پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

کدام رشته برای مهاجرت راحت‎تر است؟

• پرسیده شده در: 1 سال،5 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

mahoor41

سلام. من دانش‎آموز کنکوری هستم. رشته‎م تجربی هستش و به رشته‎های داروسازی، بیوتکنولوژی، فیزیوتوراپی و بیولوژی علاقه دارم. دوست دارم بتونم به کانادا یا آلمان مهاجرت کنم. البته کلا هر جایی باشه که دانشگاه معتبری داره من مشکلی ندارم، مثلا کشوری مثل مجارستان یا هلند رو هم دوست دارم اما اولویت من این دو کشور هستش. می‎خوام بدونم کدوم یکی از این رشته‎هایی که گفتم می‎تونه راهم رو برای مهاجرت آسون‎تر بکنه؟ من خودم علاقه زیادی به داروسازی دارم، آیا این رشته برای مهاجرت مناسب هست یا نه؟ ممنون می‎شم راهنمایی کنید.

آواتار

kazhal.1998m
پاسخ داده شده در: 2 هفته،5 روز پیش

برای رشته مهندسی پزشکی مهاجرت تحصیلی به آلمان  بسیار خوبه برای رشته های پزشکی هم احتمالا خوب باشه

آواتار

wewiwa3496
پاسخ داده شده در: 2 ماه پیش

مهاجرت به سوئیس و تحصیل در این کشور می‌تواند یک تجربه موفقمند و البته چالش‌برانگیز باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در سوئیس اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:** - ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای و در چه مقطع تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) می‌خواهید تحصیل کنید.2. **آموزش زبان:* - زبان رسمی سوئیس آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، و رومانش است. بسته به منطقه‌ای که قصد تحصیل دارید، زبان مورد نیاز متفاوت است. برخی از دوره‌ها به انگلیسی نیز ارائه می‌شوند.3. **انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی:* - سوئیس دارای دانشگاه‌های معتبر و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است. اطلاعات مربوط به پذیرش، سطح شهرت، و شرایط تحصیلی را بررسی کنید.4. **درخواست پذیرش:* - درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این مرحله شامل ارسال مدارک، تصاویر، و در برخی موارد مصاحبه ممکن است.5. **ویزای تحصیلی:**- پس از دریافت پذیرش، برای ورود به سوئیس به یک ویزای تحصیلی نیاز خواهید داشت. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است.6. **آمادگی برای زندگی در سوئیس:** مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در سوئیس اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به سوئیس را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

آواتار

ava28209
پاسخ داده شده در: 2 ماه،2 هفته پیش

مهاجرت به مجارستان و تحصیل در این کشور می‌تواند یک گزینه جذاب برای افرادی باشد که به دنبال تحصیلات عالی در یک محیط آموزشی بین‌المللی هستند. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در مجارستان آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. دانشگاه‌های مجارستان برنامه‌های تحصیلی متنوعی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان:**- بیشتر برنامه‌های تحصیلی در مجارستان به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. اگر زبان انگلیسی شما به اندازه کافی قوی نیست، ممکن است نیاز به شرکت در دوره‌های زبان داشته باشید.3. **انتخاب دانشگاه:**- مجارستان دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معتبری است. قبل از انتخاب دانشگاه، به موقعیت جغرافیایی، تخصص‌های ارائه شده، و شرایط آموزشی توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:* - پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این شامل ارسال مدارک، تحصیلات پیشین، و درخواست آنلاین ممکن است.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، برای مهاجرت به مجارستان، نیاز به ویزای تحصیلی دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را بررسی کنید.6. **آمادگی برای زندگی در مجارستان:** - قبل از رفتن به مجارستان، مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره ممکن است به شما کمک کند. همچنین مسائل مالی و مسکن را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به مجارستان را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

" تحصیل پزشکی در ایتالیا ممکن است به عنوان یک فرصت جذاب برای دانشجوان علاقه‌مند به علوم پزشکی و تجربه زندگی در یک کشور با تاریخ طولانی و فرهنگ غنی مورد نظر باشد." مهاجرت به ایتالیا

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

" تحصیل در آلمان برای دانش‌آموزان بین‌المللی فرصت‌های آموزشی عالی و محیط یادگیری متنوعی ارائه می‌دهد." مهاجرت به آلمان

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 5 ماه،1 هفته پیش

" تحصیل در آلمان فرصتی عالی برای به دست آوردن یک تعلیم عالی با کیفیت بالا و تجربه زندگی در یک کشور پویا و فرهنگی است."

مهاجرت به آلمان

آواتار

gimego6427
پاسخ داده شده در: 6 ماه،1 هفته پیش

مهاجرت به آلمان به عنوان یک مقصد تحصیلی جذاب، برای بسیاری از افراد فرصتی برای یادگیری و توسعه شخصی و حرفه‌ای بسیار مهم است. آلمان با دانشگاه‌های برجسته و برنامه‌های تحصیلی متنوع در انواع رشته‌ها، به دانشجوان بین‌المللی امکان می‌دهد تا دانش و مهارت‌های خود را ارتقا دهند. سیستم آموزش عالی آلمان شهرت دارد و دارای امکانات علمی و تحقیقاتی بی‌نظیری است که به دانشجوان امکان انجام تحقیقات پیشرفته و تخصصی را می‌دهد. همچنین، فرهنگ متنوع و دوستانه آلمانی‌ها به مهاجرت تحصیلی به آلمان امکان می‌دهد تا در محیطی دوستانه و مهمان‌نواز تحصیل کنند. این تجربه می‌تواند در رشد شخصی و حرفه‌ای دانشجوان تاثیرات بزرگی داشته باشد و در تحقق اهداف آموزشی و حرفه‌ای آن‌ها به‌عنوان یکی از مقصدهای برتر تحصیلی جهانی کمک کند.

آواتار

wewiwa3496

تحصیل پزشکی در کانادا می‌تواند مزایا و فرصت‌های بسیاری را برای دانشجویان ایجاد کند. در ادامه، پنج مورد از مزیت‌های تحصیل پزشکی در کانادا ذکر شده است:

1. سیستم بهداشت عالی: کانادا دارای یک سیستم بهداشتی عالی با دسترسی به خدمات پزشکی عالی برای تمام شهروندان و ساکنان خود است. تحصیل پزشکی در این کشور به شما فرصت می‌دهد تا به یادگیری از یکی از بهترین سیستم‌های بهداشت جهان بپردازید.

2. تدریس و پژوهش معتبر: دانشگاه‌ها و مدارس پزشکی کانادا برای تحقیقات پزشکی و پرورش پزشکان معتبر هستند. شما در این محیط‌های تحصیلی می‌توانید از تدریسکاران و محققان برجسته در حوزه پزشکی بهره‌برداری کنید.

3. گسترده‌ترین تخصص‌های پزشکی: کانادا دارای تنوع بسیار زیادی از تخصص‌های پزشکی است. شما می‌توانید در حوزه‌هایی مانند جراحی، داخلی، نئورولوژی، چشم‌پزشکی و موارد دیگر تخصصی شوید. این تنوع به شما امکان می‌دهد تا به تخصصی که به آن علاقه دارید بپردازید.

4. فرصت‌های شغلی: پزشکان در کانادا تقاضای بالایی دارند و بازار کار برای پزشکان متخصص در کشور بسیار مزایا دارد. همچنین، برای افرادی که تصمیم به مهاجرت به کانادا دارند، این مهارت بسیار ارزشمند است.

5. زندگی کیفیتی: کانادا یکی از کشورهای با کیفیت زندگی بالاست. شما در این کشور از امکانات عالی مثل تحصیلات بالاتر معتبر، سیستم بهداشتی موثر، محیط طبیعی زیبا، و جوانمردی جامعه محلی بهره‌مند خواهید شد.

مهاجرت به کانادا به تحصیل پزشکی در کانادا نیازمند زمان، پول، و تعهد بالا است. باید با دقت تمام جوانب و الزامات مهاجرتی را بررسی کنید و از مشاوران مهاجرتی معتبر نیز بهره‌برداری کنید.

آواتار

wowiy80068

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل می‌تواند درباره‌ی یادگیری زبان، دستیابی به آموزش معتبر، و تجربه فرهنگی جذابی باشد.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه، در راستای یادگیری زبان و فرهنگ متنوع این کشور و همچنین دستیابی به آموزش با کیفیت و متنوع، یک انتخاب هوشمندانه می‌باشد.

تحصیل پزشکی در ترکیه، فرصتی منحصر به فرد برای دستیابی به دانش پزشکی عالی و تجربه‌ی پرمعنی در حوزه بهداشت و درمان است.

آواتار

tegewel236
پاسخ داده شده در: 7 ماه پیش

دوستان سلام

در خصوص مهاجرت به آلمان چند تا سوال داشتم

آیا تحصیل در آلمان واقعا رایگانه و هیچ پولی بابت تحصیل نیاز نیست تا پرداخت کنیم؟

دوم این که برای مهاجرت به آلمان از طری تحصیل نیاز به چقدر سرمایه داریم؟

سوم هم این که شرایط کار در آلمان به چه شکل هست؟

آواتار

kuroush
پاسخ داده شده در: 10 ماه،1 هفته پیش

با سلام خدمت همه دوستان 

در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق موسسه مهاجرتی اصطهباناتی کسی تجربه ای داره؟ خدماتشون چطوریه؟ مورد اطمینان هستند؟

آواتار

sarayisaba104
پاسخ داده شده در: 10 ماه،1 هفته پیش

سلام بچه ها من میخوام برای مهاحرت به کانادا اقدام کنم. یه موسسه ای هست به اسم موسسه مهاجرتی میرداماد که من اسمش رو شنیدم میخواستم ببینم این موسسه اوکیه؟کیب شنیده تا حالا اسم این موسسه رو؟

آواتار

milad185
پاسخ داده شده در: 11 ماه پیش

سلام دوستان

برای تحصیل در آلمان به چقدر تمکن مالی برای یک ماه نیاز دارم؟

آواتار

rahele0
پاسخ داده شده در: 1 سال پیش

سلام دوستان

من قصد مهاجرت به آلمان رو دارم. کسی میتونه کمک کنه بهم؟ 

تحصیلی میخوام برم.

آواتار

esmaeili.marzieh10
پاسخ داده شده در: 1 سال پیش

سلام دوستان مهاجرت به آلمان خوبه؟ من میخوام اقدام کنم برای تحصیل پزشکی در آلمان. اما نمیدونم پزشکی تو آلمان چطوره؟ دانشگاه هاش و سطح علمیش.

آواتار

asal5
پاسخ داده شده در: 1 سال،1 ماه پیش

سلام بچه ها

من با توجه به سرمایه و شرایطی که دارم خیلی دوست دارم به برای تحصیل در ترکیه مهاجرت کنم.

دوست دارم رشته mba  بخونم.

کسی تجربه ای داره؟

آواتار

mahyadavari16

سلام دوست عزیز تحصیل پزشکی در آلمان یکی از بهترین گرینه ها برای تحصیل هست. اگر شما شرایط مهاجرت به آلمان رو دارید به نظرم خیلی عالیه. به سایت دانشگاههای مختلف این کشور مراجعه کنید  با مطالعه شرایط پذیرش، تو یکی از این دانشگاها اپلای کنید. این کشور 

آواتار

ekiguyy

سلام دوستان

من قصد تحصیل پزشکی در آلمان رو دارم. 

به نظرتون مقصد خوبیو انتخاب کردم؟

آواتار

alidadgar563
پاسخ داده شده در: 1 سال،2 ماه پیش

سلام بچه ها راه های مهاجرت به آلمان مختلفن و هر کسی از یه روشی میتوانه اقدام کنه. برای مهاجرت تحصیلی هم بستگی داره تو چه رشته ای تحصیل کرده باشید. به سایتای دانشگاه های مختلف مراجعه کنید می تونید شرایط لازم رو ازشون دربیاریئد. برای این  کار میتونید به موسسه هاس مختلف هم مراجعه کنید کخ توی مهاجرت خدمات می دن. من یکیشون رو میشناسم به نام موسسه آی مهاجرت که پارسال یکی ار وستام از طریق همین موییه مهاجرت کرد و کاملا راضی بود. 

آواتار

sara174

سلام الهه منم قصد مهاجرت به آلمان رو برای داروسازی دارم.

از موسسه رویال مهاجرت من کمک گرفتم. اگر هنوز کارات انجام نشده تو هم کمک بگیر.

من خودم خیلی استرس داشتم که با موسسه کار کنم یا نه. میترسیدم سرم کلاه بذارن. اما رویال خوب بود. مشاوراشون واقعا کمکم کردن.

آواتار

mina723

سلام بچه ها

من خودم وقتی میخواسم به آلمان مهاجرت کنم از موسسه رویال مهاجرت کمک گرغتم. 

مشاورشون شرایطمو بررسی کرد و بهترین راه رو بهم گفت شما هم حتما اگر گیر کردید از این مجموعه کمک بگیرید.

آواتار

mahya.shokri2
پاسخ داده شده در: 1 سال،3 ماه پیش

من خودم دانشجوی داروسازی ام. تو رشته ما خیلی ها به آلمان مهاجرت کردن و متناسب با رشتشونم کار پیدا کردن. حالا من مجارستان یا هلند رو که دقیق نمیدونم ولی به نظرم با کارشناسای موسسه مهاجرتی میرداماد یه ارتباط بگیر. در این موردا من زیاد اسمشون رو شنیدم.

آواتار

maryam627

سلام 

منم مثل شما دارم کارهامو انجام میدم که برای داروسازی برم آلمان و بین چند تا کشور شک داشتم اما آلمان از همه راحت تره رفتنش و دانشگاهاشم خیلی عالین. من از موسسه رویال مهاجرت کمک گرفتم. کارهای منو خوب پیش بردن.

آواتار

elahe27

سلام وقت تون بخیر 

من بنظرم آلمان خیلی بهتر از کانادا توی حوزه جذب مهاجر خارجی برای رشته های پزشکی عمل کرده و دختر خاله منم که رشتش میکروبیولوژی بود، برای ارشدش رفت آلمان ادامه تحصیل داد و الانم داره توی یه آزمایشگاه کار میکنه که مرتبط با رشتش هست. 

منم خودم دنبال اینم که بدونم مهاجرت به آلمان بهتره یا کانادا. رشتمم داروسازیه و دانشگاه  دولتی هم هستم ولی هنوز به نظر قطعی نرسیدم که بخوام راهنمایی تون کنم. 

امیدوارم موفق باشید و مسیر درست رو انتخاب کنید.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت