تافل با اسکورایز

برنامه‌ مطالعاتی تافل ۱۲۰

 
معرفی پکیج

 

بیش از ۲۰۰ صفحه جزوه تالیف شده بیش از ۲۰۰ صفحه جزوه تالیف شده


ویدیو و پادکست‌های آموزشی ویدیو و پادکست‌های آموزشی


طراحی انطباق پذیر با سطح زبان شماطراحی انطباق پذیر با سطح زبان شما


۱۷۴ نظر

مشاوره تافل
تالار گفتگو مخصوص تافل

قراره بهترین و کامل‌ترین پکیج آموزش زبان تافل به صورت خودآموز را معرفی کنم، خوب حتما از اهمیت زبان و این که چقدر در رزومه شما موثر آگاهید و میدونید که مدرک زبان تنها قسمتی از رزومه شماست که به گذشته شما ربطی ندارد و برای داورانی که رزومه شما را میبینند از اهمیت بالایی برخوردار است، پس دیگه بریم سر اصل مطلب:

اگر بخواهید زبان را توی خونه زیر کولر (یا اگر سرد بود زیر پتو) بدون کلاس رفتن و تو ترافیک موندن، بدون هزینه‌های گزاف بخونید، دقیقا چی لازم دارید؟؟ دنبال چی می‌گردید؟؟ راستی اینم در نظر بگیرید، با توجه به قیمت زیاد آزمون تافل فرصت آزمون و خطا ندارید و یک بار برای همیشه باید قورباغه را قورت بدید، یه ذره فکر کنید، واقعا چی لازم دارید؟؟

 • جزوه و کتاب؟
 • فیلم‌های آموزشی؟
 • نمونه سوال آزمون؟
 • برنامه TPO؟
 • مشاوره با کسانی که هم تجربه تدریس دارن هم تجربه آزمون؟
 • گفتگو با بقیه کسایی که همزمان دارن تافل میخونن؟
 • پادکست‌های آموزشی که هرجایی بتونی گوش بدی؟

یه تقلب کوچیک ، جوابش همه اینا هست، خوب ما هم یه روزی دنبال این بودیم که یکی یکی هر کدوم از اینها را پیدا کنیم بعد شروع کنیم به برنامه ریزی، اونم چه برنامه ریزی!!! هر کسی پیشنهاد میداد که چجوری بخونیم، از منبعی استفاده کنیم و ...، بلاخره اون دوران گذشت، تصمیم گرفتیم بهترین منابع را جمع آوری کنیم تا هرکسی بخواد به صورت خود آموز زبان تافل بخونه درگیره پیدا کردن بهترین منابع نشه و راه اشتباه نره ولی میدونید بعدش چی شد؟؟ به جای اینکه فقط منابع را جمع‌آوری کنیم ، شروع کردیم به نگارش کتابی که از بهترین جزوه‌ها الهام گرفته شده, طوری کار کردیم که دیگه شکی نباشه این بهترین منبع برای آزمون تافله مثلا یه نمونه کوچیکش، چرا لغات ۵۰۴ یا ۱۱۰۰ بخونیم در حالی که میشه به جاش لغات مهم و پر تکرار آزمون های تافل گذشته و TPO ها را (که ما در این جزوه جمع‌آوری کرده‌ایم) خواند؟؟ البته نه که ۵۰۴ و ۱۱۰۰ بد باشند، ولی این کتاب ها مخصوص آزمون تافل طراحی نشده اند.

خلاصه بگم پکیجی که اماده کرده‌ایم و شما می تونید همین الان تهیه کنید، کامل ترین منبع آزمون تافل است و هر چی که برای تافل لازم داشته باشید تو خودش داره و این تضمین را همین جا میدم که با هر سطحی که هستید این پکیج بدون هیچ کلاسی و هیچ معلم و منبع دیگری شما را به موفقیت در آزمون تافل می رساند. به کلامی دیگر:

ما در پکیج تافل 120 بهترین تکنیکها را به شما آموزش میدهیم. آموزشهای این پکیج به صورت جزوه، فیلم و صوت میباشد که میتواند بارها آنها را مرور کنید. در ادامه با این پکیج بیشتر آشنا میشوید.

قبل از اینکه به طور دقیق تر محتویات این پکیج فوق العاده کامل را براتون بگم یه خواهش ازتون دارم:

حتی اگر پکیج مطالعاتی تافل ۱۲۰ را خریداری نکردید همین الان هدف خودتون را در آزمون تافل تعیین کنید و اولین قدم را بردارید، اولین قدم شما تصمیم گیری است فقط کافیه این سوال را از خودتون بپرسید، آیا می‌خوام در آزمون تافل موفق شم؟؟ اگر جواب شما بله است. گام دوم یعنی برنامه ریزی را بردارید (البته ما این گام را توی پکیج مطالعاتی برای شما برداشتیم)

بهتره قبل از معرفی محصول، نظر چند نفر از کاربران این پکیج را بشنویم:بدون دغدغه بدون کلاس‌های اضافی و مطالب بیهوده
می‌توانید در خانه تافل را با بالاترین نمره پشت سربگذارید
محتویات پکیج

 

جدول زمانبندی دقیق مطالعاتی تدوین شده‌ي تافل

در پکیج تافل ۱۲۰ تلاش کردیم تا یک برنامه مطالعاتی جامع درست کنیم تا شما با صرف کمترین زمان بتوانید بالاترین بهره را ببرید. برای استفاده از این بسته کافی است تا مطابق با پلن آموزشی حرکت کنید در هر مرحله با توجه به سطح شما مشخص است که کدام جزوه، فیلم و یا ... را باید استفاده کنید.

این جدول برای سه سطح از دانش زبان از ضعیف به قوی طراحی شده.

در طراحی این برنامه ۵ استاد زبان ۸ زبان آموز حضور داشتند.

طی فرایند تدوین برای ۴ متقاضی آزمون از آن استفاده کردند و تماما موفق به کسب نمره دلخواه شدند

برنامه مطالعاتی تافل

جزوات تالیف شده

برای هر قسمت با دقت زیاد جزواتی تالیف کردیم که نظیر آنها را هیچ کجا نمیتونید پیدا کنید. عکس چند صفحه از ۳۰۰ صفحه‌ی آن را می‌توانید مشاهده کنید.

ویدیو و پادکست

در این پکیج دو نوع ویدیو و پادکست وجود دارد، سری اول ویدیو و پادکست‌هایی که خودمون ساختیم که در قدم‌های برنامه مطالعاتی کمک شما هستند که یک نمونه‌اش همین پایین هست و سری دوم بهترین ویدیو و پادکست‌ها را از بین هزاران منبع موجود گرداوری کرده‌ایم. این ویدیو و پادکست‌ها هم در طی مراحل موجود در پلن مطالعاتی شما را یاری می‌کند و هم در قسمت منابع تکمیلی موجود هستند. خود این منابع اضافی دو دسته اند؛

 1. منابعی که احساس کردیم برای تقویت هر چه بیشتر سطح دانش زبان و موفقیت در آزمون تافل مفید هستند، در محتویات هر بسته می‌توانید به عنوان منابع اضافی آنها را بکار گیرید.
 2. منابع معروفی که افراد بسیاری توصیه می‌کنند ولی جز ساختار اصلی این پکیج برای تافل نمی‌باشد.

تالار گفتگوی اختصاصی

با ثبت‌نام در این پکیج شما به تالار گفتگوی اختصاصی این محصول دسترسی پیدا میکنید که می‌توانید سوالات مربوط به آزمون تافل و به طور کلی زبان خود را در آن جا بپرسید تا مدرسین پکیج جواب دهند و یا سوال و جواب‌های دیگران را مشاهده کنید.

مشاوره با اساتید

با ثبت‌نام در پکیج به تعداد سه بار می‌توانید با مشاوران ما صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

روش های مشاوره تافل

حل و بررسی ۴۵ آزمون جامع تافل

اگر پا به پای برنامه مطالعاتی قدم بردارید در انتها مجموعا ۴۰ تا ۵۰ TPO را حل و بررسی خواهید کرد، هرچند این عدد به نظر زیاد است ولی اگر طبق برنامه عمل کنید میبینی که خیلی راحت به تمام این آزمون‌ها مسلط میشی.


مهمان ما باشید

با خرید این پکیج، فیلم‌های 'لغات ضروری تافل' از مجموع فیلم‌های خودآموز اسکورایز را به عنوان هدیه دریافت کنید.

مشاهده‌ی این فیلم

حتما شما هم با ما هم عقیده هستید که این پکیج خیلی کاملهمخاطبین پکیج

 

در این محصول برای همه سطوح برنامه ریزی انجام داده‌ایم، می‌تونید با استفاده از فایل زیر خودتون را تعیین سطح کنید، البته این تعیین سطح صرفا سنجش دامنه لغات و درک مطلب شما است با وجودی که تمام مهارت‌های مورد نیاز را نمی‌سنجد، برای تخمین سطح کلی مناسب است.

طراحی این محصول حاصل تجربه تدریس اساتیدیست که چندین سال در زمینه تدریس تافل فعالیت داشته‌اند و می دانند که هر نفر با هر سطحی که باشد به چه روشی و یا در چه حدی از تمرین نیاز دارد تا به نمره مطلوب خود برسد.

در بسته آموزشی تافل ۱۲۰ پایه داوطلب در زبان انگلیسی مانع از آن نمی شود که از آن استفاده نکند زیرا می توان با کمک بسته های آموزشی تافل ۱۲۰ و با صرف وقت بیشتر از همه جلو زد و البته در کنار آن می توانید بر تکنیک های طلایی آزمون، مسلط شوید و نتیجه بسیار خوبی در آزمون نهایی بدست آورید. از طرفی افرادی که پایه قوی‌تری دارند می توانند با مرور کلمات و یادگیری تکنیک های طلایی برای آزمون نهایی، خود را هرچه بهتر آماده نمایند.

طبق براوردهای تجربی که انجام دادیم زمان لازم برای آماده سازی آزمون تافل، برای داوطلبانی که پایه زبان عالی دارند ۱.۵ ماه و داوطلبانی که ضعیف‌ترین پایه انگلیسی را دارند ۶ ماه.

پس بهانه نیاورید هیچ کسی از اول زبانش قوی نبوده. با تمرین، ممارست و آموزش مناسب شما هم می‌تونید در آزمون تافل نمره بالایی کسب کنید و این نمره را به عنوان یک نقطه قوت بزرگ و محوری در رزومه خود جای دهید.

تافل به جز دانش زبان، تکنیک‌های آزمون دادن نیز می‌خواهد!
سوالات متداول

 

قبل از پاسخ به این سوال به این سوال فکر کنید که چرا باید آیلتس بدهید؟

تقریبا تمامی دانشگاه ها هر دو امتحان را قبول دارند و البته چون تافل همیشه توسط خود ets برگزار میشود همیشه اعتماد و اطمینان خاطر برای شما در این آزمون وجود دارد. چیزی که در آزمون ایلتس دیده نمیشود.

اما جواب سوال اینکه این برنامه مختص آزمون تافل است.

شما با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که با توجه به هزینه بالای کلاس ها, هزینه رفت و آمد, وقتی که بخاطر رفت و آمد تلف می‌کنید , قیمت محصول ما بسیار ارزانتر برای شما تمام می‌شود. این در حالتیست که در صف انتظار کلاس نباشید و اگر خوش شانس باشید ۵ الی ۶ ماه بعد نوبت به شما برای گذراندن دوره داده می‌شود. در حالی در آرامش کامل از هر زمان و در هرجایی که شما دوست دارید به مطالعه می‌پردازید.

پس این مبلغ پرداختی برای شما هزینه نیست بلکه سرمایه گذاریست.

در هنگام خرید می‌توانید گزینه "دانلود آنی به همراه ارسال بسته" را انتخاب کنید تا پکیج به صورت جزوه پرینت گرفته شده همراه با DVD برای شما ارسال شود.

آیا میدانید در کلاس‌های گران‌قیمت تافل چه میگذره؟

در واقع دو اتفاق در کلاسهای چندماهه‌ی آموزش تافل می‌افتد:

 • تمرکز بر روی سوالات پیشین تافل
 • آموزش تکنیکهای پاسخگویی

با این حال در این کلاسها معجزه ای رخ نمیدهد و تلاش اصلی بر عهده خود داوطلب میباشد!

پس حالا که این کلاس‌ها کار عجیبی انجام نمیدن چرا این همه هزینه و وقت صرفشان کنیم؟

مزایا این پکیج نسبت به کلاسهای تافل:

 • هزینه به مراتب کمتر این پکیج نسبت به کلاسهای گران‌قیمت.
 • صرفه جویی در وقت با توجه به عدم نیاز به عبور و مرور به محل کلاسها.
 • امکان تکرار آموزشها به دفعات مورد نیاز داوطلب.
 • وجود منابع بیشتر و به روزتر برای مطالعه داوطلب.
 • در کلاسها امکان از دست دادن جلسات وجود دارد اما در این روش به هیچ عنوان این اتفاق نمیافتد.
 • در این پکیج این امکان وجود دارد که سرعت مطالعه خود را افزایش یا کاهش بدهید. حال در کلاسهای تافل شما باید با سرعتی که مدرس آموزش میدهد حرکت کنید هر چند که پایه انگلیسی شما با سایر داوطلبان متفاوت باشد.
 • زمانبندی فشرده و غیرمنطبق کلاس‌ها با برنامه روزانه شما، کیفیت و راندمان درس خواندن را پایین می‌آورد.

تضمین بازگشت وجه ثبت‌نام

ما به قدری به اثربخشی و مفید بودن روشی که در این برنامه گنجانده شده مطمئنیم که به شما این تضمین را می دهیم که اگر به هر دلیلی کیفیت این محصول مورد نظر شما نبود، وجه ثبت نامی شما را به طور کامل برگردانیم. پس بدون نگرانی همین الان خرید کنید.
هنوز مردد هستید؟

 

درخواست مشاوره

اگر هنوز مرددی، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بسته با ما تماس بگیر.

و یا سوالت را در دیدگاه‌ها بنویس تا مشاوران پاسخ دهند.

تماس با مشاوران

بهانه نیاورید

شمایی که همیشه دنبال زمان مناسب بودی تا خوندن زبان برای آزمون هایی مثل تافل، آیلتس یا جی آر ای رو شروع کنی و تا الان چندتا از اون "از این شنبه شروع میکنم" رو پشت سر گذاشتی! یه زمان خیلی مناسب تا همین چند روز دیگه برای خیلی از ماها ایجاد میشه که میتونیم ازش بهینه استفاده کنیم و یک بار برای همیشه اینرسی قبل از شروع رو بشکونیم و آماده کنیم خودمونو برای آزمون های زبان. (یادت باشه که بیش از ۵۰ درصد سوخت موشک فقط صرف به حرکت دراوردن موشک در یک مایل ابتدایی مسیره! به اینرسی اولیه غلبه کنی دیگه تمومه! فقط شروعش مهمه)

شنبه هیچ وقت نمی‌آید، همین الان شروع کنید.
خرید

 

با خرید این محصول ۱۰ هزار تومان اعتبار هدیه بگیرید.

بسته‌ي ارسالی شامل جزوه ۳۰۰ صفحه‌ای و ۲ دی‌وی‌دی است.

محتوای آنلاین

دسترسی آنی و دائم

200000 تومان

400000تومان 50.00٪ تخفیف تا:

ورود به صفحه کاربری

محتوای آنلاین و فیزیکی

دسترسی آنی و دائم، به همراه ارسال

320000 تومان

520000تومان 38.46٪ تخفیف تا:

ورود به صفحه کاربری

اگر قبلا خریداری کرده‌اید فقط کافیست وارد شوید.
دیدگاه‌ها

 

پاسخ به کامنت‌ها به صورت ایمیل ارسال میشود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید ورود به صفحه کاربری

کامنت

unixfox

98/03/26

اگر ممکنه نمونه های بیشتری از پکیج رو برای بررسی و دانلود بزارید هنوز محتویات برای من مبهمه. با تشکر


برای پاسخ وارد یا عضو شوید

کامنت

hodamnasor

98/03/15

من دارم ازش استفاده میکنم خیلی خوبه راضیم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید

کامنت

mhmd.mhmd

98/03/10

ببخشید چقدر طول میکشه بعد از خرید بسته به دستمون برسه؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/03/10

سلام دوست عزیز، اولین روزی کاری بعد از خرید بسته تحویل پست داده میشود. معمولا یک یا دو روز بعز از آن به دست شما میرسد.


کامنت

sh.sh

98/03/08

من بسته آنلاین را خریدم میخوام حالا بسته ی فیزیکی رو بخرم میشه اختلافشو بدم؟ مرسی بابت محصول عالیتون


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/03/08

سلام دوست عزیز، بله مشکلی نداره به زودی همکاران ما با شما از طریق ایمیل تماس برقرار میکنند.


کامنت

NedaMomen

98/02/24

ببخشید من حداکثر توو روز ۳ ساعت میتونم وقت بذارم و زبانم هم بالای متوسطه. میخوام ببینم با سه ماه وقتی ک دارم، کمکم میکنه این پکیج یا نه؟ با کی باید صحبت کنم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/02/27

سلام، خیلی بستگی به سطح اولیه شما و کیفیت اون سه ساعت داره، ولی در کل در مدت سه ما با سه ساعت خیلی راحت میشه نتیجه مطلوب گرفت، برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته میتوانید با مشاوران تافل ۱۲۰ تماس بگیرید ۰۹۳۷۴۰۵۸۷۴۷


کامنت

Mn6669

98/01/31

سلام. من پکیج را خریداری کردم. تماسی نداشتم.چقدر زمان میبره تا همکارانتون تماس بگیرن.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/02/02

سلام دوست عزیز، تماس برای چه موردی؟ آیا برای اکانت شما مشکلی پیش اومده؟


کامنت

esmhd.dehcheshmeh@gmail.com

98/01/31

با سلام پکیج خریدم اما نمیشه جهت دریافت از ایمیل درخواست داد ارورر 500 رو میده و شماره هم ثبت کردم کسی تماس نگرفت.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/31

سلام، مشکل اکانت شما باید حل شده باشه، برای اطمینان در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس میگیرند.


کامنت

tdoesh

98/01/26

سلام وقت بخیر برای استفاده از جدول زمانبندی و برنامه، دانش زبانی ما چطور سنجیده میشه که ضعیف هست یا خوب؟ معیاری داره یا طبق نظر خودمون هست؟ در مورد اون تالار گفتگوی اختصاصی هم اگه میشه بیشتر توضیح بدید که به چه شکل هست؟ ممنونم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/27

سلام دوست عزیز، در قدم ابتدایی این بسته، مجموعه تستی قرار داده شده که باید از خودتون امتحان بگیرید، نتیجه این آزمون تعیین کنننده سطح شماست، در این بسته یک پنلی هست که می‌توانید سوالات خود را در هر زمینه ای مطرح کنید، سوالات دیگران را ببینید و به انها پاسخ دهید که به آن تالار گفتگو میگوییم


کامنت

Nabizadeh_q

98/01/25

سلام ممنون بابت پاسخ گویی ورود به داشبور هم با همین خطای 500 مواجه میشه 09142821139


برای پاسخ وارد یا عضو شوید

کامنت

Nabizadeh_q

98/01/25

پکیج خریدم اما نمیشه دانلود کرد خطای 500 میده


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/25

همون طور که در کامنت قبلی گفتیم، مشکلی دیده نشد، لطفا شماره‌ی تماس خود را در محل مربوطه ثبت کنید تا همکاران برای حل مشکل با شما تماس بگیرند


کامنت

Nabizadeh_q

98/01/25

بسته رو خریدم از ایمیل که لینک میزنه مجدد این خطا رو میده این خطا ۵۰۰ خطا در اتصال به پایگاه داده، لطفا مجددا تلاش کنید. لطفا برطرف کنید


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/25

سلام دوست عزیز، لینک بسته چک شد، مشکلی وجود نداره، لطفا در پایین صفحه‌ی داشبود (صفحه کاربری) شماره تماس خود را در محل مربوطه وارد کنید تا همکاران ما جهت اطمینان از کارکرد صحیح سایت و حل مشکل، با شما تماس بگیرند.


کامنت

Nabizadeh_q

98/01/24

من چند بار ارسال مجدد ایمیل زدم ، خطا میده ، دلیلیش جیه؟ این خطا ۵۰۰ خطا در اتصال به پایگاه داده، لطفا مجددا تلاش کنید.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/24

سلام، مرسی از اطلاع رسانیتون مشکل برطرف شد


کامنت

Nabizadeh_q

98/01/24

چرا 120 تومان بین دو نسخه اختلاف قیمت هست؟ فقط به خاطر 300 صفحه پرینت؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/24

سلام دوست عزیز، این اختلاف برای چاپ، صحافی، رایت ۲ دی ویی دی و پست است،که اگر خودتون پیگیری کنید برای شهرستان‌ها بسیار بیشتر از ۱۲۰ تومان میشه


کامنت

minashakeri

98/01/23

سلام وقت بخیر چرا نمیشه ویدیو ها و پادکست های داخل بسته ها رو دانلود کرد ؟ اینطوری هر دفعه که بخوام یک بسته رو باز کنم باید دوباره ویدیو ها رو دانلود کنم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

minashakeri

98/01/23

منظورم ذخیره کردن ویدیو هاستپاسخ به کامنت

scorize

98/01/23

سلام، سمت راست ویدیو‌های درون بسته گزینه‌ای به صورت ۳ نقطه وجود داره، از طریق این گزینه می‌توانید دانلود کنید.


کامنت

Helia3000

98/01/23

سلام.امكانش هست پكيج رو خريداري كنم ولي ٢ ٣ هفته ديگه شروع كنم به خواندن؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/23

سلام دوست عزیز، بعد از خرید به صورت مادام العمر می‌توانید از بسته استفاده کنید.


کامنت

Moloodesfahani

98/01/22

من میخوام برای ازمون msrt اماده شم به نظرخودم این دوره واسم مفیده چون سطحش از msrt بالاتره شما نظرتون چیه؟!


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/22

سلام دوست عزیز، این بسته برای تافل طراحی شده، بلاشک کمک بسزایی در سطح دانش زبان شما ایفا میکند، ولی آزمون MSRT نیاز به این سطح ندارد، لذا این بسته توصیه نمیشود.


کامنت

کسرایی

98/01/14

من بسته آموزشی رو خریدم ولی نمیدونم از چجا باید دانلود کنم یا چطوری به صورت کامل دسترسی داشته باشم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

98/01/14

سلام دوست عزیز، وارد قسمت داشبود شوید و از نوار سمت راست (در صورت استفاده از لپ‌تاپ) و یا سه خط موازی بالا سمت چپ (در صورت استفاده از گوشی)، گزینه برنامه‌ مطالعاتی تافل ۱۲۰ را انتخاب کنید، در آنجا برنامه مطالعاتی را مشاهده میکنید، با با رفتن به تب قدم ابتدایی می‌توانید توضیح کامل استفاده از بسته را مشاهده کنید.


کامنت

mohammadsadegh.salimmoradi

97/12/29

سلام . بسته تافل ۱۲۰ رو خریداری کردم. ولی هنوز امکان استفاده از اون رو ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنین من رو.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/12/29

سلام، به قسمت تافل ۱۲۰ در داشبورد خود مراجعه کنید.


کامنت

nym_am

97/12/23

سلام ببخشید این تخفیف تا کی اعتبار داره؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/12/23

سلام دوست عزیز، در صورتی که تمدید نشه، تا آخر جمعه


کامنت

NedaMomen

97/12/22

اینجا ک نوشته ۴۸ درصد تخفیف، شما گفتید ۶۲ که


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/12/22

سلام دوست عزیز، بسته‌ی آنلاین ۶۸ درصد تخفیف داره در حال حاضر، و بسته آنلاین به همراه ارسال بسته فیزیکی ۴۸ درصد تخفییف دارد


کامنت

Amir_m97

97/12/17

من هزینه رو پرداخت کردم ولی چیزی نیومده برام


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

Amir_m97

97/12/17

ایمیلمو تایید نکرده بودم ولی قبلش خریدمپاسخ به کامنت

scorize

97/12/17

سلام، بله ثبت‌نام شما بدونه مشکل انجام شده است.


کامنت

AMIR7

97/12/11

سلام تعدا صفحات جزوات چقدر هست؟ به نظر شما بهتر است انلاین رو بخریم یا با جزوه پرینتی؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

وطنپور

97/12/14

سلام دوست عزیز؛ مجموع جزوات حدودا 300 صفحه میباشد. در حالت آنلاین شما باید جزوات، پادکستها و ویدیوها را آنلاین مشاهده کنید و یا آنها را دانلود کنید و در صورت نیاز، جزوات را پرینت بگیرید. در حالت خرید پستی تمام جزوات به صورت یکجا و صحافی شده و تمام جزوات، پادکستها، ویدیوها و نرم افزارها در دی وی دی در اختیار شما قرار میگیرد.


کامنت

Dihan

97/12/02

سلام، من می خواستم این بسته رو بخرم، اما برای خرید بسته دانلود آنی به همراه ارسال بسته بعد از وارد کردن مشخصات و آدرس و ... و زدن کلید ذخیره و پرداخت هزینه، دوباره وارد صفحه ی وارد کردن مشخصات و آدرس میشه، چطور این مشکل برطرف میشه و چطور می تونم این بسته رو بخرم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/12/03

سلام، مشکل بر طرف شد، میتوانید مجددا امتحان کنیید


کامنت

Pegah.sdt

97/11/11

سلام من این بسته رو خریدم ولی چیزی به اسم فیلم یا پادکست یا جزوه برام ارسال نشده یا ایمیل نشده. من اون قسمت آنلاین رو خریدم. جزوه ها و فیلم ها رو چطوری میتونم دانلود کنم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/11/11

سلام دوست عزیز، وارد صفحه کاربری شوید, در نوبار سمت راست گزینه "برنامه‌ مطالعاتی تافل ۱۲۰" را انتخاب کنید، آنجا برنامه مطالعاتی به همراه فیلم و پادکست و جزوه و ... هست


کامنت

NADER1196

97/11/07

ببخشید من پیکیچ رو سفارش دادم، الان منتظر هستم برای فرستاده شه، بعد این نرم افزار ها توی DVD های پکیج هستن یا نیازه که خودم از قسمت منابع دانلودشون کنم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/11/12

سلام دوست عزیز، منابع کامل داخل DVD ها هست


کامنت

Kavmar

97/10/20

سلام وقتتون بخیر ببخشید جزوه های بسته آنلاین قابلیت پرینت شدن رو دارن؟ و اینکه دی وی دی ها فقط رو یک سیستم قابل اجراست؟؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/10/21

سلام، بله قابلیت پرینت شدن دارن ولی اگر بسته ارسالیی را خریداری کنید، به صورت پرینت شده به همراه دی وی دی برایتان ارسال میشود.پاسخ به کامنت

scorize

97/10/21

خیر دی وی دی ها قابلیت استفاده در چند دستگاه را دارند


کامنت

AMIR7

97/10/02

سلام این دوره برای افراد با سطح متوسط چقدر زمان میبرد؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/10/02

سلام دوست عزیز، همان طور که گفته شد، از ۱.۵ ماه تا ۶ ماه که بستگی به سطح شما و اراده شما داره، عموما با سطح متوسط ۳ ماهه میتوان انجام داد


کامنت

m.naajafi69

97/09/23

vaaay mn faqat ye haftast ke daram az in estefade mikonam, vaaaaqan awwwlie dasteton dard nakone


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

m.naajafi69

97/09/23

be barname haye mn kheili nazm dade mec vaqanپاسخ به کامنت

scorize

97/09/23

سلام دوست عزیز، خیلی خوشحالیم که براتون مفید و به درستی دارید استفاده میکنید. امیدواریم در آزمون تافل بدرخشید.


کامنت

amd96.mahbob

97/09/18

من پکیجی که برای عید درست کردیدو خریدم و خیلی خوب بود تافلمم شدم ۱۱۱ واقعا خسته نباشید من هرچی خوندم همون عید بود یک دنیا ممنونم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/09/18

خواهش میکنم خانم احمدی، تجاربتونو از آزمون تافل در اختیار ما بگذارید تا در قسمت تجارب اضافه کنیم.


کامنت

newshaaa_m

97/09/18

محتوای بسته ارسالی و غیر ارسالی فرق داره؟ یا فرقشون فقط در ارسالشونه؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/09/18

سلام دوست عزیز، بله محتوا کاملا یکسانه فقط در حالت ارسالی جزوه‌ها صحافی شده به همراه دی وی دی ارسال میشه.


کامنت

mona.janati

97/09/17

سلام، یه سوال داشتم: چند روز طول میکشه در حالت ارسالی به دست ما برسه؟ مرسی


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/09/17

سلام دوت عزیز، پکیج تا کمتر از ۲۴ ساعت کاری تحویل پست داده میشود مدت زمان مورد نیاز برای ارسال بستگی به پست دارد.


کامنت

mohamadii87817

97/09/16

تفاوت این بسته آموزشی با بسته آموزشی عید چیست؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


پاسخ به کامنت

scorize

97/09/16

در بسته عید جزوات ابتدایی تر بوده اما در این بسته که 6 ماه مداوم برویش کار شده بهترین جزوات برای داوطلبان تدوین شده است. در بسته عید به علت نبود مشاوره رایگان مشاوره کم صورت میگرفته اما در این بسته گروهی از مشاوران 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما آماده اند. در بسته عید تنها برای حل 3 تا آزمون TPO شما راهنمایی میشدید و حل سایر 50 آزمون به عهده خود داوطلب بود اما در این بسته برای حل 40 الی 50 TPO برای شما برنامه ریزی شده است.