مهاجرت دانش آموزی

مهاجرت دانش آموزی مطمئن با اسکورایز

با تحصیل در بهترین مدارس بین‌المللی، آینده فرزندانتان را تضمین کنید

2560 +
مهاجرت دانش آموزش موفق

250 +
بهترین مشاوران مهاجرتی

35 +
برترین مدارس دنیا برای مهاجرت

مدارس بین المللی
مکانی مطمئن

چرا فرزندمان را به
مدارس بین المللی بفرستیم ؟

سن 14 - 17 سال بهترین سن برای مهاجرت است؛ چرا که مزایای بسیار بیشتری نسبت به اقدام در سنین بالاتر دارد. گرفتن ویزای یکی از والدین به‌عنوان همراه، رشدکردن در محیط و سازگارشدن با فرهنگ خارج از کشور، امکان گرفتن پاسپورت تا قبل از 25 سالگی و تحصیل در مدارس با بالاترین کیفیت آموزشی از جمله مزایای مهاجرت دانش‌آموزی است. به عنوان نماینده رسمی مدارس بین المللی و با سابقه انجام بیش از 800 پرونده موفق مهاجرت تحصیلی صفر تا صد اپلای به مدارس و گرفتن ویزای دانش آموزی را برای متقاضیان به صورت تضمینی انجام می دهد برای اطلاعات بیشتر کافیست با پر کردن فرم، درخواست ارزیابی رایگان دهید.

آینده طلایی

آینده فرزندانتان در دستان شماست

با حضور فرزندانتان در مدارس بین‌المللی، علاوه بر تحصیل در محیطی امن با بالاترین کیفیت آموزشی و بهترین رتبه‌بندی، آینده‌ شغلی و حرفه‌ای روشن برای آن‌ها رقم خواهد زد


ویزای دانش آموزی

مزایا ویزای دانش آموزی :

اگر در هدفتان برای مهاجرت فرزندتان مصمم هستید، با اقدام برای مهاجرت او در سنین پایین گام بزرگی برای ساختن آینده‌ای روشن برای فرزند خود خواهید برداشت. با مقایسه ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی، به مزایای بیشتر اقدام در سنین پایین پی‌ می‌برید. مزایای از قبیل:

1 2 3 4
زندگی و مهاجرت تحصیلی و کاری در آمریکا
زندگی و مهاجرت تحصیلی و کاری در آمریکا
بهترین مدارس

اسکورایز
نماینده رسمی مدارس بین المللی

موسسه اسکورایز علاوه بر اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های جهان از جمله ام آی تی و پرینستون، نماینده رسمی و مورد اعتماد مدارس بین المللی انگلستان، کانادا و سوییس در ایران است و برای این مدارس در مقاطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان پروسه اپلای و اعزام دانش آموز را انجام می دهد.

انواع پذیرش

نمونه پذیرش های اسکورایز

کشور مورد نظر :
انگلستان
تنوع در رشته مهاجرتی

بهترین رشته ها برای اپلای دانش آموزی

اپلای در مدارس بین‌المللی این امکان را فراهم می‌سازد تا دانش‌آموز هنگام انتخاب رشته، اختیار عمل بیشتری داشته باشد. متفاوت از شرایط ایران که انتخاب رشته محدود به رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی و هنر است. در مدارس خارج از کشور، دانش‌آموز بر اساس علایق و رشته‌ای که در آینده هدف ادامه تحصیل در آن را دارد، دروس مختلفی را باید بیاموزد. یکی از رشته‌های پرطرف‌دار برای ادامه تحصیل، پزشکی است و بسیاری از متقاضیان از دوران قبل دانشگاه، واحدهای مرتبط و پیش‌نیاز با رشته پزشکی را می‌گذرانند.σ

زندگی و مهاجرت تحصیلی و کاری در آمریکا
زندگی و مهاجرت تحصیلی و کاری در آمریکا
مهاجرت دانش آموزی

زمان شروع تحصیل در خارج از کشور

پذیرش مدارس معمولا در دو ورودی پاییز و زمستان انجام می شود و فرزندان شما می توانند تحصیلشان را در ماه سپتامبر (شهریور) یا ژانویه (دی) در مدارس بین المللی آغاز کنند. برای شروع این پروسه و انجام صفر تا صد آن به صورت تضمینی کافی است از طریق لینک زیر، فرم ارزیابی را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

همین الان با مشاوران ما صحبت کنید

مشاوران اسکورایز هر هفته باید در جلسات آموزشی شرکت کنن تا همیشه به روز باشند، ما با ادعا داریم که بهترین مشاوران همراه خود داریم.