مشاوره اپلای

English
in
your
Inbox .

هر روز یک قدم به جلو

 

مکالمه

رایگانمجموعا 20 ایمیل

درس ها به مدت 7 هفته در روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه به ایمیل شما ارسال می شود

مناسب برای تمام سطوح

تافل در اینباکس

رایگانمجموعا 20 ایمیل

درس ها به مدت ۷ هفته در صبح روزهای    یکشنبه و سه‌شنبه و پنج‌شنبه به ایمیل شما ارسال می شود.

مناسب برای متقاضیان تافل

مکالمه

این دوره رایگان ایمیلی کاملا علمی و بر اساس روشی که کودگان زبان می‌اموزند تدوین شده پیشنهاد میکنم حتما مقاله‌ی چگونه مانند کودکان زبان یاد بگیریم؟ را مطالعه کنید.

تو این دوره رایگان سعی شده که ۱۰۰ جمله و عبارت کلیدی رو به شما هدیه بدیم که این ۱۰۰ جمله در قالب ۲۰ درس و طی ۱۰ هفته به شما ارسال میشه. به شما پیشنهاد میکنیم که ۱۰ جمله هر درس را کاملا حفظ کنید سپس به درس بعدی گوش بدید. باید محتوای هر درس کاملا ملکه ذهنتون بشه و بتونید مانند جعبه ابزار ازش استفاده کنید. طی این دوره رایگان شما قادرید طی ۱۰ هفته کاملا در هر شرایطی به زبان انگلیسی صحبت کنید. در هر درس با هر جمله مثال های متعدد به همراه ترجمه فارسی اومده که میتونید بارها و بارها ازش استفاده کنید.

مهم ترین پیشنهادی که در رابطه با استفاده از این محصول براتون دارم که رعایت کنید اینه که : مادامی که در حال یادگیری یک درس هستید مطالب درس های بعد رو نگاه نکنید و تا تسلط کامل روی همون درس ها متمرکز بمونید. زیرا این باعث میشه که فشار درس های بعد هم روی ذهنتون گذاشته بشه و یادگیری به خوبی اتفاق نیافته.

چه موقع باید درس بعدی رو مطالعه کنیم؟ زمانی که بتونید با اعتماد به نفس کامل از محتوای هر درس در هر شرایطی استفاده کردید.

انتظار نداشته باشید از اول خیلی خوب صحبت کنید اما یادتون باشه که همه از یک جایی شروع میکنن.

برای شرکت در این دوره ابتدا باید عضو اسکورایز شوید و یا وارد اکانت خود شوید.

ورود یا عضویت


تافل در اینباکس

در این دوره ۲۰ ایمیل دریافت می‌کنید که هر ایمیل شامل ۱۰ لغت خیلی مهمه که در TPOها و تافل زیاد تکرار شده‌اند، یک متن با ساختار تافل که برای تقویت رایتینگ و ریدینگ فوق‌العادست و در آخر یک پادکست به همراه متن برای تقویت لیسنینگ.

این دوره رایگان را به تمام کسانی که قصد شرکت در آزمون تافل دارند توصیه میکنیم، البته باید بگم این دوره مکمل فوق‌العاده ایست ولی حتما باید در کنار برنامه‌ی مطالعاتی که برای تافل دارید قرار بگیرد، اگر هنوز برنامه‌ای برای مطالعه تافل ندارید یا دقیقا نمی‌دونید که باید از کجا شروع کنید و چی بخونید حتما حتما همین الان صفحه برنامه مطالعاتی تافل ۱۲۰ را مطالعه کنید.

در آخر یادتون باشه که موفقیت با قدم‌های کوچیک شکل میگیره پس بعد از ثبت‌نام در این دوره رایگان هر ایمیلی که دریافت می‌کنید با دقت بررسی کنید و مطالب آموزشی آن را به ذذهن بسپارید.

برای شرکت در این دوره ابتدا باید عضو اسکورایز شوید و یا وارد اکانت خود شوید.

ورود یا عضویت