پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

دستیار استاد TA

• پرسیده شده در: 2 سال،2 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

[email protected]

سلام وقت بخیر شما در یکی از آموزش هاتون اشاره کردید که دستیار استاد بودن بسیار در رزومه تاثیر گذار است الان بنده یک ترم TA استاد بودم

چطور میتونم به دانشگاه یا سفارت کانادا اثبات کنم که یک ترم TA استاد دانشگاه بودم؟

چه مدرکی نیاز است برای اثبات؟ دانشگاه آزاد دستیار بودم اما دانشگاه حاضر به دادن نامه‌ی رسمی نیست ، آسون ترین راه برای اثابت این موضوع چی است

ممنون

افزودن نظر

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

مهاجرت به آلمان :

1. زبان:

• زبان آلمانی در زندگی روزمره و کار بسیار اهمیت دارد. یادگیری این زبان ممکن است یک چالش باشد.
  2. سیستم مهاجرت: دانشگاه های آلمان

• آلمان یک سیستم مهاجرت پیچیده دارد که بستگی به نوع مهارت‌ها و شغل، مراحل مختلفی دارد.
  3. کار و مشغله:

• بازار کار آلمان به خصوص برای مهندسان، پزشکان و حوزه‌های تخصصی دیگر فرصت‌های خوبی دارد. اما، رقابت هم بالاست.
  4. زندگی روزمره:

• آلمان یک کشور پیشرفته با سیستم بهداشت و آموزش بسیار خوب است. همچنین، شهرها و روستاها زیبا و خدمات عمومی خوبی دارن

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

مهاجرت به آلمان :

1. زبان:

• زبان آلمانی در زندگی روزمره و کار بسیار اهمیت دارد. یادگیری این زبان ممکن است یک چالش باشد.
  2. سیستم مهاجرت: دانشگاه های آلمان

• آلمان یک سیستم مهاجرت پیچیده دارد که بستگی به نوع مهارت‌ها و شغل، مراحل مختلفی دارد.
  3. کار و مشغله:

• بازار کار آلمان به خصوص برای مهندسان، پزشکان و حوزه‌های تخصصی دیگر فرصت‌های خوبی دارد. اما، رقابت هم بالاست.
  4. زندگی روزمره:

• آلمان یک کشور پیشرفته با سیستم بهداشت و آموزش بسیار خوب است. همچنین، شهرها و روستاها زیبا و خدمات عمومی خوبی دارن

آواتار

[email protected]
پاسخ داده شده در: 2 سال،2 ماه پیش

سلام ویزا روسیه برای گردشگری و توریستی نیازی هست بگیریم؟ از ایران میخواییم بریم؟

آواتار

Scorize_Team
پاسخ داده شده در: 2 سال،2 ماه پیش

سلام، وقتتون به خیر

امیدواریم که حالتون خوب باشه

همین که در رزومه تون قید کنید و اون استاد در توصیه نامه ای که بهتون میده اشاره کنه به این قضیه کفایت می کنه.

نیاز به مدرک خاصی برای اثبات این امر نیست.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات