پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

راهنمای آزمون جدید مجازی آیلتس

  • پرسیده شده در: 1 سال،2 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

maraldm

آیلتس یک آزمون استاندارد برای نشان دادن توانایی های زبان انگلیسی  شما است و آمادگی برای این آزمون آمادگی و زمان مشخصی لازم است. ولی متاسفانه با آمدن ویروس کرونا در خیلی از کشورها دیگر این آزمون برگزار نمی شود تا ریسک ابتلا به این ویروس کاهش پیدا کند. اینکه دوباره کی آزمون آیلتس دوباره برگزار خواهد شد ، هنوز معلوم نیست.

ولی British council  آزمون مجازی آیلتس را به نام IELTS Indicator طراحی و آماده استفاده کرده است که افراد می توانند، در هر کجای دنیا که باشند، در خانه خود در این ازمون آیلتس مجازی شرکت کنند تا به این ترتیب کمی برنامه های درسی و دانشگاهی آنها به حالت نرمال برگردد.

این آزمون آیلتس مجازی قرار است هفته ای یکبار برگزار شود و هر چهار مهارت آزمون یعنی Reading ,Writing ,Speaking, Listening آیلتس توسط ممتحن سنجیده خواهد شد.

نتیجه این آزمون ۷ روز بعد از برگزاری آن برای شما ارسال خواهد شد و نمره شما مانند آزمون حضوری آیلتس می باشد. یعنی برای هر چهار مهارت به صورت جداگانه نمره داده می شود و Overall Band Score هم محاسبه خواهد شد.

البته به این نکته بسیار مهم توجه داشته باشید که در وب سایت British Council  چندین بار تاکید شده است که آزمون IELTS Indicator نمی تواند جایگزین آزمون حضوری آیلتس شود، و ممکن است دانشگاه  مورد نظر شما الان این نمره را قبول نماید ولی بعد ها از شما بخواهد که در آزمون حضوری آیلتس شرکت نمایید.

ثبت نام این ازمون از ۲۲ آوریل آغاز خواهد شد و هزینه آن در آن زمان مشخص می شود.

برای آزمون مجازی آیلتس لطفا به موارد زیر توجه نمایید:

آزمون مجازی آیلتس برای چه افرادی مناسب است؟

توجه داشته باشید که فعلا این ازمون تنها برای افرادی که قصد شرکت در آیلتس آکادمیک را دارند، برگزار خواهد شد. فعلا General Training آیلتس برگزار نمی شود. بنابراین برای افرادی که فقط قصد مهاجرت دارند، مناسب نیست.

آیا آزمون مجازی آیلتس از آزمون حضوری آسان تر خواهد بود؟

ساختار و میزان سختی یا آسانی آزمون مجازی آیلتس مانند ازمون حضوری خواهد بود و هیچ تفاوتی در این موارد وجود نخواهد داشت. آزمون حضوری آیلتس شناخته شده توسط تمام دانشگاه ها و موسسات آموزشی است، ولی IELTS Indicator فقط برای این شرایط خاص کرونا طراحی شده است بنابراین امکان دارد که دانشگاه مورد نظر شما آن را قبول نداشته باشد.

توصیه اکید می شود که اول از همه با دانشگاه خود تماس بگیرید و از آنها در مورد شرایط قبول IELTS Indicator سوال نمایید.

برای شرکت در این آزمون به چه سیستمی نیاز دارم؟

برای شرکت در آزمون و یا دوره های آنلاین آیلتس حتما احتیاج به یک مکان ساکت و آرام دارید ، چون  مانند آزمون آیلتس حضوری باید بر موارد آزمون تمرکز نمایید. وقتی آزمون برای مهارت های Listening , Reading & Writing شروع شود، نمی توانید وقت استراحت داشته باشید .آزمون بر اساس زمان بندی استاندارد آیلتس برگزار می شود و نمی توانید کامپیوتر خود را ترک نمایید چون زمان از دست خواهید داد.

این آزمون بر روی موبایل یا تبلت قابل اجرا نیست باید با کامپیوتر یا لپ تاپ این آزمون برگزار شود. سیستم کامپیوتری شما باید مجهز به میکروفون باشد تا بتوانید در آزمون آیلتس اسپکینگ شرکت نمایید.

بخش اسپیکینگ آیلتس به چه صورت برگزار می شود؟

این بخش از آزمون به صورت مصاحبه آنلاین با ممتحن آیلتس انجام خواهد شد . حتما قبل از شروع آزمون اطمینان حاصل نمایید که میکروفن خوب کار می کند و کیفیت صدا خوب است.

نکته آخر حتما، حتما قبل از اینکه تصمیمی در مورد این آزمون IELTS Indicator بگیرید، با دانشگاه خود مشورت کنید.

فعلا این سه دانشگاه نمره گرفته شده در آزمون IELTS Indicator را قبول می کنند. بهتر است وبسایت British council را چک نمایید تا اگر دانشگاهی به این لیست اضافه شد مطلع شوید.

Coventry University

Cranfield University

Aberystwyth University
آواتار

shimanori7770@gmail.com
پاسخ داده شده در: 11 ماه،3 هفته پیش

سلام مهاجرت به استانبول نیاز به تافل یا آیلتس داره؟آواتار

تارا_مدیری
پاسخ داده شده در: 1 سال،2 ماه پیش

چقدر مفیدپاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت