house building
سال تأسیس دانشگاه
1951
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
?!
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
6,497.841 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
0.0 ( USD )
دانشگاه شما

دانشگاه کیپ برتون بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه دانشگاه کیپ برتون آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه کیپ برتون ریشه در سال 1951 دارد و ارتباط نزدیکی با نام فرانسیس خاویر داشته است. این دانشگاه تنها دانشگاه نوااسکاشیای جزیره کیپ برتون کانادا است. تعداد دانشکده های این دانشگاه به مرور زمان افزایش پیدا کرده است و امروزه در رشته ها و گرایش های مختلف فعالیت ویژه ای دارد.

 

شرایط زندگی

زندگی دانشجویی

دانشگاه کیپ برتون زندگی دانشجویی دانشجویان را به شکلی جذاب و دوست داشتنی به وسیله تشکل ها و انجمن های دانشجویی که فعالیت های مختلفی از جمله فرهنگی، ورزشی، تفریحی و ...، انجام می دهند، به جریان انداخته است.هدف از تشکیل این انجمن ها و گروه ها کمک به دانشجویان در جهت هر چه بهتر رشد و پرورش یافتن است به گونه ای که هر دانشجویی قادر به شکوفا کردن استعدادهای درونی خویش باشد.

 • این دانشگاه بالغ بر 60 جامعه دانشجویی مختلف را در بر دارد که دانشجویان متناسب با علایق خود می توانند در هر یک از آنها مشغول به فعالیت شوند.
 • تعداد فراوانی از افراد مشهور در دنیا در این دانشگاه فعالیت دارند علی الخصوص در فستیوال ها و همایش های این دانشگاه می توان این موضوع را مشاهده کرد. برای مثال می توان به مناسبت هایی مانند سال نو چینی ها و دیگر فستیوال های فرهنگی اشاره داشت.
 • همچنین در این دانشگاه تیم های ورزشی متعددی به همراه باشگاه های ورزشی مختلف حضور دارند.
 • ورکشاپ ها، مناظرات، نمایشگاه ها و دیگر مسائل مرتبط به وسیله اتحادیه های مختلف دانشجویی برگزار می گردد.
 • یکی از دلایل اصلی شهرت پیدا کردن این دانشگاه ایجاد فضایی مطمئن برای کسب تجربه از طریق داشتن هر چه بیشتر ارتباطات دانشجویان با یکدیگر است.

 

دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی این دانشگاه از بیش از 50 کشور مختلف گرد هم آمده اند. از همین رو تنوع فرهنگی و قومیتی در این دانشگاه بسیار بالا است و برقراری ارتباط در چنین فضایی موجب می شود تا موقعیت مناسبی برای یادگیری نکات متنوع و گوناگون در مورد فرهنگ های مختلف از اقصی نقاط دنیا ایجاد شود. تمرکز تشکل ها و انجمن های دانشجویی بر این است که فضایی ایجاد نماییند تا دانشجویان خارجی احساس راحتی و هموطن بودن با یکدیگر را داشته باشند. این دانشگاه بورسیه های تحصیلی خوبی نیز برای دانشجویان در نظر می گیرد دانشجویان با هزینه های کمتری آموزش ها و تحصیلات لازم را فرا گیرند.

 

جزئیات خانه و خانه داری

شعار دانشگاه کیپ برتون "با هم زندگی کنیم، با هم یاد بگیریم" است. این دانشگاه سه حالت ممکن برای سکونت دانشجویانش در نظر گرفته است  که هر سه حالت، حالتی ایده آل و مناسب با نیازهای دانشجویان است. این سه حالت عبارتند از سکونت در یکی از موارد زیر:

 • خوابگاه cabot
 • ساختمان مشاهیر
 • ساختمان هریس

 

جاذبه های کلیدی

همانطور که اشاره شد این دانشگاه در نوا اسکاشیا قرار دارد و به همنی دلیل جاذبه های تفریحی متنوعی برای دانشجویان وجود دارد که به منظور استراحت و خوش گذرانی می توانند از آنها بهره مند شوند.

 • گالری هنر این دانشگاه یکی از مشهورترین گالری های فعال در زمینه هنر است که دانشجویان می توانند اوقات خوبی را در آنجا داشته باشند.
 • دانشجویان می توانند از تماشای وال ها و نهنگها در این منطقه لذت وافی را ببرند.
 • پارک های متنوعی مانند KejimKujik در دسترس دانشجویان است تا بتوانند به منظور گذراندن اوقات فراغت خود از آنها استفاده کنند.
 • ارتفاعات زیبای این منطقه نیز محلی برای ارامش پیدا کردن دانشجویان است.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک MBA
نمره GMAT : قابل قبول
نمره GRE : قابل قبول
نمره IELTS : 6.5
مدرک BE/Btech
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 80.0
نمره PTE : 59.0
مدرک BSc
نمره TOEFL : 80.0
نمره PTE : 59.0
نمره IELTS : 6.5
مدرک Other Courses
نمره PTE : 59.0
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 80.0
مدرک BBA
نمره IELTS : 6.5
نمره PTE : 59.0
نمره TOEFL : 80.0
condition img
مشاهیر دانشگاه

افتخارات و مشاهیر برجسته دانشگاه دانشگاه کیپ برتون

headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.