مشاوره اپلای

به SOP حرفه‌ای نیاز داری!! همین الان شروع کن.

خرید

اسکورایز ارائه می‌دهد:

نگارش SOP

سریع‌تر و حرفه‌ای تر از همه جا


شروعآیا می‌دانید:

برای گرفتن پذیرش دو مدرک خیلی مهم از شما درخواست می شود که هر دو از اهمیت بالایی برخوردار هستند و عملا همین دو نوشته تعیین کننده پذیرش شما هستند.

نوشته اول رزومه و نوشته دوم انگیزه نامه شما می باشد. در اینجا با ما همراه باشید تا به اهمیت نوشتن یک SOP خاص پی ببرید.

چرا خاص بودن انگیزه‌نامه مهم است؟

قبل از هر چیز لازم است بدانید که انگیزه نامه، نام های دیگری نیز دارد مانند Cover Letter و یا LETTER OF INTENT اما رایج ترین نام آن همان SOP یا انگیزه نامه است.

تمام مدارکی که شما برای دانشگاه ها ارسال می‌کنید نشان دهنده دستاوردها و تجربیات و توانایی های است که در گذشته بدست آورده‌اید. اما SOP مشخص کننده انگیزه‌ها، آینده تحصیلی و کاریست که شما برای هیئت پذیرش و یا استاد مورد نظرتان ترسیم می‌کنید. انگیزه و ملاک هر دانشگاه برای پذیرش متفاوت است. پس نمی‌توان یک SOP را برای تمام دانشگاه ها فرستاد و هر SOP باید مختص همان دانشگاه باشد.

فراموش نکنید که هدف اصلی SOP راضی کردن هیئت پذیرش یا استاد مورد نظر برای بررسی و قبول درخواست پذیرش شماست. SOP تنها قسمتی است که شخصیت شما را نشان می‌دهد و با دقت تمام مورد بررسی قرار می‌گیرد. آن‌ها می‌خواهند عزم و اراده شما را مورد سنجش قرار دهند و کسانی را که اهداف شغلی و تحصیلی جاه‌طلبانه دارند را پذیرش کنند. به طور خلاصه به آن‌ها توضیح می‌دهید که چرا باید شما را انتخاب کنند.

در اینجا روندی که هرساله تکرار می‌شود را باهم بررسی کنیم.

هرساله دانشجویان متقاضی در کلاس های TOEFL، GRE و IELTS ثبت نام می‌کنند. مدت زمان زیادی را در این کلاس ها شرکت می‌کنند. آزمون های آزمایشی می‌دهند و برای اخذ نمره خوب تلاش مضاعف می‌کنند. از طرف دیگر نوشتن SOP را به آخر کار موکول و وقتی به SOP های نمونه در اینترنت نگاه می‌کنند به این فکر می افتند که آیا آن ها نیز به این خوبی می‌توانند بنویسند یا نه؟ ناگهان متوجه می‌شوند که به ددلاین نزدیک شده اند و هنوز SOP را ننوشته‌اند. در سریع ترین زمان SOP معمولی می‌‌نویسند و بسیار خوشحال هستند که مدارک خود را زودتر ارسال کرده‌اند. در آخر هم نامه ریجکت شدن از دانشگاه مد نظرشان به دریافت می‌کنند و

هرچه رشته کرده بودند پنبه شد.
به همین سادگی آن همه هزینه و تلاش بر باد رفت.

یک SOP خوب به سادگی نقاط ضعف شما را پوشش می‌دهد و یک SOP ساده و معمولی و بدون رعایت نکات لازم یک رزومه فوق العاده و خوب را بی تاثیر می‌کند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که یک SOP خاص و کپی نشده شما را از بقیه رقیبان متمایز می‌کند.

کپی کردن SOP فقط باعث بی اعتبار کردن و رد شدن شما می‌شود.

انگیزه نامه تنها مدرک و نامه ای است که کاملا در اختیار شما قرار دارد و اگر برای نوشتنش وقت بگذارید و به خوبی آن را تنظیم کنید، می توانید شانس موفقیت خود را در اخذ پذیرش به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در وبینار وبینار تخصصی نگارش رزومه و SOP تمام آنچه که برای نگارش یک ‌SOP و رزومه کامل و خاص نیاز دارید بییان شده است و می‌توانید آن را تهیه کنید.

قسمتی از فیلم وبینار تخصصی نگارش رزومه و SOP


دانلود کامل این فیلم!

تفاوت رزومه با SOP در چیست؟

رزومه نشان دهنده پیشینه و بک گراند شما در حوزه تخصصی شماست و نشان می دهد که چه تجاربی دارید و چقدر در زمینه مورد نظر خود تبحر دارید. یک رزومه خوب دو نکته مهم دارد اولا شما فرد لایقی باشید و تجارب بالایی داشته باشید که مربوط به گذشته شماست و عملا در زمان کوتاه تغییرپذیر نیست و دوما رزومه خوب نوشته شده باشد و مهارت های شما به خوبی و درستی و متقاعدکنندگی مناسبی به شکل صحیح و علمی به زبان انگلیسی نگاشته شود.

اما انگیزه نامه بسیار نوشته متفاوت تر و چالشی تر از رزومه شماست. چرا که قالب مشخصی ندارد و عملا شما باید در یک صفحه سفید شروع به نوشتن کنید تا در نهایت متنی مختصر و مفید بنویسید که از دل شما برامده و نکات نالازم و بیهوده و غیرحرفه ای در متن خود نداشته باشید و هر چه نوشته اید مطلبی مرتبط و البته متقاعدکننده باشد. همچنین باید از اصول خاصی در این نوشته استفاده کنید که چندتا از این نکته‌ها رو می‌تونید در ویدئو بالا دیدید.

اگر زمان کافی دارید:

در ابتدای امر به شما توصیه می‌کنیم اگر وقت لازم و کافی را دارید و میبینید که می‌توانید خودتان SOP را بنویسید، حتما اینکار را انجام دهید. از مقالات درون سایت و وبینارهای ما استفاده کنید و اقدام به نوشتن کنید.

ولی اگر زمان کافی ندارید:

اگر زمان کافی برای مطالعه در خصوص چگونگی نگارش صحیح و کارای انگیزه نامه را ندارید (ممکن است بیش از یک ماه برای نگارش متنی مناسب، روان و متقاعدکننده وقت لازم داشته باشید) و یا ریسک نوشتن ناصحیح و جابجا را نمی کنید، همکاران ما در اسکورایز در مدت زمانی معقول، هماهنگ با شما متنی حرفه ای برای انگیزه نامه شما می نویسند.

نویسندگان و کارشناسان ما کسانی هستند که خود در بهترین دانشگاه های خارج از کشور تحصیل می‌کنند و تجربه کامل از روند و فرآیند نوشتن SOP دارند و به نحوه بررسی آن ها در کمیته پذیرش واقفند.

پروسه نگارش انگیزه نامه در اسکورایز:

1پر کردن پرسش نامه اولیه توسط مخاطب و ثبت نهایی آن

2بررسی پاسخ های شما توسط همکاران بخش نگارش انگیزه نامه

3برقراری تماس تلفنی با شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابهامات و پرسیدن سوال های روانشناسی برای آشنایی با روحیات و انگیزه های درونی شما

4شروع پروسه نگارش انگیزه نامه

خدمتی که به شما ارائه می‌دهیم به گونه ای طراحی شده تا بدون نیاز به حضور شما بهترین عملکرد را داشته باشد.

هشدار

هرگونه کپی از SOP های موجود در اینترنت حتی به مقدار کم و جزئی نتیجه ای جز ریجکت شدن درخواست شما ندارد. به این کار سرقت ادبی می‌گویند و تمامی دانشگاه ها به هیچ وجه سرقت ادبی را نمی‌پذیرند و شما را وارد لیست سیاه خود می‌کنند و دیگر نمی‌توانید به این دانشگاه درخواست خود را بفرستید.

همین الان شروع کنید

اگر قبل خریداری کرده‌اید به بخش نگارش SOP در داشبود خود مراجعه کنید.

SOP نگارش فوری


هزینه: 1200000 تومان

ورود

نگارش SOP


هزینه: 1000000 تومان

ورود

نگارش انگیزه نامه به همراه رزومه حرفه‌ای


هزینه: 1350000 تومان

ورود

آیا قیمتش زیاد است؟

قطعا استفاده شما بیشتر از مبلغی که سرمایه گذاری میکنید، خواهد بود. یک SOP خوب می‌تواند فاند‌های چند هزار دلاری برای شما به ارمغان بیاورد، پس با خیال راحت برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید.

تماس با اسکورایز

02122360230

با اسکورایز بمانید

شبکه‌های اجتمایی اسکوایز