پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

کاربرد How در انگلیسی

• پرسیده شده در: 3 ماه،1 هفته پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

tatschoolonline2020

انواع how در زبان انگلیسی

قید پرسشی (interrogative adverb)

How در این کاربرد می‌تواند درباره نحوه انجام کاری، شرایط انجام کاری و حد و اندازه‌ی چیزی سوال بپرسد.

• نحوه انجام کاری

How should I bake this cake? چه طور باید این کیک را بپزم؟ How should I fix this car? چه طور باید این ماشین را تعمیر کنم؟ How should I get ready in such a short time? چه طور باید در این زمان کوتاه آماده شوم؟

• شرایط و اوضاع

How was your trip to New York? سفرت به نیویورک چه طور بود؟ How was the weather? هوا چه طور بود؟ How was the party? مهمانی چه طور بود؟

• حد و اندازه

How old is she? چند سالش است؟ How bad was the result? نتیجه چه قدر بد بود؟ How much does it cost? قیمتش چه قدر است؟ How far did you run? چه قدر دویدی؟

حرف ربط (conjunction)

How در این کاربرد می‌تواند دو جمله را به هم متصل کند. در این حالت how معنای “چگونه” می‌دهد و نشان دهنده‌ی ارتباط بین دو جمله است.

I don't know how to do it. من نمی‌دانم چگونه این کار را انجام دهم. I don't know how he did it. من نمی‌دانم او چگونه این کار را انجام داد.

ضمیر نسبی اسمی (nominal relative pronoun)

How در این کاربرد می‌تواند جایگزین یک اسم شود. در این حالت how معنای “چیزی که” یا “نحوه‌ای که” می‌دهد.

Tell me how you did it. به من بگو که چگونه این کار را انجام دادی. I don't know how to solve this problem. من نمی‌دانم چگونه این مشکل را حل کنم.

برای آشنایی بیشتر با How و کابردهای این کلمه و همچنین دریافت مثال های بیشتر در حوزه کابردهای مختلف How و کالوکیشن های مهم و پرکابرد ساخته شده با این کلمه می توانید به مقاله کاربرد How  مراجعه کنید.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات