پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

سلام، من میخوام برای کانادا اقدام کنم ولی روی آیلتس خیلی مسلط نیستم ولی برعکس با تافل خیلی بهتر ارتباط برقرار می کنم. شانس های زیادی رو از دست میدم اگه به جای آیلتس، تافل داشته باشم؟

• پرسیده شده در: 2 سال،8 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار

آواتار

[email protected]
پاسخ داده شده در: 4 ماه پیش

ساخت برنامه اندروید یک فرآیند چند مرحله ای است که شامل برنامه ریزی، طراحی، کدنویسی، آزمایش و انتشار است.

مرحله 1: برنامه ریزی

اولین قدم در یادگیری و آموزش ساخت برنامه اندروید، برنامه ریزی است. در این مرحله، باید مشخص کنید که برنامه شما چه کاری انجام می دهد، چه ویژگی هایی دارد و برای چه مخاطبی طراحی شده است. باید یک طرح کلی برای برنامه خود ایجاد کنید و اهداف خود را تعیین کنید.

مرحله 2: طراحی

پس از برنامه ریزی، باید شروع به طراحی برنامه خود کنید. این شامل طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) برنامه شما است. باید مطمئن شوید که UI و UX برنامه شما کاربرپسند و آسان برای استفاده است.

مرحله 3: کدنویسی

در مرحله بعدی، باید شروع به کدنویسی برنامه خود کنید. برای این کار، به یک زبان برنامه نویسی اندروید مانند Java یا Kotlin نیاز دارید. باید یاد بگیرید که چگونه از کتابخانه های اندروید و API ها استفاده کنید تا ویژگی های برنامه خود را پیاده سازی کنید.

مرحله 4: آزمایش

پس از کدنویسی برنامه خود، باید آن را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند. باید برنامه خود را روی دستگاه های مختلف Android آزمایش کنید تا مطمئن شوید که در همه دستگاه ها به درستی اجرا می شود.

مرحله 5: انتشار

پس از آزمایش برنامه خود، می توانید آن را در Google Play Store منتشر کنید. برای انتشار برنامه خود در Google Play Store، باید یک حساب توسعه دهنده در Google Play ایجاد کنید و هزینه انتشار را پرداخت کنید.

آواتار

[email protected]
پاسخ داده شده در: 1 سال،3 ماه پیش

من می خوام به کانادا مهاجرت کنم و یک دوره پروژه محور کاتلین رو اموزش دیدم. بنظرتون طراحی اپلیکیشن در اونجا کاربرد داره و میتونم براحتی کار پیدا کنم؟ 

آواتار

lunna
پاسخ داده شده در: 2 سال،8 ماه پیش

salam, aslan farghi nemikone kodoom ro bedid. joftesh motabare

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت