نویسنده SOP (انگیزه نامه) به صورت دورکار دارد.اگر شما هم (1)در یکی از شاخه های زبان انگلیسی مانند ادبیات انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی و یا مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده اید یا رایتینگ آیلتس 7 به بالا دارید (2)متعهد به ددلاین هستید و سرعت نگارش خوبی دارید (3)ذهن خلاق و داستان پردازی دارید (4)تسلط به نحوه نگارش انگیزه نامه و کاور لتر دارید. (5)این پوزیشن به صورت دورکار و غیرحضوری است. صرفا رزومه های دارای نمونه کار بررسی شده و با افراد مناسب پوزیشن تماس گرفته خواهد شد. متاسفانه قادر به همکاری با دوستان ساکن خارج از ایران نیستیم. خوشحال خواهیم شد که رزومه شما را در آدرس ایمیل HR@scorize.com دریافت کنیم.

4.مجموعه اسکورایز برای گسترش بخش اجرایی خود نیازمند به تعدادی کارشناس اجرای پرونده تحصیلی است. در صورتی که شرایط زیر را دارید می توانید برای این موقعیت شغلی رزومه ی خود را ارسال کنید و به محیط پویا و جوان اسکورایز بپیوندید. (1)تسلط به امور مهاجرت تحصیلی ) افرادی با سابقه کار در شرکت های مهاجرتی در الویت خواهند بود ( (2)ارتباط با افراد مختلف وقت شناسی، توان مذاکره و (3)داشتن روحیه کار تیمی و روابط اجتماعی بالا. (4)دانش مناسب زبان انگلیسی خوشحال خواهیم شد که رزومه شما را در آدرس ایمیل HR@scorize.com دریافت کنیم.

5.مجموعه اسکورایز جهت تکمیل کادر خود، نیاز به چند متخصص سرچ دارد. اگر شما هم: (1)تسلط نسبی به انگلیسی دارید (2)متعهد به ددلاین و دارای مدیریت حجم کاری بالا هستید (3)به نحوه پیدا کردن اساتید و پروگرم ها در اروپا و آمریکای شمالی مسلط هستید. متاسفانه نمی توانیم با دوستان ساکن در خارج از تهران همکاری داشته باشیم. همه پیام ها بررسی شده و با افراد مطلوب تماس گرفته می شود. خوشحال خواهیم شد که رزومه شما را در آدرس ایمیل HR@scorize.com دریافت کنیم.