مشاوره اپلای

اپلای هلند چجوری و چگونه؟

98/12/19

 


اپلای هلند چجوری و چگونه؟
مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه
محمدرضا طیران


 

اپلای هلند یکی دیگر از درخواست های دانشجویان مقطع دکتری می باشد. اما قبل از اینکه بخواهند برای درخواست آن اقدام کنند بهتر است که، با هزینه های تحصیل در هلند، هزینه های زندگی در هلند و شرایط تحصیل در هلند به طور کامل آشنا شوند. در ادامه قصد داریم شما را با اپلای هلند و بهترین دانشگاه های هلند بیشتر آشنا کنیم. 

اپلای هلند

 

اپلای هلند و شرایط تحصیل در هلند

کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های بین المللی و برتر دنیا را دارند، از طرفی قصد دارند که از زندگی در کنار تحصیل لذت ببرند، می توانند برای درخواست اپلای هلند اقدام کنند. اما بهتر است با هزینه های تحصیل و زندگی در آنجا نیز آشنایی مختصری پیدا کنند. از آنجایی که هزینه های شهریه ای در هلند از دیگر مناطق اروپا کم تر است، همچنین میزان نظارت و دانش تحصیلی دانشگاه های آن از سطح بالایی برخوردار است و از طرفی تقریبا بیشتر مردمان این کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند، می تواند کشور ایده آلی برای دانشجویان محسوب شود.

دانشجویانی که به دنبال اپلای هلند هستند، اگر بتوانند علاوه بر آیلتس ۶.۵ مقاله های علمی نیز ارائه دهند. از معدل های بالا برخوردار باشند، می توانند در مقطع دکتری با کار کردن هفته ای 30 ساعت، از حقوق ماهیانه ای 240 تا 300 یورو به منظور کمک به هزینه های زندگی و یا تحصیل بهره مند شوند.

 

اپلای هلند

 

پس از اینکه درخواست بورسیه و پذیرش دانشجو پذیرفته شود. به او مجوز اقامت موقت داده می شود. که پس از 5 روز اقامت دانشجو باید برای دریافت اقامت سالانه اقدام نماید. همچنین پس از  ورود باید به پلیس سازمان اتباع خارجی مراجعه کنید و آن ها را قانع کنید که از پس مخارج زندگی و تحصیل در هلند بر خواهید آمد. از مهمترین مزیت های تحصیل در هلند امکان اشتغال یکسال پس از فارق التحصیلی دانشجو است.

 

اپلای هلند

 

ددلاین دانشگاه های هلند و بهترین دانشگاه های هلند به منظور درخواست اپلای هلند

ددلاین دانشگاه زمانی است که، فرصتی برای اپلای داده می شود. و پس از اتمام زمان اعلام شده اپلیکیشن برای پر کردن فرم اپلای بسته می شود. به همین دلیل برای درخواست اپلای هلند باید در زمان معین اقدام به پر کردن فرم کنید. دانشگاه های هلند معتقد هستند که تمام مدارک تحصیلی و زبان جهت اپلای هلند باید قبل از تاریخ ددلاین به دست دانشگاه برسد. معمولا تاریخ این ددلاین ها پس از ماه دسامبر اجرا می شود. و چند بار تکرار می شود.

دانشگاه های زیادی در هلند تاسیس شده اند. که دانشجویان خارجی نیز می پذیرند. اما از برترین دانشگاه های هلند که به عنوان دانشگاه های بین المللی آن ها را می شناسیم می توان به پنج دانشگاه اشاره نمود. دانشگاه فناوری دلفت که بزرگ ترین دانشگاه هلند محسوب می شود، دانشگاه و مرکز تحقیقاتی واخنینگن از بهترین دانشگاه ها در زمینه علوم زیستی و اجتماعی می باشد، دانشگاه آمستردام که سومین دانشگاه هلند از نظر قدمت شناخته شده است، دانشگاه اراسموس روتردام که یک دانشگاه عمومی است و دانشگاه لیدن که از قدیمی ترین دانشگاه های هلندمحسوب می شود،  پنج دانشگاه برتر و بین المللی کشور هلند شناخته شده اند.

 

 

 

None


آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


اگر سوالی دارید در قسمت دیدگاه بنویسید تا به آن پاسخ داده شود.
دیدگاه ها

پاسخ به کامنت‌ها به صورت ایمیل ارسال میشود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید ورود به صفحه کاربری

تماس با اسکورایز

02122360230

با اسکورایز بمانید

شبکه‌های اجتمایی اسکوایز