house building
سال تأسیس دانشگاه
1967
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
634
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
5,702.187 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
95.0 ( USD )
دانشگاه شما

کالج کنفدراسیون بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه کالج کنفدراسیون آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه کانفدریشن دانشگاهی پیشرو و رهبر در زمینه آموزش طبیعی و بومی است و در این زمینه سیاست های جدیدی را پیاده کرده است. دانشگاه کانفدریشن خدمات و امکانات فوق العاده ای را برای دانشجویانش در مقاطع مختلف مهیا کرده است.

شرایط زندگی

 • دانشگاه کانفدریشن دارای جوی صمیمانه و دوستانه در بین دانشجویان است که به وسیله خدمات و امکانات ارائه شده توسط دانشگاه به دانشجویان این فضا ادامه پیدا کرده است و به نوعی تمامی نیازهای دانشجویان به وسیله دانشگاه پاسخ داده می شود .
 • دانشگاه کانفدریشن مناسبت ها و وقایع مختلفی را در خود دانشگاه برگزار می کند تا در زمینه فعالیت های غیر درسی و تفریحی نیز خود را در سطح بالایی قرار دهد.
 • دانشگاه کانفدریشن شرایط ایده آل کار دانشجویی را برای دانشجویان در محیط های خوابگاهی و دانشگاهی ایجاد کرده است که از این طریق دانشجویان می توانند تجارب لازم و مفیدی را در کنار تحصیل و آموزش کسب کنند.
 • SUCCI نام اتحادیه و انجمن دانشجویی دانشجویان دانشگاه کانفدریشن است که تحت این عنوان و تشکل، تیم های ورزشی دانشجویی این دانشگاه تشکیل می شوند که اعضای آنها را دانشجویان تشکیل می دهند و می توانند در مسابقات و رقابت های مختلف شرکت داشته باشندو برای مثال می توان به تیم های ورزشی رشته های هاکی، فوتبال، گلف و دیگر رشته ها اشاره داشت.
 • OASA یکی دیگر از انجمن های مهم دانشجویی دانشگاه کانفدریشن است که هدف اصلی آنها بررسی مشکلات صنفی دانشجویان است تا در جهت هر چه بهتر شدن محیط و شرایط دانشگاهی تلاش خود را انجام دهند.

 

دانشجویان بین المللی

تعداد دانشجویان بین المللی دانشگاه کانفدریشن بالغ بر 1000 دانشجو است که از 30 کشور مختلف در جهان گرد هم آمده اند.

 

اسکان در دانشگاه کانفدریشن

دانشگاه کانفدریشن سه گزینه مختلف برای اسکان دانشجویان در نظر گرفته است. این سه گزینه عبارتند از امکاناتی که برای دانشجویان خوابگاهی، غیر خوابگاهی و همچنین دانشجویانی که شهروند همان شهر هستند می باشد.

 • مجتمع های خوابگاهی Cedar و Spruce دو مجتمع اصلی خوابگاهی دانشگاه کانفدریشن محسوب می شوند که در این مجتمع ها دانشگاه امکانات ایده آلی را برای دانشجویان در نظر گرفته است. دانشگاه دارای ساختمان های خوابگاهی دیگری مانند Sibley نیز می باشد که تعداد زیادی از دانشجویان را در خود جای می دهد.
 • دانشگاه با شرکت ها و ساطمان های مختلفی قرارداد همکاری دارد از این رو گزینه های مفیدی نیز در زمینه زندگی خارج از دانشگاه و خوابگاه نیز برای دانشجویان وجود دارد.
 • برای دانشجویانی که متقاضی زندگی خارج از محیط های خوابگاهی هستند دانشگاه آپارتمان های زیادی را به منظور زندگی استیجاری در نظر گرفته است.

 

جاذبه های کلیدی

 • دانشگاه کانفدریشن زیبایی های خاص خود را دارا است از همین رو تعداد بسیاری دانشجو از اقصی نقاط کشور برای ادامه تحصیل به آن مراجعه می کنند.
 • با توجه به وسعت زیاد محیط دانشگاهی دانشگاه کانفدریشن، دانشجویان فضای لازم و کافی را برای گذراندن اوقات خوبی در دانشگاه را در اختیار دارند.
 • با توجه امکانات در نظر گرفته شده برای دانشجویان در محیط های خوابگاهی و غیر خوابگاهی، شرایط ادامه تحصیل و انجام تحقیقات و مطالعه برای تمامی دانشجویان فراهم شده است.
 • دانشگاه کانفدریشن یکی از دانشگاه های حمایت شده عمومی و بی نظیر در اونتاریو است که رشته های مختلفی مانند علوم اجتماعی، هنر، علوم و رشته های مرتبط با مدیریت و اقتصاد را شامل می شود.

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه کالج کنفدراسیون ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک Other Courses
نمره IELTS : 6.0
نمره TOEFL : 79.0
نمره PTE : 54.0
condition img
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.