house building
سال تأسیس دانشگاه
1910
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
134
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
6,232.623 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
0.0 ( USD )
دانشگاه شما

تحصیل در دانشگاه سنت توماس St. Thomas University بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه تحصیل در دانشگاه سنت توماس St. Thomas University آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

کانادا کشور تفاوت‌ها است. هر اتفاق جالب و هیجان انگیزی که در بقیه کشورها نمی‌توانید ببینید، در این کشور برای شما قابل مشاهده خواهد بود، مثل برخی دانشگاه‌های خاص و کوچک با سیستم آموزشی متفاوت. شانس اخذ پذیرش تحصیلی برای دانشگاه‌های کانادا با توجه به رزومه و مقطع تحصیلی، متفاوت است. در زمان اپلای باید توجه داشته باشید که معمولا هر دانشگاه، بر تعداد خاصی از رشته‌ها تمرکز بیشتری دارد. خبر خوب برای دانشجویان رشته‌های هنر و مددکاری اجتماعی، این است که یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا از نظر کیفیت تحصیل، تمرکز خود را بر رشد و ترقی دانشجویان این رشته‌ها گذاشته است.

دانشگاهی که از آن یاد کردیم، دانشگاه سنت توماس است. این دانشگاه، یک مؤسسه آموزشی خصوصی با تعداد دانشجویان اندک است. سیاست کلی دانشگاه، بر پیشرفت و ترقی دانشجویان در مسیر کمک به سایر انسان‌ها است. در این دانشگاه تفاوتی نمی‌کند از چه ملیتی یا چه مذهبی باشید. آیا در فکر کمک به همنوعان خود هستید؟ دانشگاه سنت توماس منتظر شما است.

چرا دانشگاه سنت توماس را انتخاب کنیم؟

این دانشگاه در سال 1910 و همان‌طور که از نام آن پیداست، توسط یک اسقف کاتولیک تأسیس شده است. ریاست دانشگاه در حال حاضر بر عهده خانوم داون راسل است.

 • جایگاه علمی دانشگاه سنت توماس

بر اساس آمار آژانس رتبه‌بندی ادورانک، رنکینگ این دانشگاه در کانادا به صورت عمومی، 74 و در جهان 3861 است. همچنین جایگاه دوم در شهر فردریکتون نیز متعلق به این دانشگاه است.

 • محل قرارگیری دانشگاه سنت توماس

شهر فردریکتون در ایالت نیوبرانزویک کانادا، محل تأسیس این مؤسسه است. این شهر دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری از جمله رودخانه سنت جان است. جمعیت فردریکتون، تقریبا 60 هزار نفر است که با توجه به وسعت شهر (140 کیلومتر مربع)، رقم خوبی است. تنوع ملیتی این شهر بالا است. در دانشگاه سنت توماس نیز دانشجویان بین المللی از چهل کشور جهان مشغول تحصیل هستند. فردریکتون به‌عنوان یکی از پایتخت‌های فرهنگی کانادا، برای دانش‌آموزانی که از آن سوی رودخانه یا سراسر جهان می‌آیند، متنوع، امن و پذیرا است.

 • محوطه‌های دانشگاه سنت توماس
 • هولی کراس هوس (Holy Cross House)
 • هارینگتون هال (Harrington Hall)
 • مارگاریت نوریه مک کاین هال (Margaret Norrie McCain Hall)
 • باشگاه و کافی شاپ جی بی (J.B O'Keefe Fitness Centre)
 • برایان مول رونی هال (Brian Mulroney Hall)
 • سیر جیمز دون هال (Sir James Dunn Hall)
 • جورج مارتین هال (George Martin Hall)
 • دونالد سی دوفین هال (Donald C. Duffie Hall)
 • ونیر هال (Vanier Hall)
 • ادموند کازی هال (Edmund Casey Hall)

با مراجعه به سایت دانشگاه می‌توانید تمامی قسمت‌های مذکور را به صورت آنلاین و در یک تور مجازی، با راهنمایی دانشجویان فعلی دانشگاه ببینید.

 • استراتژیک پلان دانشگاه سنت توماس

1 | تعالی در آموزش هنرهای لیبرال در مقطع کارشناسی

2 | یک تجربه دانشجویی معنادار و به یاد ماندنی

3 | تعهد به تحقیق و مشارکت اجتماعی

4 | جامعه ای استقبال کننده، متنوع و فراگیر

5 | پایداری مالی

دپارتمان‌های دانشگاه سنت توماس

 • در بخش علوم اجتماعی

 1. مردم شناسی
 2. جرم شناسی و عدالت کیفری
 3. اقتصاد
 4. محیط زیست و جامعه
 5. روابط بین المللی
 6. حقوق، سیاست و جامعه
 7. علوم سیاسی
 8. روانشناسی
 9. جامعه شناسی
 10. مطالعات زنان و مطالعات جنسیتی
 • در بخش علوم انسانی

 1. مطالعات کاتولیک
 2. ارتباطات و سیاست عمومی
 3. رسانه های دیجیتال و هنرهای خلاق
 4. زبان و ادبیات انگلیسی
 5. انگلیسی به عنوان زبان دوم
 6. هنرهای زیبا
 7. فرانسوی
 8. کتاب های عالی
 9. تاریخ
 10. حقوق بشر
 11. مطالعات میان رشته‌ای
 12. مطالعات ایرلندی
 13. روزنامه نگاری
 14. مطالعات بومی
 15. فلسفه
 16. مطالعات مذهبی
 17. زبان های عاشقانه
 18. مطالعات اسپانیایی و آمریکای لاتین

چگونگی اخذ پذیرش دانشگاه سنت توماس

با راهنمایی مشاوران و کارشناسانی که در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی تجربه دارند، اقدامات لازم را به دو دسته تقسیم بندی کنید. معمولا دسته اول اقدامات شما مربوط به فرایند پیش از اخذ پذیرش و دسته دوم نیز به اقدامات پس از اخذ پذیرش، تقسیم می‌شوند. پیش از اخذ پذیرش تحصیلی بایستی برنامه ریزی مالی و زمان بندی تحصیلی خود را انجام بدهید. پیدا کردن سوپروایزر، نگارش انگیزه نامه تحصیلی، تکمیل رزومه، آزاد سازی مدارک و در نتیجه ترجمه مدارک هویتی و تحصیلی، برخی از اقداماتی هستند که پیش از اخذ پذیرش بایستی انجام بدهید.

اگر موفق به اخذ پذیرش تحصیلی شوید، باید در زمان مناسبی برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. با توجه به اینکه برای این امر بایستی به کشور ثالث مراجعه کنید، ممکن است پروسه اخذ ویزا نیز تا چندین ماه طول بکشد. مصاحبه با اساتید در پلتفرم‌های مختلف و نگارش کاور لتر و انجام مکاتبات با اساتید و دانشگاه سنت توماس نیز بعد از اخذ پذیرش تحصیلی انجام خواهند شد. هر یک از موارد گفته شده تأثیر بالایی بر فرایند اپلای شما خواهد داشت. اگر هر کدام از این موارد را به شکل اصولی انجام ندهید، ممکن است ریسک اپلای شما بالا برود و یا زحمات و هزینه‌های چندین ماه شما نیز هدر شود.

مشاوره با کارشناسان باتجربه و متخصص اسکورایز و در نتیجه دریافت آگاهی بیشتر در مسیر اپلای تحصیلی کانادا به شما کمک می‌کند تا با خاطری آسوده و بدون استرس موفق به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه سنت توماس شوید.

امکانات دانشگاه سنت توماس

 1. کتابخانه
 2. خوابگاه
 3. پارکینگ
 4. سلف غذاخوری
 5. باشگاه

کمک هزینه‌های تحصیلی دانشگاه سنت توماس

سنت توماس یک برنامه جوایز دانشجویی را ارائه می دهد که شامل بورسیه های تحصیلی برای پیشرفت تحصیلی بالا، کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویانی که نیاز مالی نشان داده اند، و جوایزی دیگر برای دانشجویانی که عملکرد تحصیلی را با دستاوردهای فوق برنامه، داوطلبانه یا جامعه متعادل می کنند، ارائه می دهد. مهلت درخواست بورسیه، معمولا تا 1 مارس است. برای در نظر گرفتن بورسیه ها و جایزه ها، باید یک درخواست برای دانشگاه و دپارتمان مورد نظر ارسال کنید. ارزش بورسیه‌های این دانشگاه برای دانشجویان ورودی، بین 500 تا 65000 دلار است.

معیار اعطای کمک هزینه تحصیلی توسط کمیته انتخاب بورسیه ورودی، سوابق تحصیلی است. کمیته معدل پذیرش، دوره ها و سطوح برنامه در دوره فارغ التحصیلی و برنامه و عملکرد در پایه متوسطه را بررسی می کند. علاوه بر معیارهای انتخاب دانشگاهی، ویژگی های شخصیتی فوق العاده، فعالیت های فوق برنامه و وضعیت مالی نیز ممکن است در اعطای برخی بورسیه های ورودی در نظر گرفته شود. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره در خصوص مهاجرت تحصیلی به کانادا با کارشناسان خبره مجموعه اسکورایز تماس حاصل فرمایید.

ددلاین اپلای دانشگاه سنت توماس

پذیرش برای سپتامبر 2023:

کارشناسی هنر - 31 اوت 2023

لیسانس هنرهای کاربردی - 15 فوریه 2023

لیسانس آموزش - 15 ژانویه 2023

لیسانس مددکاری اجتماعی – 30 ژوئن 2023

کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی - 30 ژوئن 2023

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه تحصیل در دانشگاه سنت توماس St. Thomas University ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک Other Courses
نمره IELTS : 5.0
نمره TOEFL : 61.0
condition img
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.