house building
سال تأسیس دانشگاه
1969
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
?!
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
7,293.495 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
95.0 ( USD )
دانشگاه شما

کالج جورج براون بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه کالج جورج براون آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه جورج براون در سال 1966 به وسیله دولت حاکم بر اونتاریو تاسیس شده است و در بسیاری از رشته ها و گرایش ها به صورت فعالانه حرکت داشته است. مهمترین خصیصه این دانشگاه از منظر عمومی ایجاد تعادل در زمینه کاری، تحصیلی و زندگی شخصی است. داشنجویان این دانشگاه می توانند به صورت تمام وقت یا نیمه وقت در این دانشگاه به تحصیل مشغول شوند. یکی دیگر از نقاط قوت این دانشگاه محل قرارگیری آن است که به دانشجویان خود این امکان را می دهد تا در بهترین شرایط کاری و تحصیلی قرار بگیرند. این دانشگاه با بسیاری از شرکت ها و سازمان های مختلفی که در زمینه های تحصیلی دانشجویان نقش مهمی را بازی می کنند، ارتباط مشارکتی دارد.

 

شرایط زندگی

زندگی دانشجویی

تمرکز این دانشگاه در زمینه آموزشی دانشجویان بر روی مهارت آموزی تجربی و عملی استوار است که به این طریق باعث می شود محیطی پویا و لذت بخش برای یادگیری دانشجویان ایجاد شود. در این دانشگاه تعداد بسیار زیادی باشگاه و انجمن دانشجویی وجود دارد تا امکان برقرارری ارتباط با تعداد بیشماری از دانشجویان را برای یکدیگر فراهم آورد و به نوعی شرایط رشد حداکثری برای آنها ایجاد شود. کتابخانه این دانشگاه شرایطی را مهیا کرده است تا دانشجویان با استعداد در زمینه های مختلف بتوانند از شرایط و امکانات برابری برای رسیدن به موفقیت مورد نظر خودشان برخوردار باشند.

این دانشگاه بورسیه تحصیلی مشخصی را به دانشجویان بین المللی خود پیشنهاد می کند که میزان این بورسیه بر اساس عملکرد دانشگاه متغیر است. همچنین فعال بودن این دانشگاه در زمینه هایی مانند ورزش، هنر و دیگر رشته ها، دانشجویان را آماده ورود به دنیای بیرون می کند.

  • کتابخانه ها دارای امکانات لازم هستند به عنوان مثال می توان به سیستم های کامپیوتری و اتاق های ملاقات اشاره داشت. از همین رو پیدا کردن محلی برای استراحت و اماده مطالعه شدن در این کتابخانه ها بسیار اسان است.
  • با در نظر داشتن امکانات و تجهیزات دانشگاه می توان ادعا داشت که این دانشگاه برای خود جامعه ای را تشکیل داده است. امکاناتی نظیر سیستم حمل و نقل، مراکز ورزشی، دندانپزشکی ها و فروشگاه های غذایی از این قبیل امکاناتت هستند.
  • این دانشگاه دارای جامعه بزرگی از سخنرانان است که زمان مفیدی را در دانشگاه به دانشجویان اختصاص می دهند.
  • مشکلی که می توان آنرا به عنوان مشکل رایج در دانشگاه جورج براون و دیگر دانشگاه ها دانست این است که تعدادی از واحدهای درسی به صورت مبهمی در برنامه های درسی قرار گرفته اند که دانشجویان پس از پشت سر گذاردن آنها به سرعت آنها را به دست فراموشی خواهند سپرد.

 

دانشجویان بین المللی

تعداد دانشجویان بین المللی در این دانشگاه نزدیک به 4500 نفر است که این میزان 17 درصد از دانشجویان کل این دانشگاه است. دانشجویان بین المللی این دانشگاه از 70 کشور مختلف به این دانشگاه آمده اند.

دانشجویان بین المللی از سرتاسر جهان به این دنشگاه می آیند تا در مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری و پسا دکتری ادامه تحصیل دهند. بر اساس رتبه بندی QS این دانشگاه در رتبه 56 جهان در سال 2019 قرار داشته است. رتبه این دانشگاه ارزش تحصیل و آموزش در این دانشگاه را نشان می دهد.

 

جاذبه های کلیدی

جاذبه های متنوعی در حوالی دانشگاه و محیط های دانشجویی برای دانشجویان وجود دارد تا بتوانند به منظور تفریح و استراحت از آنها بهره ببرند. برای مثال می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • محوطه دانشگاهی به قدری عظیم و جذاب است که دانشجویان می توانند از ان به عنوان محلی مناسب برای تخیله انرژی خود و همچنین گذراندن اوقات فراغت استفاده کنند.
  • محل قرارگیری دانشگاه به نحوی است که دانشجویانی که از نقاط مختلف کشور به آن آمده اند شرایط مناسبی برای موفقیت در زمینه های کاری داشته باشند.
  • این دانشگاه یکی از دانشگاه های برتر شهر تورنتو به حساب می آید و همیشه متقاضیانی برای ادامه تحصیل در رشته هایی مانند پرستاری، تجارت، مدیریت و ... دارد.
  • فروشگاهی تحت نام لارنس در حوالی دانشگاه قرار دارد که دانشجویان می توانند تمام موارد مورد نیاز خود را در آنجا پیدا کنند.

 

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه کالج جورج براون ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک BE/Btech
نمره IELTS : 6.0
نمره TOEFL : 80.0
نمره PTE : 54.0
مدرک Other Courses
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 84.0
نمره PTE : 60.0
condition img
مشاهیر دانشگاه

افتخارات و مشاهیر برجسته دانشگاه کالج جورج براون

headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.