پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

مهاجرت با مهندسی شیمی

• پرسیده شده در: 1 سال،8 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

dreammm1366

چه راهی را برای مهاجرت با رشته ی مهندسی شیمی پیشنهاد میکنید؟

34 سالمه ، لیسانس مهندسی شیمی با معدل 12 و ارشد با معدل 17

دو سال سابقه کار مرتبط با بیمه و 5 سال غیر مرتبط بدون بیمه دارم.

آواتار

ava28209
پاسخ داده شده در: 2 ماه،1 هفته پیش

مهاجرت به مجارستان و تحصیل در این کشور ممکن است یک گزینه جذاب برای برخی افراد باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در مجارستان اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:* - ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. مجارستان دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی متعددی است که در اکثر رشته‌ها برنامه‌های تحصیلی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان:**- برخی از دوره‌ها به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند، اما ممکن است بخواهید زبان مجاری یا زبان مورد نظر دیگر را یاد بگیرید. برخی از دانشگاه‌ها ممکن است از شما آزمون زبان مثل IELTS یا TOEFL بخواهند.3. **انتخاب دانشگاه:**- قبل از انتخاب دانشگاه، به شرایط پذیرش، سطح شهرت، و تسهیلات آموزشی دانشگاه توجه کنید. برخی از دانشگاه‌ها در برنامه‌های تحصیلی خاص و نواحی مختلف متخصص هستند.4. **درخواست پذیرش:** - پس از انتخاب دانشگاه و دوره تحصیلی، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. مدارک مورد نیاز ممکن است شامل مدارک تحصیلی، نامه توصیه، و بیانیه هدف باشد.5. **ویزای تحصیلی:**- پس از دریافت پذیرش، برای مهاجرت به مجارستان نیاز به ویزای تحصیلی دارید. شما باید با سفارت یا کنسولگری مجارستان در کشور خود تماس بگیرید و اطلاعات در مورد فرآیند ویزا را بدست آورید.6. **آمادگی برای زندگی در مجارستان:** - مطالعه درباره فرهنگ، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در مجارستان اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.همچنین، ممکن است در مراحل مختلف از خدمات مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید تا بهترین تصمیمات را برای مهاجرت و تحصیل در مجارستان بگیرید.

آواتار

civaw10122
پاسخ داده شده در: 4 ماه،4 هفته پیش

" مهاجرت به آمریکا برای بسیاری از افراد یک رویا است، به دلیل فرصت‌های شغلی و آموزشی گسترده و چشم‌اندازهای زندگی بهتر." مهاجرت به آلمان

آواتار

cidohe8194
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

مهاجرت به آلمان و تحصیل در آلمان برای بسیاری از افراد انگیزه‌ای پرانرژی و ارزشمند است. با ورود به این سرزمین پویا و پیشرفته، فرصت‌های آموزشی و شغلی جذابی در انتظار مهاجران قرار دارد. آلمان به عنوان یکی از مقاصد برتر برای تحصیلات عالی شناخته می‌شود. دانشگاه‌های برجسته و دوره‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف، به همراه امکانات علمی و تحقیقاتی بی‌نظیر، این کشور را به یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان جوان سراسر جهان تبدیل کرده است. علاوه بر این، فرهنگ گسترده و دوستانه آلمانی‌ها، فرصت‌های متعدد برای گسترش دانش و ارتقاء حرفه را در اختیار مهاجران قرار می‌دهد. این تجربه‌ی فرهنگی و تحصیلی در آلمان می‌تواند در رشد شخصی و حرفه‌ای هر فرد تاثیرات بزرگی داشته باشد و به آنان فرصتی برای شکوفایی در دنیای بین‌المللی ارائه دهد.

آواتار

cidohe8194
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

اخبار مهاجرت در مورد مهاجرت اطلاعات کلی دارم تا تاریخ برش دانش من در ژانویه 2022. مهاجرت یک موضوع گسترده و پیچیده است و می‌تواند به موضوعات مختلفی اشاره کند، از جمله مهاجرت معمولی، پناهندگی، مهاجرت اقتصادی و مهاجرت به دلایل خانوادگی یا تحصیلی. در هر کشور، قوانین و سیاست‌های مربوط به مهاجرت می‌توانند متفاوت باشند. مهاجرت به آلمان

اطلاعات مرتبط با مهاجرت در یک کشور معمولاً به تغییرات قوانین مهاجرت، شرایط و الزامات برای ورود به کشور، روند اخذ ویزا یا پناهندگی، و تحولات اخیر در این زمینه مربوط می‌شود. برای دسترسی به اخبار و اطلاعات به‌روزتر در مورد مهاجرت در یک کشور خاص، به وب‌سایت‌ها و منابع رسمی مربوط به امور مهاجرت آن کشور مراجعه کنید و یا از رسانه‌های معتبر متخصص در زمینه مهاجرت استفاده کنید.

اگر سوال یا اطلاعات خاصی در مورد مهاجرت دارید، لطفاً سوال خود را مطرح کنید تا من بتوانم به شما در بهترین شکل ممکن کمک کنم.

آواتار

mina04
پاسخ داده شده در: 1 سال،2 ماه پیش

سلام دوست عزیز به شرایطی که شما دارید من فکر میکنم میتونید برای کشورهای حوزه شینگن اقدام کنید ولی به نظر من اگر قصد داشتید این کار رو انجام بدید حتما با موسسات مهاجرتی خوب مشورت کنید که بتونن اطلاعات خوبی رو به شما ارائه بدن چون اگر 1 درصد ریجکت بشید خیلی کارتون سخت میشه و باید بدونید چه مدارکی نیازه من یکی از نزدیکانم با موسسه مهاجرتی میرداماد از طریق تحصیل مهاجرت کرد و شمکلی نداشت.

آواتار

mina04
پاسخ داده شده در: 1 سال،2 ماه پیش

سلام دوست عزیز به شرایطی که شما دارید من فکر میکنم میتونید برای کشورهای حوزه شینگن اقدام کنید ولی به نظر من اگر قصد داشتید این کار رو انجام بدید حتما با موسسات مهاجرتی خوب مشورت کنید که بتونن اطلاعات خوبی رو به شما ارائه بدن چون اگر 1 درصد ریجکت بشید خیلی کارتون سخت میشه و باید بدونید چه مدارکی نیازه من یکی از نزدیکانم با موسسه مهاجرتی میرداماد از طریق تحصیل مهاجرت کرد و شمکلی نداشت.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات