پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

با مدرک دیپلم میشه اپلای کرد؟؟

• پرسیده شده در: 1 سال،11 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

[email protected]

من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم طراحی دوخت با معدل ۱۷.۵ دارم با آیلتس ۷ 

۲ سال گپ تحصیلی داشتم که وقتم رو برای یادگیری مهارت‌های مربوط به رشته‌ام گذاشتم

میخواستم بدونم میتونم برای رشته طراحی لباس تو کشور ایتالیا یا نروژ اپلای کنم؟؟ 

یا باید مدرک دانشگاهی داشته باشم حتما؟؟

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 4 ماه،2 هفته پیش

مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان به صورت کلی از طریق مراحل زیر انجام می‌شود:

۱. **انتخاب دوره تحصیلی و دانشگاه:**
   - ابتدا باید دوره تحصیلی و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای این کار، میتوانید وب‌سایت دانشگاه‌ها یا سایت‌های معتبری که اطلاعات در مورد دوره‌ها و شرایط پذیرش را ارائه می‌دهند، مراجعه کنید.

۲. **آزمون‌های استاندارد:** تحصیل در آمریکا
   - بسیاری از دانشگاه‌ها در آمریکا برای پذیرش دانشجوها، آزمون‌های استانداردی مانند TOEFL (برای زبان انگلیسی) یا GRE/GMAT (برای برخی از دوره‌ها) را مورد نیاز قرار می‌دهند. بنابراین، شما باید این آزمون‌ها را بدهید و نتایج آن‌ها را به دانشگاه ارائه دهید.

۳. **ثبت‌نام آنلاین:**
   - پس از انتخاب دوره و آمادگی مدارک مورد نیاز، باید به صفحه اینترنتی دانشگاه یا سیستم ثبت‌نام آنلاین مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

۴. **پذیرش و اخذ I-۲۰:**
   - در صورت پذیرش، دانشگاه به شما I-۲۰ ارائه می‌دهد. این فرم مهم برای اخذ ویزای تحصیلی (F-۱) لازم است.

۵. **پرداخت هزینه‌ها و درخواست ویزا:**
   - بعد از پذیرش، باید هزینه‌های تحصیلی، هزینه‌های زندگی و بیمه را پرداخت کنید. سپس می‌توانید به سفارت یا کنسولگری آمریکا در کشور خودتان مراجعه کرده و ویزای تحصیلی خود را درخواست کنید.

۶. **سفر به آمریکا:**
   - پس از دریافت ویزا، می‌توانید به آمریکا سفر کنید و با شروع دوره تحصیلی خود، تحصیلات خود را آغاز کنید.

توجه داشته باشید که برخی از دوره‌ها و دانشگاه‌ها ممکن است الزامات خاصی داشته باشند. برای اطلاعات دقیقتر و به‌روزتر، توصیه می‌شود با دفاتر مهاجرت تحصیلی دانشگاه‌ها یا موسسات آموزش عالی در آمریکا تماس بگیرید و یا به وب‌سایت رسمی سفارت یا کنسولگری آمریکا در کشور شما مراجعه کنید.

آواتار

mahan22
پاسخ داده شده در: 1 سال،11 ماه پیش

بله میتونید برای مقطع کارشناسی اپلای کنید ولی باید این رو در نظر بگیرید که اکثر کشور ها فاند تعلق نمیگیره برای کارشناسی (البته ایتالیا میتونید بورسیه استانی اقدام کنید) و همچنین باید دقیقا سرچ کنید چون یک سری کشور ها یک دوره یکساله کالج قبل از دانشگاه نیاز دارند

آواتار

[email protected]
پاسخ داده شده در: 1 سال،11 ماه پیش

من آموزش برنامه نویسی اندروید رو یاد گرفتم. بنظرتون برای مهاجرت خوبه؟ 

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات