پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

سلام من سه سال دیگه درسم تموم میشه میتونم به محض تموم شدن درسم دانشگاه رو از فرانسه شروع کنم ؟ بدون اینکه تو ایران کنکور بدم بعد از پایانم درسم به فرانسه مهاجرت کنم؟

• پرسیده شده در: 2 سال،4 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار

آواتار

fatemehyazdi182
پاسخ داده شده در: 3 ماه پیش

بهترین وکیل مهاجرت به فرانسه به فردی اشاره دارد که با توجه به دانش حقوقی بالای خود می‌ تواند شرایط مهاجرت کردن به این کشور اروپایی را برای متقاضیان به طور کاملا روشن و واضح شرح دهد. با توجه به اینکه کشور فرانسه یکی از کشورهای وسیع و پیشرفته می‌ باشد پیدا کردن یک وکیل برجسته مطمئنا در این کشور کار مشکلی است که شما در وهله‌ اول باید با ویژگی‌ های یک وکیل خوب آشنا شوید. وکیل متخصص در فرانسه به تنظیم قراردادها می‌ پردازد و بر روند عقد آن ها نظارت کاملی دارد. او موظف است که با جمع آوری اطلاعات دقیق و به روز بتواند قوانین را برای افراد شرح دهد تا مطابق با آن اقدامات اولیه را به انجام برساند.

بهترین وکیل مهاجرت به فرانسه می‌ تواند با تجربه و مهارت بالای خود شانس موفقیت شما را در جهت پذیرش و دریافت اقامت این کشور چندین برابر نماید. زیرا این وکلا شناخت کامل و جامعی در رابطه با قوانین و شرایط مهاجرتی دارند و همواره تلاش می‌ کنند تا به ارائه‌ بهترین راهکارهای مهاجرتی برای متقاضیان خود بپردازند. تفاوتی ندارد که شما وکیل خود را از فرانسه انتخاب می‌ کنید و یا به سراغ وکلای ایرانی داخل خود کشور می‌ روید. وکیل پایه یک دادگستری انتخابی شما می‌ بایست حداقل 90 درصد پرونده‌ های مهاجرتی را با موفقیت پشت سر گذرانده باشد.

آواتار

mahtab77
پاسخ داده شده در: 10 ماه پیش

برای مهاجرت تحصیلی به فرانسه باید یا خودتون خیلی تحقیقات کنید یا اگر وقتش رو ندارید از یکی از موسسات مهاجرتی تو حوزه تحصیل در فرانسه مشاوره و یا خدمات بگیرید. من خودم از موسسه اصطهباناتی استفاده کردم و الان که باهاتون صحبت میکنم دانشجوی مقطع دکتر تو دانشگان سوربون فرانسه هستم.

آواتار

sarayisaba104
پاسخ داده شده در: 1 سال پیش

سلام شرایط مهاجرت به فرانسه چیا هست؟  تحصیل در فرانسه بهتره با تجصیل در کانادا؟

آواتار

azarpirhadi179
پاسخ داده شده در: 1 سال،1 ماه پیش

سلام دوستان برای مهاجرت به فرانسه حتما باید مدرک زبان فرانسوی داشته باشیم؟ من برادرم می خواد برای تحصیل در فرانسه اقدام کنه. میخواستم ببینم باید برا زبان چیکار کنه. آیا میتونه با زان انگایسی هم اقدام کنه؟

آواتار

roya96

سلام من قصد مهاجرت به فرانسه رو دارم. 

آیا با مدرک زبان هم میشه به این کشور مهاجرت کرد؟

آواتار

alidadgar563

سلام کشور فرانسه برای مهاجرت عالی هست و میتونه یه گرینه مناسب برای تحصیل باشه. دانشگاه های این کشور از رتبه و رنک بالایی برخوردار هستن و مدرک دریافتی ازشون اعتبار بالایی داره. برای اطلاع از شرایط تحصیل تو این کشور باید به سایت داانشگاه مورد نظر مراجعه کنید تا یتونید تمام شرایط لازم رو داخلش ببینید. میتونید از موسسه هاس مهاجرتی خوب هم در این رابطه کمک بگیرید.

آواتار

Scorize_Team
پاسخ داده شده در: 2 سال،4 ماه پیش

سلام، با کورس زبان می تونید

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت