🎉🎉 تولد ۶ سالگی اسکورایز 🎉🎉

مقدمه خدمات

اسکورایز نقطه شروع زندگی جدید

مؤسسه مهاجرتی اسکورایز با به ثمر رساندن بیش از 1000 پرونده مهاجرتی، با استفاده از مشاوران و کارشناسان باتجربه خدماتی نظیر پذیرش تحصیلی، نگارش مدارک اپلای، مهاجرت کاری، مشاوره و ثبت‌نام لاتاری را به متقاضیان مهاجرت ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید با جزئیات بیشتر با هر یک از خدمات ما آشنا شوید.
اسکورایز نقطه شروع زندگی جدید
مهاجرت تحصیلی

پذیرش اپلای تحصیلی به آسانی

اخذ پذیرش تحصیلی از برترین دانشگاه‌های بین‌المللی جهان نظیر آمریکا، کانادا، آلمان، ایتالیا، هلند، سوئد، سوئیس، انگلستان، استرالیا، دانمارک و... همچنین انجام کلیه مراحل شامل تنظیم و نگارش مدارک، مکاتبه با اساتید، جلسات آموزشی برای مصاحبه در سفارت و دیگر مراحل توسط کارشناسان باتجربه اسکورایز باسابقه صدها پرونده موفق در زمینه مهاجرت تحصیلی.
دوره های تابستانی
کمپ های فوتبالی کمپ های سوئیس
دوره های مدرسه
کانادا انگلستان سوئیس دبی
دوره های دکترا
کانادا انگلستان سوئیس دبی
دوره های ارشد
کانادا انگلستان سوئیس دبی
دوره های کارشناسی ارشد
کانادا انگلستان سوئیس دبی
دوره های پزشکی
کانادا انگلستان سوئیس دبی
مشاوره مهاجرت

مشاوره مهاجرت و اخذ تحصیلی و کاری

ارائه مشاوره تحصیلی و کاری برای متقاضیان مهاجرت از طریق Skilled Worker، مهاجرت دانشجویی و دانش‌آموزی به‌منظور شناخت شرایط کشور، مؤسسات آموزشی و موقعیت‌های شغلی مختلف، انتخاب بهترین، آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین مسیر، پاسخ به دغدغه‌ها و بررسی شرایط متقاضی
1

انواع ویزا‌های کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان

2

ویزای تورسیتی کانادا

3

ویزای ۱۹۰\۱۸۹ استرالیا

ثبت نام لاتاری در اسکورایز
لاتاری با ما

ثبت نام لاتاری در اسکورایز

انجام کلیه مراحل ثبت‌نام لاتاری آمریکا، شامل انجام صفر تا صد مراحل ثبت‌نام، اطلاع‌رسانی نتیجه قرعه‌کشی و مشاوره به برندگان لاتاری برای انجام مراحل بعدی مانند مراجعه به سفارت و...

نگارش مدارک

نگارش مدارک اپلای با اسکورایز

نگارش کلیه مدارک اپلای اعم از رزومه حرفه‌ای، توصیه‌نامه، انگیزه‌نامه و... به‌صورت حرفه‌ای توسط کارشناسان مجرب تیم اسکورایز باتوجه‌به سوابق کاری، تحصیلی و علایق شما و باهدف تسهیل در روند اخذ پذیرش و افزایش شانس دریافت آن از سوی دانشگاه‌های بین‌المللی.

1

نگارش انگیزه نامه

2

نگارش رزومه

3

ریکام ، پرسونال استیت منت

4

Diversity statement

5

study plan

6

cover letter

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری آسون تر از همیشه

انجام کلیه مراحل مهاجرت کاری توسط کارشناسان متخصص با صدها پرونده موفق در این حوزه، باتوجه‌به شرایط شما شامل میزان تحصیلات، سن، وضعیت تأهل، سوابق کاری و همچنین با در نظرگیری علایق شما به کشورها و مشاغل مختلف
مهاجرت کاری آسون تر از همیشه
وقت سفارت

دریافت سریع وقت سفارت با رباط سفارت

بدون دردسر و پیگیری‌های طاقت‌فرسا، پس از تکمیل اطلاعات در پنل کاربری، به‌صورت خودکار سریع‌ترین زمان ممکن برای مراجعه به یکی از سفارت‌های آمریکا در منطقه برای شما تعیین خواهد شد. تمامی پیگیری‌های مربوطه در مورد روند و مرحله تعیین وقت سفارت خود را می‌توانید از طریق پنل کاربری مشاهده کنید.
دریافت سریع وقت سفارت با رباط سفارت
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره تخصصی

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.