house building
سال تأسیس دانشگاه
1887
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
2823
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
10,000.0 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
None ( USD )
دانشگاه شما

مک مستر بیشتر بشناسید

بیش از 60 مرکز و مؤسسه تحقیقاتی در دانشگاه مک مستر قرار دارند که از بین می‌توان به مرکز تحلیل سیاست و اقتصاد سلامت، مرکز تحقیقات تجارت الکترونیک مک مستر و مرکز میکروسکوپ الکترونی کانادا اشاره کرد. این دانشگاه همچنین دارای راکتور هسته‌ای خود است که برای تحقیقات استفاده می‌شود. یک واقعیت جالب در مورد دانشگاه این است که یک پنجم مغز آلبرت انیشتین در یک شیشه در یکی از آزمایشگاه‌های دانشگاه قرار دارد؛ جایی که یک عصب‌شناس مک مستر آن و سایر نمونه‌ها را مطالعه می‌کند.

بیشتر با دانشگاه مک مستر آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

 

دانشگاه مک مستر یک مؤسسه آموزش عالی دولتی است که در سال 1887 تاسیس شد. پردیس اصلی دانشگاه در نزدیکی غرب دریاچه انتاریو و نه چندان دور از مرز ایالات متحده است. پردیس‌های دیگر در مرکز شهر همیلتون، برلینگتون، کیچنر-واترلو و نیاگارا قرار دارند. دانشجویان بین‌المللی این دانشگاه از بیش از 75 کشور جهان هستند و اعضای هیأت علمی تمام وقت آن بیش از 55 نفر است. مانند دیگر دانشگاه‌ها، هزینه‌های تحصیل برای دانشجویان غیرکانادایی بالاتر است. شش بخش اصلی آکادمیک در این دانشگاه قرار دارد که شامل مهندسی، علوم بهداشتی، علوم انسانی، علوم، علوم اجتماعی و دانشکده بازرگانی می‌شود و زبان اصلی آموزش انگلیسی است.

شرایط زندگی

شرایط زندگی در شهر همیلتون کانادا

همیلتون در جنوب انتاریو، با 75 دقیقه فاصله از تورنتو و کمتر از دو ساعت از گذرگاه مرزی با ایالات متحده (شهر بوفالو) واقع شده است. ایالت‌های نیویورک و میشیگان آمریکا به ترتیب در جنوب شرقی و جنوب غربی این شهر قرار دارند.

همیلتون در قرن بیستم در سراسر کانادا به‌عنوان یک مرکز صنعتی شناخته می‌شد. هیئت کنفرانس کانادا اخیراً همیلتون را به‌عنوان برترین شهر در سراسر کشور از نظر تنوع اقتصادی رتبه‌بندی کرده است؛ بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که فرصت‌های زیادی شغلی در طیف گسترده‌ای از زمینه‌ها وجود دارد. این شهر همواره نقش مهمی در صنایع تولیدی کانادا، در زمینه‌هایی مانند کشاورزی، مهندسی شیمی، فولاد و ساخت‌وساز ایفا کرده و می‌کند. دانشگاه مک مستر در مرکز این شهر واقع شده است که یک مؤسسه بین‌المللی استاندارد با برنامه‌های آموزشی و پژوهشی پیشرو است. دانشکده پزشکی این دانشگاه رتبه دوم را در فهرست 40 بیمارستان تحقیقاتی برتر کانادا دارد. 

در جدول زیر می‌توانید بخشی از هزینه‌های زندگی در شهر همیلتون را مشاهده کنید:

 

عنوان

هزینه

آپارتمان یک‌خوابه مرکز شهر

1400 دلار ماهانه

اینترنت

70 دلار ماهانه

مواد خوراکی

400 دلار ماهانه

تلفن

50 دلار ماهانه

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه مک مستر ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک کارشناسی
نمره IELTS : 6.5
مدرک کارشناسی‌ارشد
نمره IELTS : 6.5
مدرک دکتری
نمره IELTS : 7.0
condition img
مشاهیر دانشگاه

افتخارات و مشاهیر برجسته دانشگاه مک مستر

رتبه‌بندی دانشگاه مک مستر

rank ranking name publisher name
90 Universities Rankings Shanghai Ranking (ARWU)
189 World University Ranking QS
138 Best Global Universities Rankings U.S. News & World Report
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.