🎉🎉 تولد ۶ سالگی اسکورایز 🎉🎉

ویزا  چیست ؟

به زبان ساده ویزا یا روادید، سندی است که کشور مقصد از طریق سفارت یا کنسولگری خود، برای افرادی که قصد دارند وارد خاک آن کشور شوند، صادر می‌کنند. میتوان گفت که ویزا از اصلی‌ ترین پیشنیازهای مهاجرت و یا سفرهای خارجی محسوب می‌شود. در‌این‌ بین باید به ویزای آنلاین نیز اشاره کرد؛ بسته به کشوری که انتخاب می‌کنید، این امکان وجود دارد که ویزا کاملاً به‌ صورت آنلاین برای شما صادر گردد که هیچ تفاوتی با ویزای فیزیکی ندارد. سه مورد از پرکاربردترین ویزا ها عبارتند از:

مشاوره تخصصی ویزا
1

✦ ویزای تحصیلی ✦

داشتن پذیرش از دانشگاههای کشور مقصد، برای ورود به خاک آن کشور کافی نیست و متقاضی باید ویزای تحصیلی را از سفارت کشور موردنظر اخذ کند. ویزای تحصیلی این اجازه را به فرد می‌دهد که تا پایان دوره تحصیل خود، در کشور مقصد اقامت داشته باشد.

2

✦ ویزای کاری ✦

یکی دیگر از ویزاهای پرطرفدار، ویزای کاری است که انواع مختلفی دارد. متداول‌ترین ویزای کاری نوعی است که در آن متقاضی به دعوت از یک کارفرمای خارجی، می‌تواند برای اخذ ویزای کاری اقدام کند که به آن ویزای جاب آفر می‌گویند.

3

✦ ویزای توریستی ✦

ویزای توریستی یا گردشگری این امکان را به فرد می‌دهد تا در مدت زمان معینی از یک کشور دیدن کند. این ویزا بسته به قوانین هر کشور از 1 تا 3 ماه متغیر است.

روند اخذ ویزا با اسکورایز

مجموعه اسکورایز با داشتن کارشناسان باتجربه در حوزه اخذ ویزای تحصیلی، کاری و توریستی، تمامی مراحل اخذ ویزا را ارائه می‌دهد. مراحل این خدمات عبارت‌اند از :

مشاوره اخذ ویزا
(حضوری و آنلاین)

نگارش و تهیه مدارک مورد نیاز سفارت

آموزش‌ به متقاضی برای مراجعه به سفارت

عقد قرارداد

ارسال مدارک به سفارت‌ خانه یا کنسول‌گری

اهمیت اخذ ویزا

یکی از مراحل مهم در روند مهاجرت، گرفتن ویزا است. متقاضی باید در ابتدا نوع ویزای درخواستی خود را به درستی تعیین و سپس مدارک‌ لازم را برای اخذ ویزا فراهم کند. نقص مدارک، وجود نکات مبهم در پرونده، مسائل شک‌ برانگیز یا مواردی از این‌دست، به‌راحتی می‌تواند ریجکت شدن را برای متقاضی به همراه داشته باشد. بسیاری از افراد، مرحله گرفتن ویزا را به مؤسسات مهاجرتی می‌سپارند تا علاوه بر برخورداری از مشاوره‌های پیش از مراجعه به سفارت، از خدمات آن مجموعه نظیر، تهیه مدارک موردنیاز و برطرف ‌کردن نواقص پرونده استفاده کنند.

مشاوره تخصصی ویزا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

شرایط و مدارک لازم برای گرفتن ویزا بسته به کشور مقصد و نوع ویزا متفاوت است. با این حال مدارک ثابت در اخذ انواع روادید عبارت‌اند از:

داشتن پاسپورت باحداقل 6 ماه اعتبار

3 قطعه عکس رنگی

در دست داشتن بلیط رفت
(برخی مواقع بلیط برگشت هم لازم است)

در دست داشتن ووچر هتل

اصل شناسنامه و کارت‌ملی و کپی‌های آن‌ها

هزینه های اخذ ویزا

هزینه‌های مربوط به گرفتن ویزا، علاوه بر کشور مقصد به شرایط دیگری نیز بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال در ویزای شنگن، سن متقاضی نیز در نظر گرفته می‌شود. به‌طورکلی هزینه اخذ ویزا از 20 تا 800 دلار متغیر خواهد بود.

مشاوره تخصصی ویزا

سؤالات متداول گرفتن ویزا

ویزا چیست؟
آیا برای گرفتن ویزا مراجعه حضوری لازم است؟
چه مدارکی برای درخواست ویزا لازم است؟
هزینه دریافت ویزا چقدر است؟
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره تخصصی

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.