مشاوره اپلای

در کمتر از ۳ ساعت، پرداخت‌های بین‌المللی خود را برای کارهای اپلای و مهاجرت در درگاهی امن و تضمینی انجام دهید

همین الان، سریع و راحت پرداخت‌های ارزی خود را انجام دهید

دیگر چه چیزی برای پرداخت ارزی نیاز دارید؟

راحت

راحت

مطمئن

مطمئن

سریع

سریع

شروع
پرداخت ارزی
پرداخت‌های ارزی تافل

پرداخت‌های تافل

پرداخت‌های جی‌ار‌ای

پرداخت‌های جی‌ار‌ای

ثبت مقاله

ثبت مقاله

پرداخت‌های مربوط به سفارت

پرداخت‌های مربوط به سفارت

ثبت‌نام ای‌مت

سایر پرداخت‌های ارزی

ثبت نام پی تی ای

ثبت نام پی‌تی‌ای

سریع

اپلیکیشن فی

پرداخت‌های ارزی خطر ناک

پرداخت هایتان را در جایی دیگر انجام دهید اما ...

  • آماده باشید که اگر از حساب نامعتبر پرداخت شود، پرداخت شما نا موفق می شود و ممکن است مثلا در روز آزمون تافل و سرجلسه آزمون بعد از ماه ها خواندن و آمادگی به شما خبر دهند که شما اصلا ثبت نامتان موفق آمیز نبوده است!
  • قبل از پرداخت مطمئن شوید که شرکت مربوطه حداقل چند سالی در این زمینه فعالیت کرده است. در بیش از ۹ سال گذشته مجموعه های زیادی شکل گرفته اند که ما دیده ایم بعد از گذشت چند ماه دیگر وجود نداشته اند و سرنوشت مشتریانشان نیز مشخص نشد!
  • بدانید که تعرفه مناسبی را از شما می گیرند، امروزه هر کسی برای خودش بدون انصاف قیمتی را برای دلار ارائه می دهد.
  • اطمینان حاصل کنید که بعد از پرداخت مبلغ از طرف شما، همچنان پاسخگوی شما هستند! به تعداد زیادی مجموعه به شما نشان می دهیم که بعد از دریافت وجه از طرف شما از دنیا غیب می شوند و هیچ نام و نشانی هم برای پیگیری ندارند!

همکاری اسکورایز و تهران پیمنت

مطمئنا شما هم نگرانی های زیادی بابت پرداخت های ارزی خود دارید. این که سریع و بدون دغدغه پرداخت کنید. تازه اگر مجموعه ای را پیدا کنید که پرداخت شما را مطمئن انجام دهید قدم بعدی این است که آیا قیمت منصفانه ای از شما می گیرد یا خیر! مجموعه تهران پیمنت (بیش از ۹ سال فعالیت) و اسکورایز (بیش از ۵ سال فعالیت) این بستر امن را برای شما درست کرده اند که پرداخت های ارزی خود را کاملا بی دغدغه انجام دهید.

9سال

سابقه

20میلیون

دلار پرداخت

۱۰۰۰کاربر

راضی
شروع
همکاری اسکورایز و تهران پیمنت
همکاری اسکورایز و تهران پیمنت

فرایند پرداخت

هدیه خود را فراموش نکنید

بعد اتمام پرداخت ارزی شما، دوباره به این صفحه بر می گردید و نه تنها پرداخت ارزی شما با موفقیت و سریع انجام شده است بلکه ۵۰۰۰۰ تومان اعتبار در سایت اسکورایز برای خرید محصولات ویدئویی آموزش اپلای و مهاجرت و همچنین شرکت در وبینار های پذیرش تحصیلی دریافت می کنید. برای استفاده از این اعتبار هیچ محدودیت زمانی ندارید!

شروع
هدیه پرداخت ارزی با اسکورایز

سوالات متداول

در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانید با شماره‌های دفتر تهران‌پیمنت (یکی از شماره‌های زیر) تماس بگیرید.

بله اگر محلی که پرداخت کردید امکان ریفاند گذاشته باشد ما جزو تعداد محدودی از مجموعه ها هستیم که ریفاند براش شما انجام می دهیم. البته خدمت ریفاند شامل کارمزد می شود.

بستگی به نوع پرداخت حدود ۷٪ . اگر تا حالا از حساب PayPal پرداخت ارزی کرده باشید متوجه می شوید که خود این شرکت بابت پرداخت ها از شما کارمز می گیرید. کارمزد مجموعه ما هم قسمتی شامل این هزینه و قسمتی هم برای چرخاندن چرخ کسب و کارمان است که به صورت منصفانه قیمت گذاری می شود.

می توانید از طریق خرید ارز دیجیتال به شما برای مثال بیت کوین بدهند و برای شما این ارز ها را نقد کنیم یا برعکس برای عزیزانتان در خارج از کشور پول ارسال کنید که از حواله های صرافی به مراتب به صرفه تر است.

همین الان پرداختت را شروع کن