house building
سال تأسیس دانشگاه
1959
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
?!
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
9,415.239 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
70.0 ( USD )
دانشگاه شما

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا دارای محوطه ای است که از لحاظ وسعت می توان آن را متوسط ارزیابی کرد از لحاظ موقعیت قرارگیری نیز این دانشگاه در لبه شرقی لس انجلس قرار دارد. این دانشگاه برنامه های تحصیلی متفاوتی را که بالغ بر 100 برنامه متنوع هستند را برگزار می کند. رشته هایی مانند تجارت . بازرگانی، علوم کامپیوتر، علوم آموزش، روانشناسی و علوم سیاسی جز رشته هایی محسوب می شوند که در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر از اهمیت ویژه ای در این دانشگاه برخوردارند.

شرایط زندگی

زندگی دانشجویی

 • دانشگاه امکانات فراوان و متنوعی را در محوطه دانشگاهی برای دانشجویان مهیا کرده است.
 • در برنامه های مناسبتی برگزار شده در دانشگاه ورود عموم آزاد می باشد.
 • دانشگاه ایالتی کالیفرنیا امکانات ورزشی زیادی مانند باشگاه های سلامتی و تندرستی، بسکتبال و فوتبال برای دانشجویان ایجاد کرده است.
 • این دانشگاه تیم های ورزشی زیادی در ورزش هایی مانند بیسبال، بسکتبال و فوتبال برای مسابقات زنان و مردان در نظر گرفته است.
 • دانشجویان و کارکنان این دانشگاه از امکانات اداری و دانشگاهی مختلفی در محوطه دانشگاه برخوردار هستند که می توانند در زمان های مطالعه، اموزش و حین کار از آنها بهره مند شوند.

دانشجویان بین المللی

این دانشگاه برای سالیان متمادی در سطح بالایی از آموزش دانشگاهی قرار داشته است و در حال حاضر بالغ بر 250000 نفر در بخش مشاهیر این دانشگاه قرار گرفته اند.

جزئیات خانه و خانه داری

 • این دانشگاه امکانات متنوع رفاهی مربوط به سکونت دانشجویان را برای تمامی دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دانشجویانی که دارای ناتوانایی هایی هستند در نظر گرفته است.
 • فضای خوابگاهی این دانشگاه متشکل از آپارتمان های مجزایی است که هر کدام از آنها شامل اتاق هایی تک نفره، دو نفره و حتی سه نفره است.
 • در این آپارتمان ها دانشجویان از امکاناتی مانند دسترسی به اینترنت پرسرعت، قسمت های ورزشی و وسایل نظافتی و شست و شو برخوردار هستند.

جاذبه های کلیدی

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا جاذبه های فراوانی در خود محیط دانشگاهی و همچنین در اطراف آن دارد.

 • این دانشگاه یک اتحادیه دانشجویی قدرتمند دارد که دانشجویان می توانند از این اتحادیه به عنوان جایی ایده آل برای تامل با یکدیگر استفاده کنند.
 • این دانشگاه مرکزی فرهنگی دارد که مراسماتی متناسب با مناسبات و وقایع مختلف را برگذار می کند و به نوعی مرکزی برای فعالیت های فرهنگی مختلف به حساب می آید.
 • در زمینه فعالیت ها و امکانات ورزشی نیز این دانشگاه برنامه های ورزشی مرتبط با سلامتی و تندرستی که به صورت رایگان برگذار می شوند را مدیریت می کند. لازم به ذکر است که در این برنامه ها دانشجویان می توانند از حضور مربی های ورزشی و کلاس های متنوع آنها استفاده کنند.
 • دانشگاه محلی ویژه برای استراحت و سرگرمی دانشجویان دارد که در این استراحتگاه می توان امکاناتی نظیر میزهای فراوان بیلیارد و یا دستگاه های ایکس باکس و پلی استیشن اشاره کرد که دانشجویان در اوقات فراغت خود می توانند از آنها بهره کافی ببرند.
 • مرکز سلامتی دانشجویی دانشگاه، خدمات پزشکی متنوعی را ارائه می دهد که بارزترین این خدمات، خدمات مشاوره ای و روانشناسی هستند. در کنار این موارد می توان به داروخانه ها و خدمات دندانپزشکی و ... نیز اشاره داشت.

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

مدرک MBA
نمره GMAT : 570.0
نمره GRE : 303.0
نمره IELTS : 6.5
مدرک MS
نمره GRE : 300.0
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 80.0
مدرک MA
نمره IELTS : 6.5
نمره TOEFL : 80.0
نمره PTE : 59.0
condition img
مشاهیر دانشگاه

افتخارات و مشاهیر برجسته دانشگاه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا

رتبه‌بندی دانشگاه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا

rank ranking name publisher name
27 Best Regional Universities West Rankings U.S. News & World Report
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.