پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

اپلای به کانادا برای مقطع دکتری

• پرسیده شده در: 1 سال،9 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

reza.faridi.trade2

سلام.وقتتون بخیر.بنده ۲۵ سالمه و دانشجوی سال آخر ارشد رشته شیمی تجزیه دانشگاه فردوسی هستم.معدلم تقریبا ۱۸ ست و یک مقاله isi با ایمپکت بالا دارم. در ضمن متاهل هم هستم و سربازی رو هنوز نگذروندم‌. امکان مهاجرت تحصیلی برای مقطع دکتری به کانادا یا کشورهای مناسب دیگه برام وجود داره به همراه همسرم؟ و اینکه قبل سربازی اقدام کنم بهتره یا بعدش؟ مدرک زبانمم هنوز نگرفتم

آواتار

wowiy80068
پاسخ داده شده در: 1 ماه،4 هفته پیش

مهاجرت به ایتالیا و تحصیل در کشور ایتالیا می‌تواند یک تجربه جذاب باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در ایتالیا اشاره شده است1. **انتخاب دوره تحصیلی:** - بر اساس تعهدات و علاقه‌های تحصیلی خود، یک دوره تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) و یک رشته تحصیلی انتخاب کنید.2. **آموزش زبان ایتالیایی:** - بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در ایتالیا به زبان ایتالیایی ارائه می‌شوند. بنابراین، ممکن است نیاز به یادگیری زبان ایتالیایی باشد. آزمون‌های مانند CELI یا CILS می‌تواند برای اثبات مهارت زبانی مورد نیاز باشد.3. **انتخاب دانشگاه:** - ایتالیا دارای دانشگاه‌های با تاریخچه معتبر و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است. قبل از انتخاب دانشگاه، به شرایط پذیرش، سطح شهرت، و موقعیت جغرافیایی دانشگاه توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:** پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. معمولاً این مرحله شامل ارسال مدارک، اطلاعات تحصیلی، و گاهی نیاز به مصاحبه است.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است6. **آمادگی برای زندگی در ایتالیا:** - مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در ایتالیا اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به ایتالیا را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

آواتار

tegewel236
پاسخ داده شده در: 8 ماه،3 هفته پیش

سلام و روز بخیر

برای مهاجرت به کانادا کدوم روش رو توصیه میکنید؟

تحصیل در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات