پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

تحصیل در کانادا

• پرسیده شده در: 1 سال،9 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

abcdmirabcd2

سلام به نظر من کانادا دانشگاه های خوب زیادی داره و موقعیت کاری خوبی داره ولی نمیدونم از پس هزینه تحصیل در کانادا بر میام یا نه ؟

سوال یکی اینکه 

بهترین سن برای مهاجرت تحصیلی به کانادا چیه؟ 

و سوال دیگه اینکه ما چطوری میتونیم رزومه خودمون رو تقویت کنیم و به دنبال اون فاند مناسب دریافت کنیم؟

آواتار

esmaeili.marzieh10
پاسخ داده شده در: 5 ماه،1 هفته پیش

در مورد انتخاب رشته برای مهاجرت، این بستگی به توانمندی‌ها و علاقه‌های شخصی داره. اما می‌دونم که برخی رشته‌ها برای مهاجرت راحت‌ترند. علوم کامپیوتر، مهندسی، و حتی رشته‌های مدیریت و کسب و کار معمولاً از جمله رشته‌هایی هستند که در فرآیند مهاجرت بیشترین فرصت رو ارائه می‌دن.

مهاجرت به مجارستان شاید گزینه خوبی برای تحصیل باشه، این کشور با دانشگاه‌های با کیفیت و هزینه زندگی معقول، یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین‌المللیه. اما قبل از هر تصمیمی، بهتره که با یک مشاور مهاجرت حرف بزنی تا اطلاعات دقیق‌تری دریافت کنی.

من برای مشاوره و گرفتن راهنمایی موسسه مهاجرتی میرداماد رو پیشنهاد می کنم. ، این موسسه با سابقه قوی در زمینه مهاجرت و مشاوره تحصیلی هست و می‌تونه توی مراحل مختلف مهاجرتت به کمکت بیاد. برای پرداخت شهریه اپلیکیشن فی و یا دانشگاه خارجی، farakonesh یکی از راه‌حل‌های مطمئن و راحته که می‌تونه توی مسیر تحصیلیت رو آسون‌تر کنه اینم لینک سایتش: https://farakonesh.org/. اگر سوال یا نگرانی داری، با اطمینان می‌تونی به میرداماد مراجعه کنی و از تخصصشون بهره‌مند بشی.

آواتار

esmaeili.marzieh10
پاسخ داده شده در: 5 ماه،1 هفته پیش

اگه داری فکر می‌کنی که مهاجرت به کانادا و تحصیل در این کشور یک چیز خفنه و دنبال راهی برای پرداخت شهریه دانشگاه هستی، یه گزینه‌ی خوب می‌تونه موسسه مهاجرتی میرداماد باشه. این موسسه با تجربه‌ای که داره، می‌تونه تو مراحل مختلف مهاجرتت به کانادا بهت کمک کنه. توی این مسیر، فراکنش هم یکی از راه‌حل‌های معقوله برای پرداخت هزینه‌های تحصیلیت.

آواتار

gefox17707
پاسخ داده شده در: 9 ماه،2 هفته پیش

اگر قصد مهاجرت به کانادا بدون دردسر رو دارید از موسسه رویال مهاجرت استفاده کنید. 

واقعا تو حوزه خودشون متخصص هستند و به صورت تخصصی کار رو جلو میبرند. 

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات