پروفایل اسکورایز

تماس با اسکورایز

021-91018457

پروفایل اسکورایز

برای استفاده بهتر از خدمات مهاجرت و آموزش زبان اسکورایز وارد یا عضو شوید.

بعد از ورود به همین صفحه منتقل می‌شوید.

سبد خرید شما خالی است.

بهترین آموزش‌های زبان و مهاجرت را در محصولات اسکورایز بیابید

لیست محصولات

پذیرش گرفتن از دانشگاه های ایتالیا

• پرسیده شده در: 2 سال،11 ماه پیش
  • تعداد بازدید: 0 بار
آواتار

Asalshishavani6

با عرض سلام و وقت بخیر

بنده فوق لیسانس جامعه شناسی هستم 38 سال سن دارم و مدرک زبان آیلتس آکادمیک 6 دارم .لیسانس پژوهشگری دارم با این شرایط از کجا و برای چه مقطعی میتونم پذیرش بگیرم؟آیا اگر معلولیت داشته باشم در کمک هزینه هام میتونه موثر باشه یا نه؟

با سپاس

آواتار

wowiy80068
پاسخ داده شده در: 2 هفته،4 روز پیش

مهاجرت به آلمان می‌تواند به چندین شکل صورت گیرد. در ادامه توضیحاتی در مورد چندین راه مهاجرت به آلمان آورده شده است:1. **مهاجرت بر اساس کار:**آلمان:** برای حرفه‌های بازار کار خاص و دارای حداقل تحصیلات و تجربه کار.- **ویزای کارکنان ماهر:** برای کسانی که تحصیلات و مهارت‌های ماهرانه دارند.2. **مهاجرت تحصیلی:**- **ویزای تحصیلی:** برای دانشجویان بین‌المللی که تصمیم به تحصیل در آلمان در یک دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی آلمانی دارند.3. **مهاجرت خانوادگی:**- بر اساس این موارد، افراد می‌توانند به عنوان اعضای خانواده فردی که در آلمان زندگی می‌کند، وارد آلمان شوند.4. **پناهندگی و مهاجرت انسانی:**- برای افرادی که به دلیل شرایط اقتصادی یا سیاسی به عنوان پناهنده به آلمان می‌آیند.برای شروع فرآیند مهاجرت، مهم است که با سفارت آلمان یا مراجع مهاجرت معتبر تماس بگیرید و اطلاعات دقیق در مورد الزامات و مراحل مهاجرت را کسب کنید. همچنین مشاوره حرفه‌ای می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

آواتار

Scorize_Team
پاسخ داده شده در: 2 سال،11 ماه پیش

سلام دوست عزیز،

توصیه می کنیم که برای PhD اقدام کنید که برای سفارت به مشکل نخورید.

و نمره زبان بالاتری هم نیاز دارید (6.5)

معلولیت هم احنمالا خدماتی بعد از اخذ پذیرش دانشگاه بهتون بده، اما تو هزینه ها تاثیر آنچنانی نداره.

پاسخ شما

پاسخ خود را با جزییات اینجا بنویسید
ثبت

سوالات مرتبط

تمام سوالات