پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

بهترین راه برای گرفتن ویزای کانادا چیست؟

  • پرسیده شده در: 1 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

mortezashaygan7

راهنمای ویزای کانادا
کشور کانادا در سال‌های اخیر به دلیل برخورداری از سطح رفاه، اجتماعی و مهم‌تر از آن امنیت، مورد استقبال مردم سراسر جهان برای زندگی، تحصیل و کار قرار گرفته است. با توجه به ماهیت منحصر به فرد پذیرش این افراد، دولت کانادا قوانین بسیار سخت گیرانه ای را برای پذیرش اتباع خارجی در کشور خود وضع کرده است. اما او همچنان میزبان خوبی برای غریبه ها بود. اصولاً ویزای کانادا مدرکی است که به پاسپورت شما پیوست می شود و نشان می دهد که شرایط لازم برای زندگی در آن کشور را دارید. دولت کانادا قوانین سختی برای صدور ویزا دارد، اما اگر متقاضیان اطلاعات لازم در مورد شرایط، مراحل و مدارک را داشته باشند، احتمال بیشتری برای دریافت ویزا دارند.
انواع ویزای کانادا
فرقی نمی کند هدف و انگیزه شما از سفر به کانادا دیدار با اقوام و آشنایان، شرکت در کنفرانس های علمی و نمایشگاه های تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری در قالب تورهای کانادا، مطالعه و یا بهره مندی از کار مناسب باشد. صرف نظر از هدف و دلیل شما برای ورود به این کشور، به عنوان یک ایرانی، باید ویزای کانادا داشته باشید. سیاست های جذاب کانادا برای اکثر ایرانیان، علیرغم روابط ضعیف دولت ایران و کانادا، این کشور را به مقصد برتر گردشگری، تحصیل و سبک زندگی تبدیل کرده است.
 انواع ویزای کانادا: 
ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یک ویزای موقت است که برای گردشگری، ملاقات با خانواده و کار کوتاه مدت اعطا می شود. ویزای توریستی کانادا به صورت "چند ورود" صادر می شود. برای علاقه مندان، با اخذ ویزای چند بار ورود به کانادا، در هر بار ورود تا ۶ ماه فرصت اقامت در این کشور را دارید. ویزای چند بار ورود کانادا بر اساس تاریخ انقضای پاسپورت متقاضی اعطا می شود و اگر پاسپورت شما معتبر باشد، ویزای شما نیز معتبر است.
ویزای کار کانادا
ویزای بعدی در لیست ویزای کانادا ویزای کار کانادا است که به منظور کار ماهر، خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کار برای شما صادر می شود. ویزای کار کانادا نیز نیازمند مدرک زبان انگلیسی و فرانسه است که بدون آن بدون شک درخواست شما رد خواهد شد. خب، در زیر، اگر قصد دریافت ویزای کار کانادا را به عنوان skilled worker دارید، باید یک دعوت نامه رسمی از کارفرمای خود درخواست کنید و اگر قصد دارید به عنوان یک فرد خوداشتغالی و یک استارتاپ در کانادا بمانید، باید ابتدا یک درخواست و توضیحات ارسال کنید. ارائه این که کار پیشنهادی یک کار خاص و فوق العاده است.
ویزای تحصیلی کانادا
ویزای تحصیلی کانادا برای متقاضیان خارجی برای مقاصد تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت صادر می شود. برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا باید مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه ارائه دهید وباید دعوتنامه رسمی از مدرسه، دانشگاه یا موسسه ای که قصد تحصیل دارید به سفارت ارسال کنید. لازم به ذکر است که پاسخ ویزای تحصیلی کانادا طی ۴ تا ۶ ماه داده خواهد شد.

شرایط ویزای کانادا
ویزای توریستی کانادا یا ویزای موقت یک سند رسمی است که به پاسپورت شما پیوست شده و نشان می دهد که شرایط ورود به کانادا را دارید. شرایط عمومی که برای دریافت ویزای توریستی کانادا نیاز دارید، پاسپورت معتبر است. بدون سابقه جنایی یا غیرقانونی؛ باید در شرایط جسمی و روحی خوبی باشد و سوگند یاد کند که در حین زندگی در کانادا به دنبال کار نباشد. چون این کار غیر قانونی است.
همچنین از دیگر شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. توان مالی: مناسب ترین و بهینه ترین توان مالی برای ویزای کانادا برای هر نفر حدود ۵۰۰۰۰ دلار کانادا می باشد. لطفا توجه داشته باشید که این مبالغ مثال زدنی و معقول هستند. در نظر داشته باشید که با منابع مالی کمتری می توانید ویزای توریستی کانادا را دریافت کنید. علاوه بر این، صندوق های ویزای توریستی کانادا باید به دلار کانادا صادر شده و باید توسط مدیر شعبه صادر کننده گواهی و امضا شود.
۲. تاریخچه سفر: تاریخچه سفر ویزای کانادا تنها به ویزای شینگن مربوط نمی شود. تاریخچه سفر به سفرهای قبلی شما به خارج از کشور گفته می شود که بر اساس منابع مالی مطرح می شود. ویزای شینگن، انگلستان، استرالیا، آمریکا، سنگاپور و ژاپن و غیره ویزاهای معتبر و شناخته شده و تاریخچه سفر هستند که به شما کمک زیادی می کند.


مراحل ویزای کانادا

یک سند الکترونیکی را به سفارت کانادا ارسال کنید و هزینه را پرداخت کنید
برای انگشت نگاری و عکاسی برای ویزای کانادا  به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنید.
پاسپورت خود را در یکی از دفاتر VOC برای درخواست ویزای کانادا (در صورت امکان اخذ ویزا) تحویل بگیرید.

آواتار

danaomid959@gmail.com
پاسخ داده شده در: 6 روز،6 ساعت پیش

شغل برنامه‌نویسی و یا زیرشاخه‌های آن از طریق اموزش فلاتر، کاتلین، جاوا برای طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت و... همواره جزء 10 شغل پرتقاضا در کانادا بوده است.پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات