پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

سلام خسته نباشید کورس های ارشدی که به زبان آلمانی هستند آیا gre هم میخوان چون در این صورت باید انگلیسی هم علاوه بر آلمانی خوند رشته من حسابداریه

• پرسیده شده در: 2 سال،11 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

mehregan

سلام خسته نباشید کورس های ارشدی که به زبان آلمانی هستند آیا gre هم میخوان چون در این صورت باید انگلیسی هم علاوه بر آلمانی خوند رشته من حسابداریه

آواتار

gimego6427
پاسخ داده شده در: 4 ماه،2 هفته پیش

اخبار مهاجرت 

مهاجرت به آمریکا یکی از موضوعات پیچیده و چالش‌برانگیز است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به امریکا ذکر شده است:

1. **انواع ویزا:**
   - **ویزای دائم (Immigrant Visa):** برای افرادی که قصد اقامت دائم در ایالات متحده را دارند.
   - **ویزای غیرمهاجر (Nonimmigrant Visa):** برای افرادی که قصد اقامت موقت دارند، مانند تحصیل، کار، گردشگری، و ...
   - **Green Card:** یکی از مهمترین ابزارهای اخذ اقامت دائم در امریکا.

2. **لاتاری گرین کارد (Green Card Lottery):**
   - برنامه لاتاری گرین کارد سالانه برای افراد از برخی کشورها امکان اخذ گرین کارد را فراهم می‌کند.

3. **تحصیلات:**
   - تحصیل در دانشگاه‌ها یا مشارکت در برنامه‌های تحصیلی ممکن است به مهاجرت شما کمک کند.

4. **کار و شغل:**
   - برای کار در امریکا، نیاز به مجوز کار و یا استفاده از برنامه‌های مهاجرت کاری دارید.

5. **زبان انگلیسی:**
   - آزمون‌های زبان انگلیسی ممکن است برای برخی ویزاها یا مراحل مهاجرتی الزامی باشند.

6. **ترتیبات مالی:**
   - اثبات توانایی مالی برای زندگی در امریکا از جمله الزامات مهم است.

7. **مشاوره حقوقی و مهاجرتی:**
   - مشاوره از وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرتی می‌تواند در انتخاب مسیر مناسب و ارائه مدارک به شما کمک کند.

8. **پناهندگی:**
   - اگر درخواست پناهندگی دارید، باید به رویه‌ها و مقررات مربوط به پناهندگی توجه داشته باشید.

مهاجرت به امریکا به دلیل پیچیدگی و طولانی بودن فرآیند نیازمند بررسی دقیق و تحقیقات کامل است. پیشنهاد می‌شود که از منابع رسمی، سایت‌های دولتی امریکا، و خدمات مشاوره مهاجرتی بهره‌مند شوید.

آواتار

ay7644975
پاسخ داده شده در: 5 ماه پیش

آلمان یکی از کشورهای معتبر جهان برای تحصیلات عالی است و دارای بسیاری از دانشگاه‌های برتر و معروف است. در زیر، چند نمونه از دانشگاه‌های برجسته آلمان آمده است: مهاجرت به کانادا مها

1. دانشگاه هضلبرگ: دانشگاه هضلبرگ (Heidelberg University) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آلمان و جهان است و در شهر هضلبرگ واقع شده است. این دانشگاه در زمینه‌های مختلف از علوم انسانی تا علوم طبیعی فعالیت دارد.

2. دانشگاه فرایبرگ: دانشگاه فرایبرگ (Freiburg University) یکی از دانشگاه‌های برجسته آلمان در زمینه تحصیلات عالی و تحقیقات علمی است. این دانشگاه در ایالت بادن-وورتمبرگ واقع شده و مشهور به برنامه‌های مطالعاتی در زمینه‌های علوم زیستی و تکنولوژی است.

3. دانشگاه مونیخ: دانشگاه مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich) یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های آلمان است و در شهر مونیخ قرار دارد. این دانشگاه در بسیاری از رشته‌های تحصیلی از جمله علوم انسانی، علوم طبیعی و پزشکی فعالیت دارد.

4. دانشگاه هامبورگ: دانشگاه هامبورگ (University of Hamburg) یکی از دانشگاه‌های معتبر آلمان در شمال کشور است. این دانشگاه دارای ارتباطات بین‌المللی قوی است و در مقام دانشگاه‌های جهانی نیز شناخته می‌شود.

5. دانشگاه تکنیکی مونیخ: دانشگاه تکنیکی مونیخ (Technical University of Munich) یکی از دانشگاه‌های برتر آلمان در زمینه مهندسی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است.

این فهرست تنها چند نمونه از دانشگاه‌های آلمان است. آلمان دارای بیش از 300 دانشگاه و مؤسسه تحصیلات عالی مختلف است که به دانشجویان از سرتاسر جهان فرصت‌های تحصیلی و تحقیقاتی فراهم می‌آورد. هر دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوعی است، از مقطع کارشناسی تا دکترا.

آواتار

mahshid_gh
پاسخ داده شده در: 2 سال،11 ماه پیش

سلام، من برای اقتصاد اپلای کردم. اونجوری که فهمیدم دوره به زبان آلمانی GRE نمی خواد ولی از شانس من انگلیسی بعضی دانشگاه ها مثل مونیخ می خواد و مجبور شدم بدم :(

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت