🎉🎉 تولد ۶ سالگی اسکورایز 🎉🎉

مهاجرت دانش آموزی

مهاجرت دانش آموزی مطمئن

مهاجرت دانش‌ آموزی راهی مطمئن و آسان برای تضمین آینده فرزندان به‌حساب می‌آید. بسیاری از والدین در سراسر کشور - به‌خصوص خانواده‌هایی که یک عضو آن به‌عنوان دانشجو در خارج از مرزها تحصیل می‌کند - مهاجرت تحصیلی فرزند خود را تنها راه شکوفایی و موفقیت او می‌دانند. کارشناسان باتجربه اسکورایز مسیر پذیرش تحصیلی دانش آموزی را هموار می‌سازند.

پذیرش تحصیلی

نقشه راه مهاجرت تحصیلی

image

رزرو مشاوره تحصیلی

image

عقد قرارداد اپلای

image

دریافت پذیرش با اسکورایز

image

خرید بلیط و شروع تحصیل

مدارس بین المللی
مکانی مطمئن

مزایای مهاجرت دانش آموزی

به‌طورکلی مهاجرت در سنین کم، مزایای بیشتری نسبت به اقدام برای مهاجرت در سنین بالاتر خواهد داشت. مهاجرت دانش آموزی، زمینه رشد در محیطی بهتر، سازگاری آسان‌تر با فرهنگ کشور مقصد و ایجاد ارتباطات علمی و کاری را فراهم می‌سازد. همچنین تحصیل در مدارس بین‌المللی، شانس پذیرش در دانشگاه‌ را افزایش می‌دهد. در برخی از کشورها، امکان گرفتن ویزا برای یکی از والدین نیز وجود دارد. همچنین خود دانش‌آموز تا قبل از سن 25 سالگی پاسپورت کشور مقصد را دریافت خواهد کرد که همین امر می‌تواند درهای مهمی را به‌سوی آینده شغلی او باز کند.

1 2 3 4

بهترین مدارس

مهاجرت دانش آموزی با اسکورایز

اسکورایز با انجام کلیه مراحل گرفتن پذیرش و ثبت‌نام دانش‌آموز در مدارس بین‌المللی، خیال شما را برای مهاجرت فرزندتان آسوده می‌کند. همچنین در آزمون‌های پیش از ثبت‌نام نیز اسکورایز همراه فرزند شما خواهد بود. کارشناسان اسکورایز پیش از هر آزمون با دانش‌آموزان تمرین و سطح آمادگی آنان را بالا می‌برند. احتمال قبول‌نشدن در این آزمون‌ها نزدیک به صفر است، اما در صورت بروز این اتفاق، کارشناسان فرجه یک‌ماهه‌ای را از مدرسه می‌گیرند تا دانش‌آموز شانس خود را مجدد امتحان کند.

زندگی و مهاجرت تحصیلی و کاری در آمریکا
موفقیت اسکورایز

اعداد بیانگر موفقیت های ما هستند

500+

star icon پرونده موفق star icon

97%

star icon نرخ موفقیت star icon

78630

star icon کاربران فعال star icon

13561

star icon مشاوره انجام شده star icon

زندگی و مهاجرت تحصیلی و کاری در آمریکا
تنوع در رشته مهاجرتی

شرایط و مدارک پذیرش تحصیلی دانش ‌آموزی

روند پذیرش تحصیلی دانش‌آموزی با ساده‌ترین مدارک مانند اسکن پاسپورت، ریزنمرات 3 سال آخر تحصیل و گواهی اشتغال به تحصیل آغاز می‌شود. کارشناسان ما با در دست داشتن این مدارک، پروسه ثبت‌نام را آغاز و فرم‌های مربوط به درخواست پذیرش را با استفاده از مشخصات متقاضی تکمیل می‌کنند.
ازآنجایی‌که مهاجرت دانش‌آموزی نیازی به مدرک زبان ندارد، به مدارک آیلتس یا تافل نیازی نیست و دانش‌آموزان باید در آزمونی که مدرسه موردنظر برگزار می‌کند شرکت کنند.

headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره تخصصی

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.