پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

آموزش گرامر و کاربرد DO در انگلیسی با مثال

• پرسیده شده در: 3 ماه،1 هفته پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

tatschoolonline2020

زمان استفاده از فعل do

فعل do در زبان انگلیسی کاربردهای مختلفی دارد. به طور کلی، از این فعل برای اشاره به انجام کاری، فعالیت، وظایف، و اصطلاحات مرتبط با وظایف، تعهدات و فعالیت‌های معمول یا تکراری استفاده می شود.

انجام کاری، فعالیت

از فعل do برای اشاره به انجام کاری، فعالیت، یا عملی استفاده می شود که نتیجه فیزیکی ندارد. به عنوان مثال:

• I do my homework every day. (من هر روز تکالیفم را انجام می دهم.)
  • What do you want me to do? (چه کاری باید انجام دهم؟)
  • I don't know what to do. (نمی دانم چه کاری باید انجام دهم.)

وظایف

از فعل do برای اشاره به وظایف، مسئولیت ها، یا کارهایی استفاده می شود که معمولاً به صورت منظم انجام می شوند. به عنوان مثال:

• I have to do the dishes. (باید ظرف ها را بشورم.)
  • She does the laundry every week. (او هر هفته لباس ها را می شوید.)
  • I used to do the cooking, but now my wife does it. (من قبلاً آشپزی می کردم، اما حالا همسرم این کار را انجام می دهد.)

اصطلاحات مرتبط با وظایف، تعهدات و فعالیت‌های معمول یا تکراری

از فعل do در اصطلاحات مرتبط با وظایف، تعهدات و فعالیت‌های معمول یا تکراری استفاده می شود. به عنوان مثال:

• I have to do my homework. (باید تکالیفم را انجام دهم.)
  • I used to do the cooking, but now my wife does it. (من قبلاً آشپزی می کردم، اما حالا همسرم این کار را انجام می دهد.)
  • I will do my best. (بهترین تلاشم را می کنم.)

برای آشنایی بیشتر با DO و کابردهای این کلمه و همچنین دریافت مثال های بیشتر در حوزه کابردهای مختلف DO و کالوکیشن های مهم و پرکابرد ساخته شده با این کلمه می توانید به مقاله DO در زبان انگلیسی مراجعه کنید.

آواتار

wowiy80068
پاسخ داده شده در: 1 هفته،6 روز پیش

مهاجرت به مجارستان و تحصیل در این کشور می‌تواند یک گزینه جذاب برای افرادی باشد که به دنبال تحصیلات عالی در یک محیط آموزشی بین‌المللی هستند. در زیر چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در مجارستان آورده شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:**- ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. دانشگاه‌های مجارستان برنامه‌های تحصیلی متنوعی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان:**- بیشتر برنامه‌های تحصیلی در مجارستان به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند. اگر زبان انگلیسی شما به اندازه کافی قوی نیست، ممکن است نیاز به شرکت در دوره‌های زبان داشته باشید.3. **انتخاب دانشگاه:**- مجارستان دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معتبری است. قبل از انتخاب دانشگاه، به موقعیت جغرافیایی، تخصص‌های ارائه شده، و شرایط آموزشی توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:* - پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. این شامل ارسال مدارک، تحصیلات پیشین، و درخواست آنلاین ممکن است.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، برای مهاجرت به مجارستان، نیاز به ویزای تحصیلی دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا را بررسی کنید.6. **آمادگی برای زندگی در مجارستان:** - قبل از رفتن به مجارستان، مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره ممکن است به شما کمک کند. همچنین مسائل مالی و مسکن را مدیریت کنید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به مجارستان را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات