یک ساعت مشاوره بگیر و مسیر مهاجرتت رو بشناس | رزرو مشاوره

نگارش تضمینی رزومه، انگیزه‌نامه و ریکام

مدارکی تحویل بگیرید که پذیرشتان را تضمین کند ;)

 

 

سفارش دهید مشاوره قبل از خرید
نگارش انگیزه نامه
نگارش sop و رزومه

بال پرواز به سوی اپلای موفق

رزومه و انگیزه‌نامه مدارکی هستند که شما را به دانشگاه مقصد معرفی می‌کنند و توصیه‌نامه (Recommendation Letter) مدرکی است که مهر تایید شما را از سوی اساتیدتان می‌زند. با سپردن نگارش این مدارک به تیم اسکورایز و تحویل گرفتن آن‌ها با بالاترین کیفیت، شانس خودتان برای گرفتن پذیرش و بورسیه تحصیلی را چندین برابر کنید.

سفارش دهید

جالب است بدانید که

۴ نفر از ۱۰ نفر موفق نمی شوند پذیرش بگیرند!

چون CV و SOP خوبی ندارند.

بر طبق آمار رسیده از دانشگاه‌ها، ۴۰٪ افرادی که در پروسه اپلای ریجکت می‌شوند در مدارکشان ضعف داشته‌اند و نتوانسته‌اند CV و Sop مناسبی به کمیته پذیرش ارائه دهند. در دانشگاه‌هایی که پذیرش آن‌ها کمیته محور است، انگیزه‌نامه حرف اول را در گرفتن پذیرش می‌زند و تمام Sop هایی که به دانشگاه ارسال شده است، از سوی مسئولان پذیرش خوانده و بررسی می‌شود.

موسسه اسکورایز، با سابقه گرفتن پذیرش از بهترین دانشگاه‌های دنیا از جمله پرینستون و ام‌آی‌تی، تیمی متشکل از بهترین نویسندگان انگیزه‌نامه و رزومه دارد که به بهترین شکل و بالاترین کیفیت ، این مدارک را برای متقاضیان نگارش می‌کند. با سپردن نگارش این مدارک به اسکورایز، با خیال راحت می‌توانید برای بهترین و تاپ رنک ترین دانشگاه‌های جهان اپلای کنید.

 

الان سفارش دهید
چرا SOP خوب سرنوشت ساز است؟

چرا SOP خوب سرنوشت ساز است؟

تمام مدارکی که شما برای دانشگاه ها ارسال می‌کنید نشان دهنده دستاوردها و تجربیات و توانایی های است که در گذشته بدست آورده‌اید. اما SOP مشخص کننده انگیزه‌ها، آینده تحصیلی و کاریست که شما برای هیئت پذیرش و یا استاد مورد نظرتان ترسیم می‌کنید. انگیزه و ملاک هر دانشگاه برای پذیرش متفاوت است. پس نمی‌توان یک SOP را برای تمام دانشگاه ها فرستاد و هر SOP باید مختص همان دانشگاه باشد.

فراموش نکنید که هدف اصلی SOP راضی کردن هیئت پذیرش یا استاد مورد نظر برای بررسی و قبول درخواست پذیرش شماست. SOP تنها قسمتی است که شخصیت شما را نشان می‌دهد و با دقت تمام مورد بررسی قرار می‌گیرد. آن‌ها می‌خواهند عزم و اراده شما را مورد سنجش قرار دهند و کسانی را که اهداف شغلی و تحصیلی جاه‌طلبانه دارند را پذیرش کنند. به طور خلاصه به آن‌ها توضیح می‌دهید که چرا باید شما را انتخاب کنند.

 

سفارش دهید
رزومه یکی از مهم ترین مدارک شماست

رزومه یکی از مهم ترین مدارک شماست

رزومه (CV)، از مهم‌ترین مدرک در فرآیند اپلای است که اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید حتما باید رزومه داشته باشید. CV مدرکی است که گذشته شما و آنچه انجام دادید را معرفی میکند و حرفه‌ای بودن یک رزومه در نگاه اول حرفه‌ای بودن شما را نشان میدهد، جدایی از آن هر خطا و اشتباهی که در رزومه‌ی شما باشد، نشان دهنده‌ی نقص و کوتاهی شماست و در تصمیم‌گیری دانشگاه برای پذیرفتن شما به شدت تاثیرگذار است. برای داشتن تجربه اپلای موفق حتما باید رزومه‌ای بی عیب و نقص داشته باشید.

توصیه‌نامه (Recommendation Letter)، یکی دیگر از مدارک مهم و تاثیر گذار در فرآیند اپلای است که خیلی‌ها از آن غافل می‌شوند. توصیه‌نامه مانند ضمانتی برای پذیرش شماست که از سوی اساتید یا مدیران شما به شما داده می‌شود. ما به این باور رسیدیم توصیه‌نامه خوب از استادی با سطح پایین به مراتب از انگیزه نامه‌ی بد از استادی با درجات بالا بهتر است. اسکورایز، توصیه‌نامه‌ای حرفه‌ای بر اساس سوابق و عملکرد شما با استادی که با آن همکاری داشته‌اید برایتان نگارش می‌کند.

 

سفارش دهید
روندی که هرساله تکرار می‌شود

روندی که هرساله تکرار می‌شود را باهم بررسی کنیم...

هرساله دانشجویان متقاضی در کلاس های TOEFL، GRE و IELTS ثبت نام می‌کنند. مدت زمان زیادی را در این کلاس ها شرکت می‌کنند. آزمون های آزمایشی می‌دهند و برای اخذ نمره خوب تلاش مضاعف می‌کنند. از طرف دیگر نوشتن SOP، CV و Recommendation را به آخر کار موکول و وقتی به SOP های نمونه در اینترنت نگاه می‌کنند به این فکر می افتند که آیا آن ها نیز به این خوبی می‌توانند بنویسند یا نه؟

ناگهان متوجه می‌شوند که به ددلاین نزدیک شده اند و هنوز SOP را ننوشته‌اند. استادی که می‌خواهد انگیزه نامه بدهد میگوید خودت متن را بنویس من ارسال میکنیم. در سریع ترین زمان SOP معمولی می‌‌نویسند، رزمه‌ای با قالب غیر حرفه‌ای نگارش میکنند، انگیزه نامه‌ای مینویسند که بیشتر توصیه نمیکند و بسیار خوشحال هستند که مدارک خود را زودتر ارسال کرده‌اند. در آخر هم نامه ریجکت شدن از دانشگاه مد نظرشان به دریافت می‌کنند و هرچه رشته کرده بودند پنبه می‌شود. و به همین سادگی آن همه هزینه و تلاش بر باد می‌رود.

🟢 مدارک حیاتی (انگیزه نامه، رزومه، ریکام) شما نهایتا تا ۷ روز بعد از ثبت سفارش آماده خواهد شد. 🟢

در زمان‌ جشنواره ممکن است ارائه این خدمات تا ۲ هفته زمان ببرد.

 

سفارش دهید

چرا ما

دلایلی که اسکورایز بهتر
میتواند نیاز شما را برطرف کند

نگارش تعاملی

نگارش تعاملی

برای نگارش بهترین انگیزه نامه هم فرمی در اختیار شما قرار داده می‌شود، هم با شما در طی نگارش در تماس خواهیم بود.

تضمین بازگشت وجه

تضمین بازگشت وجه

ملاک کیفیت کار فقط نظر شماست، در صورتی که در نتیجه راضی نباشید، وجه پرداختی شما بازگشت داده می‌شود.

خاص شما

خاص شما

انگیزه نامه به صورت انحصاری مخصوص شما نگارش می‌شود.

نگارش ۷ روزه

نگارش ۷ روزه

انگیزه نامه‌ی شما نهایتا تا ۷ روز بعد از ثبت سفارش آماده خواهد شد.

در زمان‌ جشنواره ممکن است ارائه این خدمات تا ۲ هفته زمان ببرد.

ادبیات شکسپیری

ادبیات شکسپیری

نگارنده‌های اسکورایز،دارای مدرک دکتری ادبیات انگلیسی از بهترین دانشگاه‌ها هستند، و سابقه‌ی زیادی در این زمینه دارند.

تناسب قیمت و کیفیت

تناسب قیمت و کیفیت

وجهی که برای نگارش انگیزه نامه و CV سرمایه‌ گذاری می‌کنید در مقابل فاندی که می‌گیرید هیچ است.

کپی = ریجکت

کپی = ریجکت

سرتان کلاه نرود، بسیاری از موسسات از متن‌های تمپلیت و کپی استفاده‌ می‌کنند.

امکان ادیت

امکان ادیت

هرچند که ما مدارک را حرفه‌ای نگارش میکنیم، باز هم می‌توانید سلیقه‌ي شخصیتان را به ما بگویید.

یک SOP خوب نقاط ضعف شما را پوشش می‌دهد

یک SOP خوب به سادگی نقاط ضعف شما را پوشش می‌دهد و یک SOP ساده و معمولی و بدون رعایت نکات لازم یک رزومه فوق‌العاده و خوب را بی تاثیر می‌کند. این نکته را به خاطر داشته باشید که یک SOP خاص و کپی نشده شما را از بقیه رقیبان متمایز می‌کند.

🔴 کپی کردن SOP فقط باعث بی اعتبار کردن و رد شدن شما می‌شود. 🔴

انگیزه نامه تنها مدرک و نامه ای است که کاملاً در اختیار شما قرار دارد و اگر برای نوشتنش وقت بگذارید و به خوبی آن را تنظیم کنید، می توانید شانس موفقیت خود را در اخذ پذیرش به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در وبینار تخصصی نگارش رزومه و SOP تمام آنچه که برای نگارش یک SOP و رزومه کامل و خاص نیاز دارید بیان شده است و می‌توانید آن را تهیه کنید.

 

سفارش دهید

SOP

نمونه انگیزه‌نامه و رزرمه‌های اسکورایز

تفاوت رزومه با SOP در چیست؟

تفاوت رزومه با SOP در چیست؟

رزومه نشان دهنده پیشینه و بک گراند شما در حوزه تخصصی شماست و نشان می دهد که چه تجاربی دارید و چقدر در زمینه مورد نظر خود تبحر دارید. یک رزومه خوب دو نکته مهم دارد اولا شما فرد لایقی باشید و تجارب بالایی داشته باشید که مربوط به گذشته شماست و عملاً در زمان کوتاه تغییرپذیر نیست و دوماً رزومه خوب نوشته شده باشد و مهارت های شما به خوبی و درستی و متقاعدکنندگی مناسبی به شکل صحیح و علمی به زبان انگلیسی نگاشته شود.

اما انگیزه نامه بسیار نوشته متفاوت تر و چالشی تر از رزومه شماست. چرا که قالب مشخصی ندارد و عملاً شما باید در یک صفحه سفید شروع به نوشتن کنید تا در نهایت متنی مختصر و مفید بنویسید که از دل شما برامده و نکات نالازم و بیهوده و غیرحرفه ای در متن خود نداشته باشید و هر چه نوشته اید مطلبی مرتبط و البته متقاعدکننده باشد. همچنین باید از اصول خاصی در این نوشته استفاده کنید که چندتا از این نکته‌ها رو می‌تونید در ویدئو بالا دیدید.

 

سفارش دهید
۳۰،۰۰۰ دلار فاند از نیویورک

انگیزه نامه‌ای که ۳۰،۰۰۰ دلار فاند از نیویورک دارد

رزومه‌ای که ماهی ۲،۲۰۰ یورو از بلژیک می‌گیرد، آیا این مدارک را می‌خواهید ببینید!؟

5411+ انگیزه نامه نگارش شده
5053+ زرومه نگارش شده
4933+ توصیه نامه نگارش شده
5978+ مشتری راضی
نگارش انگیزه نامه حرفه ای

هر کدام از انگیزه نامه ‌های نوشته شده توسط اسکورایز، خاص است.

در مرحله‌ی بعدی فرمی در اختیار شما قرار داده می‌شود که با پر کردن آن و همچنین تماس نگارنده با شما باعث می‌شوند انگیزه نامه خاص و اختصاصی شما شود.

 

سفارش دهید مشاوره قبل از خرید

نظرات صوتی

مشتریان چه میگویند؟

متوقف...

  هشدار !

  هرگونه کپی از SOP های موجود در اینترنت حتی به مقدار کم و جزئی نتیجه ای جز ریجکت شدن درخواست شما ندارد. به این کار سرقت ادبی می‌گویند و تمامی دانشگاه ها به هیچ وجه سرقت ادبی را نمی‌پذیرند و شما را وارد لیست سیاه خود می‌کنند و دیگر نمی‌توانید به این دانشگاه درخواست خود را بفرستید.

  هزینه ها

  هزینه نوشتن انگیزه نامه و رزومه

  نگارش توصیه نامه حرفه ای
  460,000 تومان
  • توصیه نامه (Recommendation Letter) حرفه ایتان را از اسکورایز بگیرید
  • نگارش تضمینی توصیه نامه بر طبق استاد و سوابق شما
  سفارش دهید
  نگارش انگیزه نامه به همراه رزومه تضمینی
  2,390,000 تومان
  • نگارش انگیزه نامه شما از صفر تا صد + نگارش کامل رزومه به صورت حرفه‌ای
  • تا یک هفته بعد از ثبت نهایی اطلاعات  مدارکتان دست شماست
  • با کسب اطلاعات بصورت تلفنی بعد از ثبت فرم سایت

   

  سفارش دهید
  نگارش رزومه
  1,090,000 تومان
  • نگارش رزومه حرفه‌ای طی ۷ روز توسط تیم حرفه‌ای اسکورایز
  سفارش دهید
  نگارش انگیزه نامه تضمینی
  1,880,000 تومان
  • نگارش انگیزه نامه شما از صفر تا صد
  • با کسب اطلاعات به صورت تلفنی و تکمیل پرسش نامه
  • مدت زمان لازم برای نگارش پس از تکمیل پرسش نامه به صورت مناسب، یک هفته است.
  سفارش دهید
  نگارش دایورسیتی لتر
  1,880,000 تومان
  • نگارش Diversity Letter شما از صفر تا صد
  • با کسب اطلاعات به صورت تلفنی و تکمیل پرسش نامه
  • مدت زمان لازم برای نگارش پس از تکمیل پرسش نامه به صورت مناسب، یک هفته است
  سفارش دهید

  سوالات متداول

  پاسخ به سوالات احتمالی شما

  • اگر بیشتر از ۷ روز طول کشید چی؟

   هر چند که ما بیان کردیم ۷ روزه انگیزه‌نامه و رزومه‌ی شما نگارش میشود، ولی عموما آنچه که معمولا اتفاق می‌افتد این که این مدارک کمتر از ۴ روز به دست شما می‌رسد، با این وجود اگر به هر دلیل بیشتر از ۷ روز طول کشید وجه پرداختی شما عودت داده میشود و اعتبار هدیه به شما تعلق می‌گیرید.

   در زمان‌ جشنواره ممکن است ارائه این خدمات تا ۲ هفته زمان ببرد.

  • چه اطلاعاتی باید به شما بدهم؟

   بعد از ثبت سفارش فرمی در اختیار شما قرار داده ‌می‌شود که حاوی سوالاتی است که جواب دادن به آنها انگیزه نامه شما را خاص می‌کند.

  • فرم را باید به چه زبانی پر کنم؟

   مهم نیست به چه زبانی پر میکنید، فارسی، انگلیسی و حتی فینگلیش. آنچه که مهم است دقت در پر کردن فرم است، هرچقدر بیشتر وقت بگذارید انگیزه‌نامه‌ی بهتری دریافت میکنید.

  • ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

   ملاک فقط و فقط شما هستید، اگر از کیفیت کار راضی نبودید به راحتی طی یک ایمیل موضوع را به همکاران ما اطلاع دهید تا وجه پرداختی شما عودت داده شود.

  • چرا باید بدم اسکورایز این کار‌ها را انجام بده؟

   شما می‌توانید خودتان رزومه و انگیزه‌نامه‌ی خودتان را نگارش کنید، آموزش‌های بسیاری هم در سایت ما هم در سراسر اینترنت موجود است، ولی آنچه که باعث می‌شود افراد اسکورایز را انتخاب کنند، تجربه‌ی اسکورایز در نگارش انگیزه‌نامه و رزومه‌های با کیفیتی است که به تنهای می‌تواند نتیجه اپلای شما را دگرگون کند.

  سوالات متداول
  تعداد محصولات 0
  مبلغ کل: 0 تومان
  اعتبار شما: