پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

تزریق واکسن ایرانی

• پرسیده شده در: 2 سال،2 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

mani

سلام . من سه دوز واکسن ایرانی-کوبایی سوبرانا را تزریق کرده ام. الان میخوام بدونم جهت ورود به صورت دانشجویی به اروپا و یا کانادا آیا از ورود من ممانعت به عمل خواهد آمد یا خیر و در کل شرایط به چه صورت خواهد بود؟ چون از بابت این موضوع بسیار نگرانم و تا این لحظه هیچگونه پاسخ صحیح و مناسبی دریافت نکرده ام

آواتار

Scorize_Forum
پاسخ داده شده در: 2 سال،2 ماه پیش

سلام وقت بخیر🌹🌸

امیدوارم حالتون خوب باشه

بایدبه سایت وزرات بهداشت مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری رو بدست بیاورید اما تا جایی که خبر داریم احتیاج به واکسن استرازنکار هست برای خروج از کشور

mani - من 3دوز کامل تزریق کردم مضاف بر اینکه آسترازنکا هم به خاطر شرایط جسمانی نمیتونم بزنم راهکارش چی میتونه باشه؟2 سال،2 ماه پیش

آواتار

ava28209
پاسخ داده شده در: 4 ماه،3 هفته پیش

مهاجرت به ترکیه دارای دانشگاه‌های ترکیه  متعددی است که در سرتاسر کشور واقع شده‌اند و بسیاری از آنها دارای ارتباطات بین‌المللی و برنامه‌های تحصیلی متنوعی هستند. در زیر، چند دانشگاه برجسته در ترکیه را ذکر کرده‌ام:

1. **دانشگاه بوغازیچی (Bogazici University)**: واقع در استانبول، این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ترکیه و جهان است. دانشگاه بوغازیچی در زمینه‌های مختلف علوم انسانی و تجارت شناخته شده است.

2. **دانشگاه بوعلی سینا (Bosphorus University)**: نیز در استانبول واقع شده و برخی از برنامه‌های تحصیلی بین‌المللی خوبی را ارائه می‌دهد.

3. **دانشگاه انکارا (Ankara University)**: دانشگاه انکارا یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه است و بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در اختیار دانشجوها قرار می‌دهد.

4. **دانشگاه صنعتی میدل شرقی (Middle East Technical University)**: واقع در انکارا، این دانشگاه در زمینه‌های مهندسی و علوم کامپیوتر شناخته شده است.

5. **دانشگاه بوزیته (Bozok University)**: واقع در شهر یوزگات، این دانشگاه در زمینه‌های کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارد.

6. **دانشگاه قوجا ایلی (Gazi University)**: واقع در انکارا، این دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوع در زمینه‌های مختلف از جمله علوم پزشکی و تربیت معلمان است.

7. **دانشگاه بیلکنت (Bilkent University)**: یکی دیگر از دانشگاه‌های معتبر در انکارا که در زمینه‌های مختلف برنامه‌های تحصیلی ارائه می‌دهد.

8. **دانشگاه عثمانی ییلدیز (Yildiz Technical University)**: واقع در استانبول و تخصصی در زمینه‌های مهندسی و علوم پایه است.

9. **دانشگاه بوآزیچی (Bozok University)**: واقع در شهر یوزگات و به خصوص در زمینه‌های کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارد.

10. **دانشگاه هاکانی یلدیز (Hacettepe University)**: واقع در انکارا و یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه در زمینه‌های مختلف علوم و مهندسی است.

لطفاً توجه داشته باشید که این فهرست تنها یک نمونه از دانشگاه‌های ترکیه است، و ترکیه دارای دانشگاه‌های بسیاری دیگر نیز می‌باشد. برای اطلاعات دقیقتر در مورد دانشگاه‌های خاص و برنامه‌های تحصیلی، به وب‌سایت‌های رسمی دانشگاه‌ها مراجعه کنید.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت