پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

شرایط من برای اپلای چگونه است ؟

• پرسیده شده در: 2 سال،8 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

Behdad18

با سلام 

من دانشجوی کارشناسی رشته جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم الان ترم چهارمم و تا به اینجا معدلم ۱۸.۲۰ هستش ، در کنار رشته اصلی رشته فرعی روان شناسی هم میخونم که در اونجا هم معدل ۱۸ و الف دارم 

آیلتس ۶.۵ دارم و در حال حاضر دوره b2 آلمانی میگذرونیم 

عوض گفتمان ملی نخبگان علوم انسانی وابسته به بنیاد ملی نخبگان هستم و دو مدرک دوره های ۱۶ ساعته فلسفه سیاسی و مردم نگاری از انجمن ملی جامعه شناسان ایران دارم 

به راحتی هم میتونم از اساتید هییت علمی دانشگاه توصیه نامه بگیرم

دیپلم هم از استعداد های درخشان با معدل ۱۸.۵ بوده و رتبه برتر کنکور هم بودم 

میخواستم ببینم برای دانشگاه های تاپ آمریکا و کانادا در اولویت نخست و در اولویت بعدی انگلیس و آلمان مثل LSE یا هایدلبرگ چقدر شانس دارم 

با تشکر 

آواتار

moh_mahmoud
پاسخ داده شده در: 2 سال،8 ماه پیش

سلام، عجب رزومه خوبی باریکلا.

برای ارشد اگه مقاله جورنالی بتونی بدی از کارشناسیت شانس فول فاند داری واسه آمریکا/کانادا.

ولی می دونم روانشناسی بالینی پذیرش نمیدن.

آواتار

emad04
پاسخ داده شده در: 1 سال،7 ماه پیش

سلام برای مهاجرت به آلمان به روش تحصیلی نمره gre چقدر تاثیر گذاره؟

آواتار

darab
پاسخ داده شده در: 1 سال،1 ماه پیش

سلام بهداد

به نظرم با این شرایط خوبی که داری حتما از یه متخصص و یا موسسه مهاجرتی کمک بگیر تا متوجه شی با توجه به شرایطتت بهترین کار چیه..

من خودم وقتی به آلمان میخواستم مهاجرت کنم از موسسه رویال مهاجرت کمک گرفتم. حتما به تو هم میتونن کمک کنن.

آواتار

alidadgar563
پاسخ داده شده در: 1 سال،1 ماه پیش

سلام دوست عزیز. رزومه خوبی داری و میتونی برای اپلای و تحصیل در کانادا موقق بشی. اگر میخوای از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیری باید مدارک رو کامل آماده کنی. معدلت هم که خوبه. برای اخذ ویزا هم حواست باشه که تمام مراحل رو پباده سازی کنیو جون اگه یه مدرک کم باشه یا نقص وجود داشته باشه ممگنه ویزات ریحکت بشه و احذ نجدد ویزا برات خیلی سخت بشه.

آواتار

sarayisaba104
پاسخ داده شده در: 9 ماه،1 هفته پیش

سلام من میخوام برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم. بیشتر غلاقمند به تحصیل در این کشور هستم. میخواستم ببینم تحصیل در آلمان جه شرایطی داره؟ 

آواتار

esmaeili.marzieh10
پاسخ داده شده در: 4 ماه،2 هفته پیش

سلام

آواتار

esmaeili.marzieh10
پاسخ داده شده در: 4 ماه،2 هفته پیش

سلام رزومه خیلی خوبی داری. بنظرم مهاجرت به آلمان میتونه برایت گزینه خوبی باشه. بازم میتونی برای این کار به موسسه های مهاجرتی معتبر مراجعه کنی. من یه موسسه میشناسم به اسم موسسه مهاجرتی میردادماد کارشون واقعا خوبه. برای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاتم اگر خواست از سایت فراکنش میتونی کمک بگیری عایه خدماتش

آواتار

ava28209
پاسخ داده شده در: 4 ماه،1 هفته پیش

تحصیل در آلمان برای مقطع لیسانس یا همان دوره کارشناسی در دانشگاه‌های این کشور ممکن است جذابیت بالایی داشته باشد. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر و محیط‌های تحصیلی با کیفیتی است. اینجا چند مرحله کلی برای تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس را توضیح داده‌ام:

1. زبان: بیشتر دوره‌های درسی در آلمان به زبان آلمانی برگزار می‌شوند. بنابراین، اگر شما زبان آلمانی را به طور کامل مسلط نیستید، باید ابتدا به یادگیری زبان بپردازید. برخی از دانشگاه‌ها دوره‌های زبان برگزار می‌کنند که به شما کمک می‌کنند تا به سطح مورد نیاز برای تحصیل در زبان آلمانی برسید. مهاجرت به آلمان

2. مدارک تحصیلی: شما باید مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن را داشته باشید. همچنین، برخی دوره‌های خاص ممکن است شرایط ویژه‌ای داشته باشند که باید آنها را برآورده کنید.

3. انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی: پس از یادگیری زبان و تهیه مدارک لازم، شما باید دانشگاه و رشته تحصیلی خود را انتخاب کنید. آلمان دارای دانشگاه‌های متعددی است و شما باید دقت کنید تا دانشگاه و رشته‌ای را انتخاب کنید که به توانایی‌ها و علاقه‌های شخصی شما متناسب باشد.

4. درخواست و مهلت‌های ثبت نام: هر دانشگاه ممکن است مهلت‌های مختلفی برای ثبت نام داشته باشد. شما باید در زمان مناسب درخواست خود را ثبت کنید. همچنین، باید مدارک و اسناد لازم را به دقت آماده کنید.

5. ویزا و اقامت: پس از پذیرش در دانشگاه، شما باید ویزای تحصیلی برای ورود به آلمان اخذ کنید و اقامت خود را تنظیم کنید.

6. هزینه‌ها: در آلمان بسیاری از دانشگاه‌ها وابسته به دولت هستند و تعدادی از دروس به صورت رایگان ارائه می‌شوند. با این حال، هزینه‌های زندگی و مختلف دیگری وجود دارد. باید به مطالبه‌های مالی خود دقت کنید.

7. موفقیت تحصیلی: پس از ورود به دانشگاه، شما باید به تلاش و تعهد خود در تحصیل ادامه دهید تا موفقیت‌های لازم را کسب کنید.

در کل، تحصیل در آلمان ممکن است مراحل مختلفی را به دنبال داشته باشد، اما با تعهد و تلاش، می‌توانید به دستاوردهای تحصیلی خود در این کشور دست یابید. برای اطلاعات دقیقتر و جزئی‌تر، به وب‌سایت‌ها و منابع مربوط به دانشگاه‌ها و سفارت آلمان مراجعه کنید.

آواتار

gimego6427
پاسخ داده شده در: 3 ماه،2 هفته پیش

ایالات متحده آمریکا یا آمریکا، کشوری در قاره‌ی آمریکا واقع شده است که تشکیل دهنده ۵۰ ایالت می‌باشد. آمریکا یکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین کشورهای جهان است. در زیر، به برخی از ویژگی‌های مهم آمریکا اشاره شده است:

1. **پایتخت:** واشنگتن دی.سی. (Washington D.C.) پایتخت ایالات متحده آمریکا است. شهرهای نیویورک، لس‌آنجلس، شیکاگو، و سن فرانسیسکو نیز از شهرهای بزرگ و مهم آمریکا هستند.

2. **زبان:** زبان رسمی آمریکا انگلیسی است.

3. **سیستم حکومتی:** آمریکا یک جمهوری فدرال با سیستم حکومتی دموکراتیک دارد.

4. **تاریخ:** آمریکا دارای تاریخ متنوع و پررنگی است که شامل دوران کلونی‌ها، استقلال از انگلیس، جنگ داخلی، و دوران پس از جنگ جهانی دوم می‌شود.

5. **اقتصاد:** اقتصاد آمریکا یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است و به عنوان یک قدرت اقتصادی و نظامی برجسته شناخته می‌شود.

6. **فرهنگ و هنر:** آ مهاجرت به آمریکااخبار مهاجرت

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات