پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

تزریق واکسن ایرانی

• پرسیده شده در: 2 سال،1 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

mani

سلام . من سه دوز واکسن ایرانی-کوبایی سوبرانا را تزریق کرده ام. الان میخوام بدونم جهت ورود به صورت دانشجویی به اروپا و یا کانادا آیا از ورود من ممانعت به عمل خواهد آمد یا خیر و در کل شرایط به چه صورت خواهد بود؟ چون از بابت این موضوع بسیار نگرانم و تا این لحظه هیچگونه پاسخ صحیح و مناسبی دریافت نکرده ام

آواتار

ava28209
پاسخ داده شده در: 3 ماه،3 هفته پیش

مهاجرت به ترکیه دارای دانشگاه‌های ترکیه  متعددی است که در سرتاسر کشور واقع شده‌اند و بسیاری از آنها دارای ارتباطات بین‌المللی و برنامه‌های تحصیلی متنوعی هستند. در زیر، چند دانشگاه برجسته در ترکیه را ذکر کرده‌ام:

1. **دانشگاه بوغازیچی (Bogazici University)**: واقع در استانبول، این دانشگاه یکی از معتبرترین دانشگاه‌های ترکیه و جهان است. دانشگاه بوغازیچی در زمینه‌های مختلف علوم انسانی و تجارت شناخته شده است.

2. **دانشگاه بوعلی سینا (Bosphorus University)**: نیز در استانبول واقع شده و برخی از برنامه‌های تحصیلی بین‌المللی خوبی را ارائه می‌دهد.

3. **دانشگاه انکارا (Ankara University)**: دانشگاه انکارا یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه است و بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در اختیار دانشجوها قرار می‌دهد.

4. **دانشگاه صنعتی میدل شرقی (Middle East Technical University)**: واقع در انکارا، این دانشگاه در زمینه‌های مهندسی و علوم کامپیوتر شناخته شده است.

5. **دانشگاه بوزیته (Bozok University)**: واقع در شهر یوزگات، این دانشگاه در زمینه‌های کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارد.

6. **دانشگاه قوجا ایلی (Gazi University)**: واقع در انکارا، این دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوع در زمینه‌های مختلف از جمله علوم پزشکی و تربیت معلمان است.

7. **دانشگاه بیلکنت (Bilkent University)**: یکی دیگر از دانشگاه‌های معتبر در انکارا که در زمینه‌های مختلف برنامه‌های تحصیلی ارائه می‌دهد.

8. **دانشگاه عثمانی ییلدیز (Yildiz Technical University)**: واقع در استانبول و تخصصی در زمینه‌های مهندسی و علوم پایه است.

9. **دانشگاه بوآزیچی (Bozok University)**: واقع در شهر یوزگات و به خصوص در زمینه‌های کشاورزی و منابع طبیعی فعالیت دارد.

10. **دانشگاه هاکانی یلدیز (Hacettepe University)**: واقع در انکارا و یکی از دانشگاه‌های معتبر ترکیه در زمینه‌های مختلف علوم و مهندسی است.

لطفاً توجه داشته باشید که این فهرست تنها یک نمونه از دانشگاه‌های ترکیه است، و ترکیه دارای دانشگاه‌های بسیاری دیگر نیز می‌باشد. برای اطلاعات دقیقتر در مورد دانشگاه‌های خاص و برنامه‌های تحصیلی، به وب‌سایت‌های رسمی دانشگاه‌ها مراجعه کنید.

آواتار

Scorize_Forum
پاسخ داده شده در: 2 سال،1 ماه پیش

سلام وقت بخیر🌹🌸

امیدوارم حالتون خوب باشه

بایدبه سایت وزرات بهداشت مراجعه کنید و اطلاعات دقیق تری رو بدست بیاورید اما تا جایی که خبر داریم احتیاج به واکسن استرازنکار هست برای خروج از کشور

mani - من 3دوز کامل تزریق کردم مضاف بر اینکه آسترازنکا هم به خاطر شرایط جسمانی نمیتونم بزنم راهکارش چی میتونه باشه؟2 سال،1 ماه پیش

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت