پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

آینده کامل استمراری در انگلیسی چیست؟

• پرسیده شده در: 4 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

tatschoolonline2020

تفاوت آیندۀ کامل استمراری و آیندۀ کامل در انگلیسی

زمان آینده کامل استمراری مانند زمان آینده کامل است. تفاوت آنها در این است که آینده کامل ساده معمولاً بر نتیجه فعالیت متمرکز است و آینده کامل استمراری به طور معمول بر روند فعالیت متمرکز است و کارهای طولانی‎تر را بیان می‌کند.

چه زمانی از آیندۀ کامل استمراری استفاده کنیم؟

1. کارهای در حال انجام که تا مدتی در آینده ادامه خواهند داشت:

ما از زمان آیندۀ کامل استمراری برای صحبت در مورد یک عمل در حال انجام که تا نقطه دیگری در آینده ادامه می‌یابد استفاده می‌کنیم. برای اینکار باید از ساختار «for + مدت زمان انجام کار» استفاده کنیم.

مثال:

In 2 years, we will (we’ll) have been studying English Language Translation for 5 years.

تا دو سال آینده، پنج سال می‌شود که درحال تحصیل در رشتۀ مترجمی زبان انگلیسی هستیم.

By 11, I will (I’ll) have been looking for airplane ticket for 2 hours.

تا ساعت 11، دو ساعت می‌شود که دارم به دنبال بلیت هواپیما می‌گردم.

2. ما می‌توانیم از زمان آیندۀ کامل استمراری، مانند سایر زمان‌های استمراری کامل، برای صحبت در مورد چیزی استفاده کنیم که درست قبل از زمان یا عمل دیگری (در این مورد، در آینده) به پایان می‌رسد:

اغلب از آیندۀ کامل استمراری استفاده می‌شود زیرا در آینده نتیجه‌ای در نقطه دوم وجود خواهد داشت. (دوباره، اگر از «when» استفاده کنیم، معمولاً به زمان حال ساده نیاز داریم.)

مثال:

When my husband comes, I will (I’ll) have been babysitting, so I will be tired.

تا وقتی شوهرم برسید من دارم از بچه‌ها مراقبت می‌کنم؛ بنابراین خسته خواهم بود.

When I see you, I will have been exercising, so I will be full of energy.

تا وقتی تو را ببینم دارم ورزش می‌کنم؛ بنابراین پرانرژی خواهم بود.

3. دلیل دیگری که ما از زمان استمراری کامل آینده استفاده می کنیم این است که بگوییم یک رویداد آینده باعث رویداد دیگری می شود:

در چنین ساختاری ما اغلب از کلمۀ «because» استفاده می‌کنیم.

مثال:

Our neighbor’s cats will have been whining all day because their thoughtless owner didn’t feed them.

گربه‌های همسایه‌مان کل روز را ناله می‌کنند چون صاحب بی‌فکرشان فراموش کرده به آنها غذا بدهد.

I will have been cooking all week because my mother traveled to Mashhad.

من کل هفته را مشغول پخت و پز هستم؛ چون مادرم به مشهد سفر کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با گرامر آینده کامل استمراری در انگلیسی، تفاوت آن با آِینده کامل و همچنین آشنایی با مثال هایی در این حوزه می­توانید به مقاله  آیندۀ کامل استمراری در انگلیسی مراجعه فرمایید.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت