🎉🎉 تولد ۶ سالگی اسکورایز 🎉🎉

رزرو مشاوره تخصصی

4 روش یادگیری راحت و ساده زبان با اینستاگرام

4 روش یادگیری راحت و ساده زبان با اینستاگرام

محمدرضا طیران

1397 - 10 - 10

فهرست مطالب
  1. منتظر بمانید...

اینستاگرام هرروز داره ویژگی های جدید به برنامه اضافه میکنه و هرروز هم 
بهتر و بهتر میشه. پس چرا به جای وقت تلف کردن از یکی از بهترین منابع 
آموزش زبان انگلیسی استفاده نکنیم ؟ پس با ما تو این مقاله همراه باشید 
تا 4 نکته مهم یادگیری زبان در منزل توسط اینستاگرام رو باهم مرور کنیم

پست های خوب رو سیو کنید

هر چه قدر هم آموزش انگلیسی ببینید باز این خود شما هستید که مسئول یادگیری خودتونید. الان دست به کار بشید و تکنیک رو به کار ببندید. یه قابلیت که خیلی هم از معرفیش نمیگذره امکان ذخیره کردن پست هایی هستش که دوستشون دارید. میتونید این روش رو برای پست های زبانی که فکر میکنید خوب هستن پیاده کنید.

تکرار یک کلید موفیته. به جای اینکه لغات انگلیسی رو یک بار بخونید کتاب های گاج رو چند بار نخونید عوضش پست های مفید زبان انگلیسی رو چند بار بخونید تا به خاطر بسپارید.

صفحه های انگلیسی فالو کنید

اینستاگرام پر شده از معلم های زبان که از طریق این اپلیکیشن آموزش میدن. البته اون ها هم منبع خوبی برای یادگیری هستن ولی علاوه بر اون ها پیج هایی تو زمینه های مورد علاقه خودتون به زبان انگلیسی رو فالو کنید. مثلا اگه فوتبال دوست دارید حتما پیج هایی هستن که توش پست هایی به زبان انگلیسی بزارن.

کامنت بزارید و پیام شخصی بدید

زیر پست های به زبان انگلیسی کامنت بزار و اصلا از اشتباه کردنت نترس. اگه اشتباه گرامر از کسی دیدی براش تصحیحش کن تا برای خودت هم این اتفاق رخ بده. همچنین میتونی کامنت بقیه رو به انگلیسی جواب بدی. یادت نره که خیلیای دیگه هم تو سطح زبان خودت هستن، لازم نیست بترسی که ممکنه اشتباه بنویسی. به معلم زبان های فعال در اینستاگرام میتونی پیغام خصوصی یا دایرکت بدی. خدارو چه دیدی احتمالا غلط هاتو خیلی ساده و راحت تر از هر منبع دیگه ای بهت گوشزد کنن.

یادتون نره لذت ببرید

یادگیری زبان مساوی لذت بردنه. اگه احساس میکنی داری خسته میشی داری اشتباه میزنی! 
توی کل پروسه یادگیری از لحظاتی که میگذرونی نهایت استفاده رو ببر و ذهنت رو آماده یادگیری بکن چرا که اصل در شبکه های اجتماعی اصلا همینه و مطمئن باش به زودی پیشرفت چشمگیری خواهی داشت.

چندتا پیج به زبان Native

  1. tofluency@
  2. gonaturalenglish@
  3. pronunciationwithemma@
  4. englishwithlucy@

پیج های زبانی که شما استفاده میکنید چیه ؟

اخبار و نوشته‌های اسکورایز

مشاهده همه

دیدگاه کاربران