پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

من قصد دارم برای کشورهایی جز کانادا و آمریکا هم اپلای کنم (برای phd)، بهمین خاطر زمانی رو gre نذاشتم!! این کار من تبعات داره؟ آیا از این تصمیم پشیمون میشم؟

  • پرسیده شده در: 2 سال،7 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار

آواتار

ay7644975
پاسخ داده شده در: 1 هفته،5 روز پیش

آلمان یکی از کشورهای معتبر جهان برای تحصیلات عالی است و دارای بسیاری از دانشگاه‌های برتر و معروف است. در زیر، چند نمونه از دانشگاه‌های برجسته آلمان آمده است:

1. دانشگاه هضلبرگ: دانشگاه هضلبرگ (Heidelberg University) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آلمان و جهان است و در شهر هضلبرگ واقع شده است. این دانشگاه در زمینه‌های مختلف از علوم انسانی تا علوم طبیعی فعالیت دارد.

2. دانشگاه فرایبرگ: دانشگاه فرایبرگ (Freiburg University) یکی از دانشگاه‌های برجسته آلمان در زمینه تحصیلات عالی و تحقیقات علمی است. این دانشگاه در ایالت بادن-وورتمبرگ واقع شده و مشهور به برنامه‌های مطالعاتی در زمینه‌های علوم زیستی و تکنولوژی است.

3. دانشگاه مونیخ: دانشگاه مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich) یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های آلمان است و در شهر مونیخ قرار دارد. این دانشگاه در بسیاری از رشته‌های تحصیلی از جمله علوم انسانی، علوم طبیعی و پزشکی فعالیت دارد.

4. دانشگاه هامبورگ: دانشگاه هامبورگ (University of Hamburg) یکی از دانشگاه‌های معتبر آلمان در شمال کشور است. این دانشگاه دارای ارتباطات بین‌المللی قوی است و در مقام دانشگاه‌های جهانی نیز شناخته می‌شود.

5. دانشگاه تکنیکی مونیخ: دانشگاه تکنیکی مونیخ (Technical University of Munich) یکی از دانشگاه‌های برتر آلمان در زمینه مهندسی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. سرمایه گذاری در کانادامهاجرت به کانادا

این فهرست تنها چند نمونه از دانشگاه‌های آلمان است. آلمان دا رای بیش از 300 دانشگاه و مؤسسه تحصیلات عالی مختلف است که به دانشجویان از سرتاسر جهان فرصت‌های تحصیلی و تحقیقاتی فراهم می‌آورد. هر دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوعی است، از مقطع کارشناسی تا دکترا.آواتار

sara_partovi
پاسخ داده شده در: 2 سال،7 ماه پیش

آمریکا مگه میذاره بدون GRE برید اصلا؟آواتار

sara_partovi
پاسخ داده شده در: 2 سال،7 ماه پیش

آمریکا مگه میذاره بدون GRE برید اصلا؟پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت