house building
سال تأسیس دانشگاه
1967
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
7000
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
5,834.796 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
95.0 ( USD )
دانشگاه شما

کالج کانستوگا بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه کالج کانستوگا آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه کانستوگا در سال 2008 یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا در رتبه بندی دانشگاه های قدیمی و عمومی آمریکای شمالی قرار داشته است. دانشگاه کانستوگا دارای فعالیت های متنوع و زیادی است که توسط خود دانشگاه برنامه ریزی و اجرا می گردد. این دانشگاه باشگاه ها و انجمن های دانشجویی مختلفی دارد که دانشگاه را در انجام هر چه بهتر فعالیت های دانشجویی یاری می کنند. فعالیت های ورزشی، فرهنگی و تفریحی زیادی توسط اتحادیه های دانشجویی برگذار می گردد.

 

شرایط زندگی

زندگی در دانشگاه کانستوگا

  • دانشگاه کانستوگا دارای کتابخانه های متعددی است که از لحاظ وسعت بسیاربزرگ و عطیم هستند از لحاظ امکانات نیز دارای سیستم های کامپیوتری و ... می باشند.
  • رسانه های دانشجویی دانشگاه کانستوگا نقشی حیاتی در تمام مراحل آموزش دانشجویان بر عهده دارند و دانشجویان را در دستیابی به اهداف آموزشی آنها همیاری می کنند.
  • انجمن ها و جامعه های دانشجویی مختلفی به منظور کمک به دانشجویان بین المللی در این دانشگاه در نظر گرفته شده است به نحوی که دانشجویان بین المللی را در هر بحران و مشکلی کمک می کنند.
  • فارغ از بحث های درسی و آموزشی، دانشگاه کانستوگا دارای جوی ارام و دوست داشتنی است که شرایط لازم برای انجام فعالیت های غیردرسی را برای دانشجویان ممکن می سازد.
  • دانشگاه کانستوگا دارای امکاناتی دائمی در زمینه هایی مانند دسترسی به اینترنت، باشگاه های ورزشی و .... است.

 

سکونت در دانشگاه کانستوگا

دانشگاه کانستوگا گزینه های مختلفی را در ارتباط با اسکان دانشجویان در نظر داشته است. ساختمان ها و مجتمع های مختلف خوابگاهی قادر به اسکان تعداد بسیار زیادی از دانشجویان هستند. در کنار محیط های خوابگاهی، گزینه های مناسبی نیز برای دانشجویانی که متقاضی زندگی خارج از دانشگاه و خوابگاه هستند در نظر گرفته شده است. در کنار موارد ذکر شده، دانشگاه امکاناتی نظیر اینترنت، تغذیه و ... را برای همه دانشجویان ارائه می کند.

 

جاذبه های کلیدی

  • دانشگاه کانستوگا امکانات تفریحی و آموزشی بسیار پیشرفته ای را در اختیار دانشجویان قرار داده است.
  • فعالیت های تفریحی و گردشی بسیار زیادی توسط اتحادیه ها و انجمن های دانشجویی برگزار می شود که دانشجویان می توانند عضوی از آنها باشند.
  • پارک ویکتوریا یکی دیگر از جاذبه های کلیدی دانشگاه کانستوگا به حساب می آید.
  • همچنین موزه ها و گالری های هنری مختلفی در نزدکی دانشگاه قرار دارند که دانشجویان می توانند تجربیات فراوانی را از طریق آنها کسب کنند.

 

وضعیت کاریابی فارغ التحصیلان دانشگاه کانستوگا

بسیاری از دانشجویان دانشگاه کانستوگا پس از فراغت از تحصیل به صورت فوری کار و شغل مورد نظر خود را به دست می آورند چرا که آنها به وسیله دانشگاه خود به صورت ویژه ای آماده ورود به دنیای کاری شده اند. تمرکز دانشگاه در تربیت و آموزش دانشجویان بر مهارت آموزی دانشجویان قرار دارد از همین رو تمامی دانشجویان پس از فراغت از تحصیل به راحتی شغل مورد نظر و مورد علاقه خود را دنبال می کنند.

برای دانشجویان موارد کار دانشجویی در داخل دانشگاه و خوابگاه ها نیز ایجاد شده است.

وضعیت کاریابی دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه در سطح خوبی قرار دارد، به نحوی که دانشجویان فرصت لازم برای رشد و شکوفا کردن استعدادهای خود به دست می آورند و به راحتی می توانند در دوره های شغلی و زندگی خود موفق شوند.

 

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه کالج کانستوگا ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک Other Courses
نمره IELTS : 6.0
نمره TOEFL : 80.0
نمره PTE : 51.0
condition img
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.