پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

واقعا میشه برای تحصیل به اتریش رفت؟

• پرسیده شده در: 10 ماه،1 هفته پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

wadoce4417

من خیلی تعریف اتریش رو شنیدم. اما آیا مثل کشورهای دیگه اروپایی میشه به این کشور هم مهاجرت کرد؟ اصلا کسی اینجا هست که مهاجرت تحصیلی به اتریش انجام داده باشه؟

اگر کسی هست لطفا به ما کمک کنه و بگه هزینه تحصیل در اتریش تقریبا چقدر هست؟

آواتار

hosna.abdi7221
پاسخ داده شده در: 20 ساعت پیش

کسی میدونه برای اینکه ویزای توریستی برای تور کانادا بگیریم حتما قبلش باید حتما یه تور اروپایی مثل تور چک بریم؟

کسی تاحالا بدون اینکه سابقه ی سفر خوب داشته باشه برای وزای توریستی کانادا اقدام کرده ؟

آواتار

samanziaee552
پاسخ داده شده در: 3 ماه،1 هفته پیش

سلام من برای مهاجرت بین کشور اتریش و فرانسه موندم میشه راهنماییم کنید قبلا یه تور فرانسه رفتم خیلی به کشور فرانسه علاقه دارم ولی از یه جهتم تعریف اتریش  و زیاد شنیدم ...کسی یه آژانس گردشگری معتبر میشناسه که کارای ویزا رو 0 تا 100 خودشون انجام بدن؟

آواتار

tegewel236
پاسخ داده شده در: 4 ماه،2 هفته پیش

سلام به همگی

ممنون از تاپیک خوبتون 

راستش میخواستم یه سوال بپرسم؟ کسی برای تور اتریش، آزانس گردشگری مناسب میشناسید که هم قیمتش خوب باشه هم خدماتش؟

آواتار

uniquevisa
پاسخ داده شده در: 8 ماه،1 هفته پیش

سلام مجید قادری هستم از mehraffarin.com ...

اگه می‌خوای برای تحصیل به اتریش بری، چندتا نکته مهم بهت می‌گم:

1. نمراتت مهمه: اولین چیزی که دانشگاه‌ها اهمیت می‌دن، نمراتته. باید نمراتت تو دبیرستان یا دانشگاه خوب باشه.

2. زبان انگلیسی یا آلمانی: زبان خیلی مهمه. اتریش زبان آلمانی‌شون خیلی مهمه.

3.  باید مدارک تحصیلی، رزومه و یه نامه به انگلیسی بنویسی که توضیح می‌دی چرا می‌خوای تو اتریش تحصیل کنی.

4. انتخاب دانشگاه: باید دانشگاهی که دوست داری رو انتخاب کنی و اطلاعات درمورد برنامه‌های تحصیلی و الزامات رو از سایت دانشگاه چک کنی.

5. ثبت‌نام آنلاین: بعضی دانشگاه‌ها فرم ثبت‌نام آنلاین دارن. باید اطلاعات شخصی، تحصیلی و مدارکت رو وارد کنی.

6. تایید مدارک: بعد از ثبت‌نام، ممکنه ازت بخوان مدارک تحصیلی و رزومه‌ت رو بفرستی.

7. تصمیم نهایی: اگه پذیرش گرفتی، باید تصمیم نهایی بگیری و پذیرش رو تایید کنی.

8. ویزا: برای تحصیل در اتریش باید ویزای تحصیلی بگیری. باید مدارک مالی و پذیرش دانشگاه رو به سفارت اتریش بدی.

حواست باشه که هر دانشگاه و هر کشور ممکنه شرایط خاص خودش رو داشته باشه. پس بهتره از سایت رسمی دانشگاهی که می‌خوای بری، اطلاعات دقیق‌تری بگیری.

آواتار

divel36968
پاسخ داده شده در: 9 ماه،2 هفته پیش

اینطور که من شنیدم میگن مهاجرت به اتریش واقعا خوبه

تحصیل در اتریش مزایای زیادی داره از جمله این که واقعا دانشگاه های خوبی داره بعلاوه بورسیه های کاملی رو هم به مهاجر ها تخصیص میده.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت