house building
سال تأسیس دانشگاه
1925
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
471
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
None ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
0.0 ( USD )
دانشگاه شما

تحصیل در دانشگاه امیلی کار Emily Carr بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه تحصیل در دانشگاه امیلی کار Emily Carr آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

این دانشگاه در شهر ونکوور در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا قرار دارد و در سال 1925 میلادی تأسیس شده است. رشد فرهنگی و اقتصادی تمرکز اصلی دانشگاه است و مسیری برای دانشجویان و کارکنان خود تعیین می‌کند تا به این دو هدف مهم دست پیدا کنند. تعداد کل دانشجویان این دانشگاه 1800 نفر است. امیلی کار از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های بیریتش کلمبیا است و تنها مؤسسه‌ در این ایالت است که صرفاً به آموزش حرفه‌ای و یادگیری در هنر، رسانه و طراحی اختصاص دارد.

دانشگاه امیلی کار قبلاً در جزیره گرانویل قرار داشت و در سال 2017 به مکان فعلی خود منتقل شد. این مؤسسه آموزشی هر چند سال یک بار برای دانشگاه استراتژیک پلان تعریف می‌کند و طبق برنامه عمل می‌کند. اخذ پذیرش از این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی به خصوص در رشته‌های هنر، بسیار خواستنی و مورد توجه است.

افتخارات دانشگاه امیلی کار

امیلی کار رتبه 24 بین برترین دانشگاه‌های هنری جهان را داراست. در کانادا، دانشگاه Emily Carr یکی از چهار مؤسسه هنری پس از دوره متوسطه و یکی از تنها 18 مؤسسه هنری در آمریکای شمالی با نزدیک به 2000 FTE است. در سال 2021، دانشگاه امیلی کار برترین دانشگاه کانادا برای هنر و طراحی و رتبه 30 در جهان را در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS به دست آورده است.

این دانشگاه به بیش از 2000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد (از جمله داخلی و بین المللی) و حدود 1900 دانشجوی فعال غیر اعتباری خدمات ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی از بیش از 50 کشور جهان در امیلی کار حضور دارند و در طول سال 35 دانشجو و محقق تبادلی از سراسر جهان در محوطه دانشگاه گرد هم می‌ آیند. فارغ التحصیلان و اعضای هیئت علمی امیلی کار از تاثیرگذارترین و مهم ترین هنرمندان و طراحانی هستند که در زمینه های مربوطه خود کار می کنند. امیلی کار با بیش از 400 کارمند اختصاصی، جامعه ای صمیمی را فراهم می کند و دانش آموزان را قادر می سازد از مزیت سطح شخصی خدمات در محیطی خلاقانه بهره مند شوند.

اخذ پذیرش از دانشگاه امیلی کار

دوره ثبت درخواست برای برنامه های کارشناسی سالانه از 15 سپتامبر آغاز می شود. این درخواست‌ها برای بهار تا 15 اکتبر پذیرفته می شوند برنامه های کاربردی نیز برای پاییز تا 15 ژانویه پذیرفته می شوند. امیلی کار درخواست های دیرهنگام را در نظر نمی گیرد، بنابراین رعایت ددلاین‌ها در این دانشگاه اهمیت زیادی دارد. دوره های کارشناسی در امیلی کار به 120 واحد برای تکمیل نیاز دارد. اگر 120 واحد در مدت چهار سال تکمیل شود شهریه دانشجویان کارشناسی بین 12000 تا 18000 دلار کانادا خواهد بود. هزینه اپ فی برای دانشجویان بین المللی این دوره نیز از 150 تا 200 دلار است. دوره ثبت درخواست برای همه برنامه های تحصیلات تکمیلی در 15 سپتامبر باز می شود و در 15 ژانویه هر سال به پایان می رسد.

این دانشگاه قوانین خاصی برای پذیرش دارد و تمامی مدارک ارسالی توسط دانشجویان را به دقت بررسی می‌کند. برای مثال تمامی دانشجویان متقاضی تحصیل در امیلی کار بایستی طی یک ویدیو دلایل خود برای ادامه تحصیل در این دانشگاه و همچنین انتخاب رشته‌های هنری را بیان کنند. حداقل نمرات آزمون‌های زبان در امیلی کار در آزمون تافل 84 و در آزمون آیلتس، 6.5 است. پذیرش مشروط نیز یکی دیگر از شیوه‌های ثبت نام در دانشگاه امیلی کار است و دانشجویان بین المللی می‌توانند دوره‌های زبان انگلیسی را در یکی از پردیس‌های دانشگاه سپری کنند تا آماده ورود به دوره‌های تحصیلی دانشگاه امیلی کار شوند.

پردیس‌ها و سایت‌های دانشگاه

این دانشگاه دارای تعداد زیادی فروشگاه اختصاصی و آنلاین شاپ مخصوص دانشجوهای هنر است. به غیر از این فروشگاه‌ها، سایر مراکز دانشگاه عبارتند از:

 • مرکز تجمع بومیان

این مرکز، مکانی برای جمع آوری، تأمل، تمرین، آموزش و تجلیل از فرهنگ بومی است و میزبان دانش آموزان و هنرمندان معاصر است و برنامه درسی و جامعه را اطلاع رسانی می کند. این مرکز نشان دهنده ویژگی های فرهنگی دانش آموزان بومی، جامعه و سنت های آنها است.

 • گالری‌های دانشگاهی

گالری‌ها، فضاهای نمایشگاهی و مجموعه‌های امیلی کار به جامعه فرهنگی ونکوور کمک می‌کنند و برای همه قابل دسترسی هستند. لیبی لشگلد، گالری مایکل اوبرایان، صفحه نمایش شهری و مجموعه آموزشی دکتر یوسف ووسک از گالری‌های اصلی دانشگاه هستند.

 • کتابخانه بزرگ امیلی کار

این کتابخانه اهمیت زیادی برای تفاوت‌های نژادی و سایر مسائل دنیای مدرن قائل است. تمامی دانشجویان امیلی کار مجاز به استفاده از این کتابخانه هستند و می‌توانند برای مقاصد مختلف از این کتاب‌ها استفاده کنند. برخی از امکانات خاص کتابخانه برای دانشجویان هنر عبارتند از رزرو اتاق مطالعه، کامپیوتر، تجهیزات چاپ، مرکز نویسندگی، تعویض لوازم و نمایش آثار هنری در محیط کتابخانه.

پروگرم‌های تحصیلی دانشگاه امیلی کار

این دانشگاه هنری در مقطع لیسانس سه نوع گواهی نامه اعطا می کند که عبارتند از: : لیسانس طراحی، لیسانس هنرهای زیبا و لیسانس هنرهای رسانه ای. دانشجویان دوره لیسانس علاوه بر رشته تحصیلی اصلی خود (Major) می‎‌توانند رشته تحصیلی فرعی (Minor) نیز انتخاب کنند و در هنگام فارغ التحصیلی مدرک هر دو دوره را داشته باشند. در مقطع فوق لیسانس نیز، همه دانشجویان یک پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد را با نظارت استاد راهنما در دست می گیرند و در سمینارهای تحقیقاتی، کلاس های استودیویی، نمایشگاه ها و ارائه های عمومی و مجموعه ای از سخنرانی ها و بازدید از استودیو از متخصصان خلاق مشهور شرکت می کنند.

دوره‌های تحصیلیmajor در مقطع لیسانس دانشگاه امیلی کار عبارتند از:

 1. انیمیشن تجربی دو بعدی
 2. انیمیشن کامپیوتری سه بعدی
 3. سرامیک
 4. تمرین انتقادی + فرهنگی
 5. طراحی ارتباطات
 6. طراحی
 7. فیلم + هنرهای اکران
 8. تصویر
 9. طراحی صنعتی
 10. طراحی تعامل
 11. رسانه جدید + هنر صدا
 12. رنگ آمیزی
 13. رسانه چاپی
 14. مجسمه سازی + تمرین های گسترده
 15. هنرهای تجسمی
 16. عکاسی
 17. نویسندگی

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه تحصیل در دانشگاه امیلی کار Emily Carr ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک MS
نمره IELTS : 7.0
نمره TOEFL : 100.0
نمره PTE : 62.0
مدرک BE/Btech
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 84.0
نمره PTE : 56.0
مدرک MFA
نمره IELTS : 7.0
نمره TOEFL : 90.0
نمره PTE : 61.0
condition img
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.