یک ساعت مشاوره بگیر و مسیر مهاجرتت رو بشناس | رزرو مشاوره

شرکت در جلسه آزمایشی اسکایپ

جلسه اسکایپ با اساتید

سرنوشت مهاجرت تحصیلی شما در یک جلسه اسکایپ مشخص می‌شود، بدون تمرین در آن حاضر نشوید!

رزرو نوبت
هی رفیق! تو انجامش دادی...

جلسه اسکایپ با اساتید چیست؟

تمام تلاش شما برای گرفتن فاند به یک جلسه کوتاه اما تاثیرگذار با استاد منتهی می‌‌شود، جایی که استاد، شما و توانایی هایتان را برای تحصیل در دانشگاه مقصد بررسی می کند. شما وقتی به این مرحله می‌رسید که بررسی اولیه مدارک شما انجام شده باشد و استاد تمایل به شناخت بیشتری از شما داشته باشد. معمولا وقتی استاد برای جلسه اسکایپ درخواست می دهد، نگاه مثبتی به پرونده شما دارد و می خواهد توانایی های شما را ارزیابی کند و تائیدیه ی نهایی برای گرفتن پرونده ی تحصیلی شما را بدهد.

رزرو نوبت

اسکایپ، میانبر گرفتن فاند

با توجه به نرخ بالای ارز، اپلای به صورت سلف فاند یعنی پرداخت تمام هزینه ها به صورت شخصی، شاید برای خیلی از دانشجوها عملا غیر ممکن باشد.

اگر استاد دانشگاه مقصد توانایی دادن کمک هزینه ی تحصیلی داشته باشد، آن را به دانشجویانی که جلسه اسکایپ موفقی پشت سر گذاشته باشند می دهد. یعنی شما باید در جلسه اسکایپ استاد را برای دادن فاند متقاعد کنید و خودتان را به او نشان بدهید، شاید این جلسه مهم ترین قدم در فرایند اپلای شما باشد.

توجه داشته باشید که با گرفتن فاند، دانشگاه مبلغ قابل توجهی را در طول تحصیلتان به صورت سالانه به شما پرداخت می کند، کلید گرفتن این کمک هزینه در جلسه اسکایپ شماست. یک جلسه موفق داشته باشید و سی هزار دلار به دست آورید.

جلسه اسکایپ دیگر چه آورده ای دارد؟

در جلسه هم شما و هم استاد شناخت بهتری نسبت به هم پیدا می کنید. تا قبل از جلسه تمام ارتباط شما به صورت مکتوب بوده است و شناختی از شخصیت و اخلاق استاد ندارید و در جلسه می توانید شناخت خوبی از استاد و دوره ای که قرار است زیر نظر استاد بگذرانید بدست می‌آورید. به خاطر اهمیت زیاد این جلسه حتما توصیه می شود که با آمادگی زیاد در اسکایپ حاضر شوید.

چرا اسکورایز را انتخاب کنم؟

image

تجربه بی سابقه

برگزاری بیش از 600 جلسه آزمایشی اسکایپ برای متقاضیان

image

موفقیت بی نظیر

انجام موفق بیش از 500 پرونده مهاجرت تحصیلی

image

نگارش توصیه‌نامه (Recommendation)

نگارش بیش از 1200 رزومه و انگیزه نامه

در جلسه آزمایشی اسکورایز چه چیزی یاد می‌گیرید؟

این یک جلسه شبیه ساز است که سعی می شود بسیار شبیه به جلسه شما با اساتید باشد. در این جلسه ابتدا به شما انواع سوالات مصاحبه، اعم از سوالات ساختاری و سوالات غیر ساختاری آموزش داده می‌شود. سوالات ساختاری همان سوالات آماده ایست که به عنوان سوالات رایج از شما پرسیده خواهد شد. سوالات غیر ساختاری هم برای شناخت سطح زبان و شخصیت شما پرسیده می‌شود.

در انتها نکات مثبت و منفی مصاحبه به شما گفته خواهد شد تا بتوانید ایرادت خود را رفع کنید و برای مصاحبه آماده شوید. همچنین استراتژی پاسخگویی سوالات به شما گفته خواهد شد

 

رزرو نوبت

چه چیز هایی برای جلسه اسکایپ نیاز دارید؟

شما برای آماده سازی در جلسه نیاز به یک اکانت در اسکایپ دارید، ترجیحا این اکانت را چند روز قبل از جلسه ایجاد کنید و اسم و تصویری از خودتان را در آن قرار دهید. دغدغه خیلی از دوستان این است که به خاطر اینترنت به مشکل بر بخورند پیشنهاد ما به شما این است که ترجیحا در محلی مطمئن و آرام با وصل کردن مستقیم لپ¬تاپ با کابل شبکه به مودم، ریسک ضعف اینترنت را پایین بیاورید. همچنین یک پاورپوینت که در آن خودتان و کارهایی را که انجام داده-اید را معرفی کرده¬اید برای جلسه آماده کنید.

 

رزرو نوبت

قیمت

هزینه شرکت در جلسه اسکایپ چقدر است؟

جلسه آزمایشی اسکایپ با اساتید
,599,000 تومان
  • تمرین برای جلسه اسکایپ اصلی با استاد
  • معرفی استراتژی پاسخگویی سوالات اساتید
  • شناسایی نقاط ضعف و قوت
  • تمرین سوالات متداول

 

رزرو نوبت

ضمانت بازگشت وجه!

تیم اسکورایز تا کنون بیش از ۶۰۰ جلسه‌ی اسکایپ با بالای ۳۰۰ متقاضی، که هم‌اکنون در بهترین دانشگاه‌های جهان درس می‌خوانند٫ برگزار کرده است و این تضمین را به شما می‌دهد که در صورتی که جلسه آزمایشی اسکایپ نتواند رضایت شما را جلب کند و به خوبی شما را برای جلسه اصلی آماده کند، تمام وجه پرداختی را به شما برگرداند. پس هم‌اکنون و بدون هیج ریسکی برای دریافت نوبت جلسه‌ی اسکایپ اقدام کنید و یک گام بلند به سمت پذیرش فول‌فاند بردارید.

گارانتی بازگشت وجه