house building
سال تأسیس دانشگاه
1969
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
1219
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
11,139.156 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
80.0 ( USD )
دانشگاه شما

دانشگاه آلاباما بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه دانشگاه آلاباما آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه آلاباما در بیرمنگام در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده و شامل ۲۰۴۴ هیات علمی و ۱۸۵۶۸ دانشجو می باشد . این دانشگاه دولتی در بیرمنگام درایالت آمریکا از آلابامااست .  که در سال ۱۹۳۶ تاسیس شده است.

نظام سلامت UAB، یکی از بزرگترین مراکز آکادمیک پزشکی در ایالات متحده است، که در واقع با این با دانشگاه وابسته است. بیمارستان UAB حمایت مالی برنامه های رزیدنتی در تخصص های پزشکی، از جمله طب داخلی ، مغز و اعصاب، جراحی، رادیولوژی ، وبیهوشی را بر عهده دارد . بیمارستان UAB تنها مرکز ACS  مورد تایید مرکز تروما در آلاباما، است که در واقع  به عنوان  جراحان کالج آمریکایی در برنامه تروما به این دانشگاه کمک می کنند .

این دانشگاه در سال ۱۹۳۶، در پاسخ به رشد سریع  منطقه شهری بیرمنگام و نیاز جمعیت به دسترسی به آموزش و پرورش تاسیس شد  .  دانشگاه آلاباما درتاسکالوسا مرکز بیرمنگام است .

 

شرایط زندگی

زندگی دانشجویی

بیش از ۱۵۰ تشکل  دانشجویی در محوطه دانشگاه UAB وجود دارد.

در سال ۲۰۰۵، مرکز تفریح ​​و سرگرمی UAB در خدمت دانشجویان، استادان و فارغ التحصیلان از UAB و همچنین جامعه بیرمنگام قرار گرفته است . که در واقع زمینی به وسعت ۱۵۰،۰۰۰ فوت مربع (۱۴۰۰۰ متر ۲) را پوشش می دهد  . شامل زمین  بسکتبال / والیبال، بدمینتون و چهارسالن  ایروبیک و  سالن بدنسازی CenterCourtt مورد استفاده برای سالن فوتسال، هاکی روی زمین و صخره نوردی  می شود . همینطور شامل استخرهای شنا، کلاس های گروهی تناسب اندام، آموزش تغذیه و غیره است  .

در این مدرسه یک برنامه فوق اجرا می شود که در طول سال دانش آموزان و کارکنان برای شرکت در جام لیگ رقابت در ورزش هایی مانند بسکتبال، بولینگ، فوتبال امریکایی ، گلف، فوتبال، سافتبال، فریزبی نهایی، و والیبال، و یا بازی در مسابقات بیلیارد،  راکت بال، تنیس، و دیگر ورزش ها آماده می شوند.

هزینه تحصیل

تحصیلات در دانشگاه آلاباما  بیرمنگام  رایگان نبوده ودریافت بورس تحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد امکان پذیر می باشد . دانشجویان بومی شانس دریافت وام تحصیل را دارند که این وام شامل حال دانشجویان خارجی نمی شود .

دانشجویانی که با معدل عالی از دانشگاههای معتبر فارغ التحصیل شده باشند و دارای مقالات جهانی باشند و  همچنین مدرک زبان تافل ایده ال را دارا باشند می توانند شانس خود را برای دریافت بورس تحصیلی امتحان کنند .

دوره های آموزشی

تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد ، دکترا، در این دانشگاه تدریس می شود . ر شته های تحصیلی شامل  دکترای حرفه ای   اجتماعیو علوم رفتاری ، هنرهای آزاد ، کسب و کار ، آموزش و پرورش ، مهندسی، و زمینه های مرتبط با سلامت مانند پزشکی، دندانپزشکی، بینایی سنجی، پرستاری و بهداشت عمومی می شود .

 

شروع دوره ها 

تقویم دانشگاهی بر اساس سیستم ترمی  است .  که  در واقع سال تحصیلی ، از اواسط ماه اوت  شروع شده و تا اوایل ماه مه ادامه دارد . و. ترم پاییز در اوایل ماه دسامبر به پایان می رسد و ترم بهاره در اوایل ژانویه آغاز می شود. یک جلسه ۱۲ هفته، ۳۳ هفته ای “مینی ترم” در ماه می، یک جلسه نه هفته در ماه ژوئن و ژوئیه، دارد .  ترم  تابستان، که از اواسط ماه مه تا اوت به طول می انجامد، مدارس پزشکی و دندانپزشکی در ماه ژوئیه آغازمی شود  و در اواخر ماه مه / اوایل ماه ژوئن به پایان می رسد .

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک MBA
نمره IELTS : 6.5
نمره GRE : 300.0
نمره GMAT : قابل قبول
مدرک MS
نمره GRE : 300.0
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 79.0
مدرک BE/Btech
نمره IELTS : 6.0
نمره TOEFL : 79.0
نمره PTE : 54.0
مدرک BBA
نمره IELTS : 6.0
نمره TOEFL : 79.0
نمره PTE : 54.0
مدرک MIM
نمره TOEFL : 79.0
نمره IELTS : 6.5
نمره GRE : 300.0
condition img

رتبه‌بندی دانشگاه دانشگاه آلاباما

rank ranking name publisher name
153 National University Ranking U.S. News & World Report
419 Best Global Universities Rankings U.S. News & World Report
43 UG Business Program Rankings U.S. News & World Report
50 Best Business School Ranking - PG Level U.S. News & World Report
93 UG Engineering Program Rankings U.S. News & World Report
124 Best Engineering School Ranking - PG Level U.S. News & World Report
1076 World University Ranking QS
326 Accounting & Finance QS
476 Business & Management Studies QS
701 Engineering and Technology Ranking QS
801 Universities Rankings Shanghai Ranking (ARWU)
651 University Ranking Times Higher Education (THE)
501 Business and Economics Ranking Times Higher Education (THE)
651 Computer Ranking Times Higher Education (THE)
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.