house building
سال تأسیس دانشگاه
1881
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
4260
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
12,200.028 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
80.0 ( USD )
دانشگاه شما

دانشگاه کانتیکت بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه دانشگاه کانتیکت آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

پردیس اصلی دانشگاه کانکتیکات ،400 4هکتار (17.8 کیلومتر مربع) در استورس ، کانکتیکات است که تقریباً نیم ساعت با هارتفورد و 90 دقیقه با بوستون فاصله دارد. این دانشگاه به عنوان یک پرچم دار شناخته می شود که به عنوان بهترین دانشگاه ملی عمومی نیو انگلند ثبت شده است.و دربین "مدارس برتر دولتی" برای دانشگاه کانکتیکات برای رتبه بیست و چهارم را کسب کرده است.وبه عنوان 64مین دانشگاه برتر ملی در رتبه بندی های ایالات متحده آمریکا سال 2020 است. دانشگاه کانکتیکات به عنوان R-1 به عنوان دانشگاهی که بالاترین فعالیت تحقیقاتی دکترا در زمینه همکاری با موسسه کارنگی شناخته شده است.

دانشگاه

 UConn  یکی از مؤسسین مؤسس اتحاد مشارکت اقتصادی و فرهنگی منطقه ای هارتفورد ، کانتیکت / اسپرینگفیلد ، ماساچوست است که به عنوان کریدور دانش جدید نیوانگلند شناخته می شود.

دانشگاه کانکتیکات یک دانشگاه عمومی بزرگ است که در Storrs ، کانکتیکات واقع شده است و در سال 2018 حدود 19241 دانشجوی کارشناسی  ارشد را پوشش داده است. دانشجویان می توانند در یک محیط حومه ای و حاشیه شهر یک زندگی بدون دغدغه و آرام را در خارج از شهر تجربه کنند. دانشجویان امکان ترانسفر به دانشگاه های خارجی را دارند. برای دانشجویان متقاضی تحصیل آنلاین هم شرایط تحصیل فراهم است.تعداد  دانشگاه کانکتیکات 7.0% را افراد معلول تشکیل می دهند. کتابخانه های دانشگاه کانکتیکات به عنوان بزرگترین مجموعه ی تحقیقاتی ایالت محسوب می شود كتابخانه اصلی كتابخانه هومر دی بابیج ، در فریفیلد راه در مركز دانشگاه است.

شرایط زندگی

دانشگاه کانکتیکات سازمان ها و کلوب های دانشجویی متنوعی دارد.این سازمان ها شامل گروههای موسیقی و باشگاههای مذهبی ، ورزشی ، سیاسی ، فرهنگی ، تجاری ، نظامی ، هنری و کلوپهای اجتماعی است.برنامه های زیادی مانند کنسرت، فیلم های هفتگی و غیر برگزار می شود. روزنامه دانشجویی به شکل روزانه در دانشگاه چاپ می شود. ، "دیلی پردیس" ، بزرگترین روزنامه دانشجویی در ایالت کانکتیکات است. دانشگاه روزنامه نگاری دانشگاه کانکتیکات تنها برنامه روزنامه نگاری معتبر ملی در نیو انگلند است.این دانشگاه دارای یک شبکه کابلی تلویزیونی و ایستگاه رادیویی اختصاصی است. بسیاری از فعالیت های اجتماعی منطقه در محوطه دانشگاه برگزار می شود ، دانشگاه دارای حمل و نقل رایگان اتوبوس محلی است و همچنین امکان مسافرت های مکرر با اتوبوس به بوستون ، منهتن و ساحل کانکتیکات برای تعطیلات وجود دارد.

 

آب و هوای دانشگاه کانکتیکات

دانشگاه

آب و هوای کانکتیکات به طور کلی معتدل است و زمستانهای معتدل و تابستانهای گرم آن وجود دارد. ژانویه متوسط دما 27 درجه فارنهایت (-3 درجه سانتی گراد) و میانگین جولای 70 درجه فارنهایت (21 درجه سانتی گراد) است. مناطق ساحلی دارای زمستان های گرمتر و تابستان های خنک تر است. نورفولک ، در شمال غربی ، دارای دمای میانگین ژانویه 22 درجه فارنهایت (-6 درجه سانتیگراد) و میانگین جولای 66 درجه فارنهایت (19 درجه سانتیگراد) است ، در حالی که Bridgeport ، در ساحل ، میانگین 30 درجه فارنهایت دارد.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک MBA
نمره GMAT : قابل قبول
نمره IELTS : 6.5
نمره GRE : قابل قبول
مدرک MS
نمره IELTS : 6.5
نمره GRE : قابل قبول
نمره TOEFL : 79.0
مدرک BE/Btech
نمره SAT : قابل قبول
نمره TOEFL : 79.0
نمره IELTS : 6.5
مدرک BBA
نمره TOEFL : 79.0
نمره SAT : قابل قبول
نمره IELTS : 6.5
مدرک MIM
نمره TOEFL : 79.0
نمره IELTS : 6.5
نمره GRE : قابل قبول
condition img

رتبه‌بندی دانشگاه دانشگاه کانتیکت

rank ranking name publisher name
59 U.S Best Business School 2020 Bloomberg
377 World University Ranking QS
64 National University Ranking U.S. News & World Report
325 Best Global Universities Rankings U.S. News & World Report
50 UG Business Program Rankings U.S. News & World Report
67 Best Engineering School Ranking - PG Level U.S. News & World Report
75 UG Engineering Program Rankings U.S. News & World Report
79 Best Business School Ranking - PG Level U.S. News & World Report
251 Global MBA Ranking QS
551 Business & Management Studies QS
701 Engineering and Technology Ranking QS
351 Universities Rankings Shanghai Ranking (ARWU)
551 University Ranking Times Higher Education (THE)
326 Engineering and Technology Ranking Times Higher Education (THE)
501 Business and Economics Ranking Times Higher Education (THE)
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.