پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

• پرسیده شده در: 2 سال،4 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

MEHDI HELALI SOLTANAHMAD

سلام وقت بخیر

ببخشید یک سوال داشتم، من یک سال بصورت روزانه در رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه ارومیه تحصیل کردم و سپس 2 سال مهمان در دانشگاه تبریز و بعد سال آخر به دانشگاه تبریز انتقالی گرفتم و بصورت شبانه کارشناسی رو در دانشگاه تبریز تموم کردم و مدرکم از دانشگاه تبریز می باشد و کارشناسی ارشد رو با سهمیه استعداد درخشان در دانشگاه تبریز رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم گرایش طراحی و ساخت در حال اتمام دوره تحصیل (اواخر پایان نامه) می باشم و در هر دو دوره شاگرد اول هم بودم، میخواستم بپرسم هزینه آزادسازی مدرکهای دانشگاهی من چقدر میشه؟

آواتار

wowiy80068
پاسخ داده شده در: 1 ماه،1 هفته پیش

آموزش حرفه‌ای در آلمان به عنوان "آوسبیلدونگ" (Ausbildung) شناخته می‌شود. این سیستم آموزش حرفه‌ای برای آماده‌سازی افراد جوان برای ورود به بازار کار طراحی شده است. در آلمان، بهترین آوسبیلدونگ در آلمان یک مسیر آموزشی رسمی و معتبر است که دانش‌آموزان را به مهارت‌ها و دانش‌های حرفه‌ای خاص آموزش می‌دهد.مهمترین ویژگی‌های آوسبیلدونگ عبارتند از:. **آموزش تئوری و عملی:** دوره‌های آوسبیلدونگ شامل یک ترکیب متوازن از درس‌های تئوری در مدارس حرفه‌ای و آموزش عملی در محل کار (آموزش در شرکت‌ها) هستند.. **مدت زمان دوره:** دوره‌های آوسبیلدونگ معمولاً سه تا سه و نیم سال طول می‌کشند. این دوره‌ها به طور کامل افراد را برای شغل‌های خاص و مشخصی آماده می‌کنند.3. **پرداخت حقوق:** دانش‌آموزان در حین دوره‌های آوسبیلدونگ حقوق دریافت می‌کنند. این به آنها کمک می‌کند تا هزینه‌های زندگی خود را تأمین کنند.. **گواهینامه معتبر:** پس از اتمام موفق دوره، دانش‌آموزان گواهینامه حرفه‌ای معتبری دریافت می‌کنند که به آن‌ها اجازه ورود به بازار کار در حرفه‌ای که آموزش دیده‌اند را می‌دهد.سیستم آوسبیلدونگ یکی از دلایل موفقیت اقتصادی آلمان و کاهش نرخ بیکاری در این کشور به شمار می‌آید.

آواتار

gimego6427
پاسخ داده شده در: 1 ماه،1 هفته پیش

مهاجرت به فرانسه و تحصیل در این کشور ممکن است یک فرآیند جذاب باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در فرانسه اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. فرانسه دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی متعددی است که در اکثر رشته‌ها برنامه‌های تحصیلی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان فرانسه:**- برخی از دوره‌ها به زبان فرانسه ارائه می‌شوند، بنابراین ممکن است نیاز به یادگیری زبان فرانسه باشد. معمولاً مدارک مانند DELF یا DALF برای اثبات مهارت زبانی مورد نیاز است.3 **انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی:**- پس از انتخاب رشته، باید دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنید. بررسی شرایط پذیرش، سطح شهرت دانشگاه، و تسهیلات آموزشی مهم است.4. **درخواست پذیرش:**- پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. ممکن است این مرحله شامل ارسال مدارک، اطلاعات تحصیلی، و گاهی نیاز به مصاحبه باشد.5. **ویزای تحصیلی:**- پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است.6. **آمادگی برای زندگی در فرانسه:**- مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در فرانسه اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به فرانسه را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

آواتار

Scorize_Team
پاسخ داده شده در: 2 سال،4 ماه پیش

سلام به شما

هزینه آزادسازی مدارک، بین 20 تا 40 میلیون تومان متغیر هست.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات