house building
سال تأسیس دانشگاه
1969
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
1200
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
8,619.585 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
110.0 ( USD )
دانشگاه شما

تحصیل در دانشگاه گوئلف University Of Guelph بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه تحصیل در دانشگاه گوئلف University Of Guelph آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

در میان دانشگاه‌های کانادا، دانشگاه‌های بسیاری هستند که با کیفیت بالایی انواع خدمات و سرویس‌ها را به دانشجویان خود ارائه می کنند. تحصیل در دانشگاه‌های کانادا، رزومه شما را برای یک زندگی شغلی و اجتماعی ایده آل، کامل می‌کند. گوئلف یکی از مدرن‌ترین مؤسسات آموزشی در جهان است. مشارکت دانشجویی برای یادگیری و تحقیق در U of G ضروری است. در این مؤسسه آموزشی، به فارغ التحصیلان ابزارها و مهارت هایی داده می‌شود تا خود را با تغییرات جهان، سازگار کنند و بهترین کارایی را داشته باشند.

درباره دانشگاه گوئلف

 • تاریخچه دانشگاه گوئلف

این دانشگاه در سال 1964 میلادی تأسیس شد. قدمت دانشگاه به پیش از این تاریخ باز می‌گردد، چرا که در ابتدا چندین کالج دامپزشکی و مرتبط با صنعت کشاورزی در محل دانشگاه وجود داشتند و تأسیس دانشگاه گوئلف، در راستای بهبود عملکرد این کالج‌ها بوده است. همچنین به همین دلیل، گوئلف با عنوان دانشگاه غذا در کانادا شناخته می‌شود.

 • رنکینگ دانشگاه گوئلف

بر اساس رتبه بندی سایت یو اس نیوز، جایگاه علمی این دانشگاه در سطح جهانی، بین 400 تا 500 است. در کشور کانادا نیز رتبه نوزدهم را میان برترین دانشگاه‌های ملی کانادا از آن خود کرده است. سایر رنکینگ‌های دانشگاه گوئلف در سطح بین المللی نیز عبارتند از رتبه 22 در زمینه علوم کشاورزی، رتبه 20 در صنایع و علوم غذایی و رتبه 64 در علوم گیاهی و جانوری.

 • دانشجویان دانشگاه گوئلف

تعداد کل دانشجویان دانشگاه گوئلف در سال 2022، بیست و سه هزار نفر بوده است که از این تعداد، بیش از 2000 نفر، دانشجوی مهاجر و دانشجوی بین المللی دانشگاه گوئلف بوده‌اند. در همین سال، تعداد مقالات منتشر شده توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه گوئلف، بیش از 400 عنوان بوده است.

دانشگاه گوئلف در کجا قرار دارد؟

این دانشگاه مانند دانشگاه تهران، نام خود را از منطقه‌ای که در آن ساخته شده، وام گرفته است. گوئلف یکی از شهرهای ایالت انتاریو در کانادا است. اگر نقشه ایالت انتاریو را مانند یک چکمه در نظر بگیریم، شهر گوئلف در قسمت کف چکمه قرار دارد و با شهرهای همیلتون و برمپتون همسایه است. نزدیک‌ترین دریاچه به این شهر، دریاچه انتاریو در شرق گوئلف است. فاصله شهر گوئلف با شهر تورنتو چندان زیاد نیست. مهم‌ترین پردیس این دانشگاه، پردیس دانشگاهی ریچ تاون در جنوب غربی انتاریو است و به علوم کشاورزی کاربردی و علوم دامی می‌پردازد. شما می‌توانید جهت اپلای تحصیلی کانادا با کارشناسان خبره مجموعه اسکورایز تماس حاصل فرمایید.

رشته‌های تحصیلی در دانشگاه گوئلف برای دانشجویان بین المللی

 • در مقطع کارشناسی

 1. لیسانس علمی کاربردی
 2. لیسانس هنر
 3. لیسانس هنر و علوم
 4. لیسانس مدیریت منابع زیستی
 5. لیسانس بازرگانی
 6. لیسانس کامپیوتر
 7. کارشناسی مهندسی
 8. لیسانس علوم بومی محیط زیست
 9. لیسانس معماری منظر
 10. لیسانس One Health
 11. لیسانس علوم
 12. لیسانس کشاورزی
 13. لیسانس علوم محیطی
 • در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

 1. حسابداری
 2. علوم زیستی حیوانات
 3. علوم تغذیه کاربردی
 4. تاریخ هنر و فرهنگ تجسمی
 5. هوش مصنوعی
 6. بیوانفورماتیک
 7. بیوفیزیک
 8. بیوتکنولوژی
 9. مدیریت بازرگانی
 10. دکتری شیمی
 11. مطالعات بالینی
 12. علوم کامپیوتر
 13. جرم شناسی و سیاست عدالت کیفری
 14. امنیت سایبری و اطلاعات تهدیدات
 15. مدیریت فناوری لبنیات
 16. اقتصاد

و ده‌ها برنامه دیگر که در سایت دانشگاه به صورت گسترده‌تر، قابل مشاهده هستند.

اخذ پذیرش دانشگاه گوئلف

دانشجویان مقطع کارشناسی بایستی دیپلمی با معدل 16 ارائه کنند. نمره آیلتس 6.5 یا تافل 89 و یا دولینگو 110 نیز برای این دانشجویان ضروری است. آغاز پذیرش تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی در این دانشگاه، از سپتامبر 2023 است. بعد از اینکه رشته تحصیلی خود را انتخاب کردید، بایستی الزامات کشور خاص را در سایت دانشگاه بررسی کنید. با توجه به اینکه هم اکنون ساکن کدام کشور هستید و یا چه تابعیتی دارید، ممکن است شرایط پذیرش شما تغییر کند.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز بایستی در دوسال پایانی تحصیلات خود حداقل میانگین B را کسب کرده باشند. شرایط آزمون‌های زبان دانشجویان فارغ التحصیل نیز با دانشجویان مقطع کارشناسی یکسان است، به جز آزمون دولینگو. حداقل نمره مورد نیاز دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این آزمون، بایستی 120 باشد. دانشجویان فارغ التحصیل، بایستی شروع به تحقیق در مورد برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه شده در دانشگاه گوئلف کنند و شرایط پذیرش را برای رشته تحصیلی مورد علاقه خود مرور کنند. این دانشجویان حداقل نه ماه پیش از تاریخ شروع کلاس‌های رشته تحصیلی خود بایستی یک درخواست آنلاین ارائه کنند. فعلا هزینه اپلیکیشن فی برای این دانشجویان در دانشگاه گوئلف، 120 تا 150 دلار است.

همه دانشجویان بین المللی که در دانشگاه گوئلف تحصیل می کنند باید مجوز تحصیل معتبر داشته باشند. روند جزئیات مربوط به درخواست مجوز تحصیل را می توان در وب سایت مهاجرت پناهندگی شهروندی کانادا مشاهده کرد. در برخی زمینه‌ها نیز بایستی توصیه نامه اساتید و انگیزه نامه ارائه کنید یا رزومه خود را با سپری کردن برخی برنامه‌ها، پربارتر کنید. همین طور ممکن است توسط اساتید دانشگاه گوئلف به یک مصاحبه و گفت و گوی آنلاین دعوت شوید. پشت سرگذاشتن تمامی این مراحل بدون راهنمایی یک مشاور آگاه، دشوار به نظر می‌رسد. در نتیجه توصیه ما به شما دریافت مشاوره و راهنمایی از مجموعه اسکورایز است تا روند مهاجرت تحصیلی به کانادا برای شما آسان‌تر شود.

امکانات دانشگاه گوئلف

 • امور دانشجویی
 • خدمات مسکن دانشجویی
 • تجربه دانشجویی
 • تشکل های دانشجویی
 • سلامت دانشجویی
 • خدمات دسترسی
 • خدمات مشاوره
 • باشگاه‌های ورزشی
 • خدمات بهداشتی
 • بهزیستی روانی
 • آموزش سلامتی
 • کتابخانه
 • رستوران

تأمین مخارج تحصیل در دانشگاه گوئلف

این دانشگاه کمک هزینه‌های تحصیلی زیادی برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌کند. در سال 2021، مجموع کمک هزینه‌های تحصیلی این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی بیش از 40 میلیون دلار بوده است. همین طور در صورتی که موفق به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه گوئلف شوید، می‌توانید با شرایطی، مشغول به کار شوید. شغل شما در دانشگاه گوئلف به عنوان یک دانشجوی بین المللی، طبق یکی از این موارد است:

آموزش تعاونی: شما در طول مدت کار خود به صورت تمام وقت کار خواهید کرد و بسته به شغل خود می توانید 500 تا 1400 دلار کانادا در هفته درآمد داشته باشید.

مشاغل پاره وقت: بیش از 4000 شغل در محوطه دانشگاه به صورت رقابتی در دسترس است. می‌توانید در یکی از غذاخوری‌های پردیس، در مرکز دو و میدانی، یا هر یک از مکان‌های خرده‌فروشی در محوطه دانشگاه کار کنید. در سراسر شهر نیز مشاغل زیادی وجود دارد. گوئلف به اندازه‌ای بزرگ است که فرصت‌های شغلی زیادی را ارائه می‌کند.

برنامه تحصیلی کار: این برنامه برای صدها دانشجو که نیاز مالی دارند، اشتغال پاره وقت در محوطه دانشگاه ایجاد می کند. دانشجویان بین المللی می توانند در سال دوم دانشگاه خود برای کمک هزینه تحصیلی کار درخواست دهند.

شرایط زندگی

زندگی دانشجویی در دانشگاه گوئلف University Of Guelph

 • دانشگاه گوئلف دارای تعداد زیادی انجمن و تشکل دانشجویی است که هر کدام از آنها را با نام گذاری مخففی تفکیک کرده اند. برای مثال : CSA,GSA,CA-SU,CVSA
 • تمامی انجمن ها و گروه های دانشجویی ایجاد شده به منظور هر چه بهتر ارتباط برقرار کردن دانشجویان با هم و با دانشگاه ، فعالیت می کنند.
 • دانشگاه کلاس های ورزشی متعددی را برای دانشجویان برگذار می کند که می توان به کلاس های یوگا، فیتنس، قایقرانی و ... اشاره داشت.
 • این دانشگاه روزنامه اختصاصی خود را با نام THE ONTARIO THE PEAK HOMBLOWER  به چاپ می رساند.

دانشجویان بین المللی

بالغ بر 20 درصد از تعداد کل دانشجویان این دانشگاه در مقاطع مختلف را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند که از 60 کشور مختلف گرد هم آمده اند.

جزئیات خانه و خانه داری

دانشگاه گوئلف دارای امکانات مختلفی برای تمامی دانشجویان ساکن در محیط های خوابگاهی و همچنین محیط های خارج از دانشگاه است.

 • برای دانشجویان خوابگاهی امکاناتی نظیر دسترسی به اینترنت، اتاق های مجهز، تلویزیون، وسایل نظافتی و ... فراهم شده است.
 • وبگاه رسمی دانشگاه آپارتمان های مناسبی را به عنوان آپارتمان های اجاره ای به دانشجویانی که می خواهند در خارج از دانشگاه سکونت داشته باشند پیشنهاد می دهد.
 • با توجه به محل قرارگیری دانشگاه و محوطه اطراف آن دانشگاه محل مناسب و راحتی را برای زندگی دانشجویانش تضمین می کند.

جاذبه های کلیدی دانشگاه گوئلف University Of Guelph

 • دانشگاه گوئلف از جذابیت های ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل دانشجویانی از سرتاسر دنیا برای آموزش و تحصیل به آنجا می روند.
 • محیط دانشگاهی به قدری جذاب و دلنشین است که دانشجویان می توانند اوقات خوشی را در آن سپری کنند.
 • امکانات رفاهی مربوط به داشنجویان ساکن محیط های خارج از دانشگاه تضمین کننده محیطی ارام و دوست داشتنی برای دانشجویان است.
 • وضعیت کاریابی و فرصت های شغلی این دانشگاه به قدری عالی است که دانشجویان در آینده شغلی خود دچار هیچ مشکلی نخواهند شد.
 • این دانشگاه یکی از دانشگاه عمومی گوئلف است از این رو تعداد رشته ها و گرایش های ارائه شده در این دانشگاه در حدی است که دانشجویان برای تحصیل در رشته های مختلف به آن مراجعه می کنند. رشته هایی مانند هنر، علوم، زیست شناسی و ...

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه تحصیل در دانشگاه گوئلف University Of Guelph ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

رشته‌های موجود در دانشگاه

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک MS
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 89.0
نمره PTE : 60.0
مدرک BE/Btech
نمره IELTS : 6.5
نمره PTE : 60.0
نمره TOEFL : 89.0
مدرک BSc
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 89.0
نمره PTE : 60.0
مدرک MA
نمره IELTS : 6.5
نمره PTE : 60.0
نمره TOEFL : 89.0
مدرک Other Courses
نمره GRE : قابل قبول
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 89.0
مدرک BBA
نمره IELTS : 6.5
نمره PTE : 60.0
نمره TOEFL : 89.0
مدرک MIM
نمره IELTS : 6.5
نمره GRE : قابل قبول
نمره TOEFL : 89.0
مدرک MEng
نمره TOEFL : 89.0
نمره IELTS : 6.5
نمره PTE : 60.0
مدرک MFA
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 89.0
نمره PTE : 60.0
مدرک MASc
نمره IELTS : 6.5
نمره PTE : 60.0
نمره TOEFL : 89.0
condition img
مشاهیر دانشگاه

افتخارات و مشاهیر برجسته دانشگاه تحصیل در دانشگاه گوئلف University Of Guelph

رتبه‌بندی دانشگاه تحصیل در دانشگاه گوئلف University Of Guelph

rank ranking name publisher name
469 Best Global Universities Rankings U.S. News & World Report
861 World University Ranking QS
801 University Ranking Times Higher Education (THE)
501 Business and Economics Ranking Times Higher Education (THE)
651 Engineering and Technology Ranking Times Higher Education (THE)
801 Computer Ranking Times Higher Education (THE)
501 Universities Rankings Shanghai Ranking (ARWU)
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.