پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

سلام من ۱۸ سالمه تازه دیپلم گرفتم با معدل ۱۶،آیلتس ۷ دارم،تمکن مالی هم به اندازه کافی دارم،میخواستم بدونم اگر برای دانشگاه های نروژ در رشته ی علوم اجتماعی اپلای کنم میتونم پذیرش بگیرم؟اگر پذیرش بگیرم ویزا میشم؟

• پرسیده شده در: 2 سال،6 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

nimaa

سلام من ۱۸ سالمه تازه دیپلم گرفتم با معدل ۱۶،آیلتس ۷ دارم،تمکن مالی هم به اندازه کافی دارم،میخواستم بدونم اگر برای دانشگاه های نروژ در رشته ی علوم اجتماعی اپلای کنم میتونم پذیرش بگیرم؟اگر پذیرش بگیرم ویزا میشم؟

آواتار

hanie99887766
پاسخ داده شده در: 2 ماه،2 هفته پیش

مهاجرت به مجارستان یک گزینه ممکن است، اما نیازمند آگاهی کامل از مقررات و الزامات مهاجرتی مرتبط با این کشور است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به مجارستان آورده شده است:

۱. **انواع ویزا:**
– ویزای شینگن: اگر شما به مجارستان می‌خواهید سفر کنید، ممکن است به ویزای شینگن نیاز داشته باشید که به شما اجازه ورود به کشورهای منطقه شینگن را می‌دهد.

– ویزای کار: اگر قصد کار در مجارستان دارید، باید ویزای کار مرتبط با شغل موردنظرتان را اخذ کنید.

– اقامت دائم: در صورت تمایل به اقامت دائم در مجارستان، باید شرایط مشخصی را ارضا کنید.

۲. **تحصیلات:**
– اگر می‌خواهید دانشگاه‌های تحصیل د رمجارستان کنید، باید مراحل ثبت‌نام و اخذ ویزای تحصیلی را دنبال کنید.

آواتار

Scorize_Team
پاسخ داده شده در: 2 سال،6 ماه پیش

سلام، عموما پروگرم‌های نروژ در مقطع کارشناسی به زبان نروژی ارائه می‌شوند اما اگه پروگرم انگلیسی پیدا کنید، شانس پذیرشتون با توجه به نمره زبان خوبتون اوکی هست. موفق باشید 🤩🌸

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات