پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

تحصیل رایگان در آلمان با زبان انگلیسی

• پرسیده شده در: 1 سال،8 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

aida23

سلام وقت بخیر

آیا می‌توان با زبان انگلیسی در رشته‌ی فیزیک در آلمان تحصیل رایگان داشت؟

آواتار

ava28209
پاسخ داده شده در: 1 ماه،2 هفته پیش

مهاجرت به مجارستان و تحصیل در کشور مجارستان می‌تواند یک گزینه مهم برای افرادی باشد که به دنبال تجربه تحصیلی و زندگی در کشورهای اروپای مرکزی هستند. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در مجارستان اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی و دانشگاه:** - ابتدا باید رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. مجارستان دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی با سابقه و معتبری است.2. **آموزش زبان:** - برخی از برنامه‌های تحصیلی به زبان مجارستانی ارائه می‌شوند. برای ادامه تحصیل، شما ممکن است نیاز به یادگیری زبان مجاری داشته باشید. همچنین، برخی از دوره‌ها به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌شوند.3. **انتخاب و درخواست برای دوره تحصیلی:* - پس از تصمیم‌گیری در مورد رشته تحصیلی و دانشگاه، باید به درخواست پذیرش اقدام کرده و مدارک مورد نیاز را به دانشگاه ارسال کنید.4. **ویزای تحصیلی:** - پس از پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. اطلاعات دقیق در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای ویزا را بررسی کنید.5. **آمادگی برای زندگی در مجارستان:** - مطالعه درباره شرایط زندگی، امکانات شهری، سیستم آموزشی، و مسائل مالی مرتبط با زندگی در مجارستان مهم است.قبل از هر چیز، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به مجارستان را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 3 ماه،2 هفته پیش

مهاجرت به آلمان ممکن است یک تصمیم مهم و چالش‌برانگیز باشد. در ادامه چند نکته کلی در مورد مهاجرت به آلمان آورده شده است:

1. **انواع ویزاها:**
   - ویزای کار: برای کسب شغل در آلمان.
   - ویزای تحصیلی: برای تحصیل در دانشگاه‌های آلمان.
   - ویزای خانواده: برای پیوستن به اعضای خانواده در آلمان.

2. **آموزش زبان:** تحصیل در آلمان
   - زبان آلمانی برای زندگی روزمره و کار ضروری است. شما ممکن است نیاز به گذراندن آزمون‌های زبان داشته باشید.

3. **شغل و کار:**
   - بررسی بازار کار و اطمینان از امکان ایجاد شغل یا پیدا کردن کار در آلمان مهم است.

4. **ترتیبات مالی:**
   - نیاز به اثبات توانایی مالی برای زندگی در آلمان دارید.

5. **سیستم مهاجرت آلمان:**
   - می‌توانید از طریق برنامه‌های مهاجرتی مختلف به آلمان بپیوندید. برنامه‌های مختلف بر اساس تحصیلات، مهارت‌ها و شغل متفاوت هستند.

6. **پناهندگی:**
   - در صورت نیاز به پناهندگی، مراجعه به سازمان‌های مربوطه در آلمان ضروری است.

7. **توجه به قوانین و مقررات:**
   - آشنایی با قوانین مهاجرت و زندگی در آلمان ضروری است تا مشکلات حقوقی پیشگیری شود.

8. **پشتیبانی و اطلاعات:**
   - مشاوره از افرادی که تجربه مهاجرت به آلمان داشته‌اند و مراجعه به منابع رسمی مهاجرت می‌تواند به شما کمک کند.

پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به هر گونه مراحل مهاجرت، اطلاعات به‌روز و کاملی از منابع رسمی دریافت کنید و از مشاوره حقوقی و مهاجرتی استفاده نمایید.

آواتار

uniquevisa
پاسخ داده شده در: 7 ماه،1 هفته پیش

سلام دوست عزیز؛ من مجید قادری از مهرآفرین هستم. اگر برای کارشناسی بخوای اقدام کنی یکم کارت سخت میشه

اما اگر برای ارشد بخوای اقدام کنی به شرط داشتن رزومه خوب میتونی یه دانشگاه مناسب و رایگان پیدا کنی.. چراکه توی مقطع ارشد میتونی دانشگاه های انگلیسی زبان زیادی پیدا میکنی

آواتار

sina521
پاسخ داده شده در: 1 سال،1 ماه پیش

سلام طبق چیزی که من میدونم اگر مدرک b2 زبان آلمانی داشته باشی همه چیز برای مهاجرت به آلمان خیلی برات راحت تر میشه.

من وقتی حودم میخواسم مهاجرت کنم از موسسه رویال مهاجرت کمک گرفتم

آواتار

Scorize_Team
پاسخ داده شده در: 1 سال،8 ماه پیش

سلام به شما،

برای چه مقطعی قصد اقدام دارید؟

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت