خرید

دانلود فیلم

چگونه کارآموزی خارج از کشور بگذرانیم و حقوق بگیریم؟

 

توضیحات کارآموزی در خارج از کشور فاکتوری مهم در رزومه است که از دید دانشجویان پنهان مانده است و علاوه بر کسب درآمد موقعیت های بهتری جهت اخذ پذیرش با فاند برای شما فراهم می آورد
ارائه دهنده میلاد رئیس زاده
رزومه ارائه دهنده
  • دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) کانادا
  • فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف ایران
  • سابقه دوره کارآموزی بین المللی در شرکت K-UTEC آلمان -با ۳ سال سابقه برگزاری دوره های آشنایی با رشته های مختلف دانشگاهی برای داوطلبان کنکور
قیمت 199000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

 

در دوره کارشناسی درسی تحت عنوان کارآموزی وجود دارد که با وجود اینکه در بعضی از دانشگاه‌ها حتی صفر واحد دارد اما با توجه به اینکه اولین ارتباط عملی با صنعت محسوب می شود بر خلاف تعداد واحدهایش بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر این، فرصت گرفتن موقعیت کارآموزی در مقطع کارشناسی‌ارشد و بعد از فارغ‌التحصیلی نیز نه تنها وجود دارد بلکه احتمال گرفتن موقعیت ها بیشتر هم می‌شود که متاسفانه این موقعیت‌ها هیچ‌گاه بین دانشجویان دیده نشده است.

همچنین به عنوان یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای یک رزومه موفق سپری کردن کارآموزی در شرکت های معتبر است. یکی از فرصت‌هایی که کمتر در بین دانشجویان دیده شده امکان گذراندن کارآموزی در کشور های خارج از کشور به خصوص کشورهای اروپایی است.

این فرصت علاوه بر یک تجربه گرانبها از شرکت های معتبر و آشنایی با تکنولوژی‌های روز دنیا معمولا با پرداخت حقوق هم همراه می‌شود و کارآموز برای مدت حضور خود در شرکت یا دانشگاه مورد نظر پول دریافت می کند.

اگر شما هم تمایل دارید که از چنین فرصتی برای کسب تجربه‌های فوق العاده و ساختن یک رزومه قدرتمند در رشته تحصیلی خود و البته ایجاد ارتباطات مناسب برای آینده شغلی خود دوره کارآموزی خود را در خارج از کشور سپری کنید، شما را دعوت می کنیم تا در این وبینار از صحبت های ارزشمند و راهنمایی‌های کاربردی مهندس میلاد رییس‌زاده، که دوره کارآموزی خود را در کشور آلمان سپری کردند و هم اکنون دانشجوی دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا هستند، استفاده کنید.

این نوع کارآموزی برای رشته‌های مناسب است؟

در بین افرادی که از این فرصت آگاهی دارند اینجور جا افتاده که فقط دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی می‌توانند از این فرصت استفاده کنند، ولی در کشور‌های جا افتاده همچین دیدی وجود نداره و تمام رشته‌ها، متناسب با نیاز شرکت‌ها، شانس گرفتن پذیرش را دارند.

در چه کشور‌هایی می‌توان کارآموزی با حقوق را تجربه کرد؟

کشور‌های همچون آلمان، فرانسه، سوئیس، هلند و … از اروپا و 
کشور‌های همچون ژاپن، هنگ‌کونگ، سنگاپور و … از آسیا و 
و استرالیا 
کارآموزی با حقوق دارند

چرا باید این وبینار رو شرکت کنیم؟

با توجه به این که تعداد افرادی که موفق شدند تا برای دوره کارآموزی به خارج از کشور سفر کنند بسیار محدود بوده اند، اطلاعات زیادی در این خصوص بین دانشجویان نیست. از مهندس رییس زاده دعوت کردیم که با به اشتراک گذاشتن تجربه خودشون درباره کاراموزی در خارج از کشور مطالب نابی در این خصوص ارائه دهند تا بقیه هم بتوانند در چنین فرصت هایی شرکت کنند.

ماهی گیری می‌آموزید.

در این وبینار ما شما را به شرکتی معرفی نمی‌کنیم بلکه به شما می‌اموزیم که با توجه به رزومه و رشته‌ی خود چگونه زندگی در یک کشور با اخذ حقوق را تجربه کنید.

 دوستان توجه داشته باشید که کارآموزی فقط برای دانشجویان کارشناسی نیست و برای تمام دانشجویان حتی فارغ‌التحصیلان نیز می‌تواند این دوره‌ها را بگذرانند و حقوق دریافت کنند.

در این وبینار پاسخ چه سوال هایی را میگیرم؟

و پاسخ به تمام سوالات شما

مسلما هیچ اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد به جز اینکه شما چنین فرصتی را برای برداشتن یک گام بلند برای موفق‌تر بودن در آینده تحصیلی و شغلی خود از دست می‌دهید.

بهانه نیاورید…

همه‌ی ما میدانیم برای پیشرفت کردن نیاز به تغییر است و با تکرار کار‌های گذشته‌ي خودمان نباید انتظار پیشرفت یا دگوگونی در زندگی را داشته باشیم، پس اگر دوست دارید برای مدتی هم زندگی در کشور خارج، کار در شرکت مطرح بین‌المللی و بالا بردن رزومه را تجربه کنید، از همین حالا تصمیم بگیرید و اولین قدم را بردارید و بهونه‌هایی همچون:

از ذهن خود برهانید و مطمئن باشید اگر در میر خود مصمم باشید تمام این موانع به کنار خواهد رفت.

و اگر در این وبینار شرکت نکنید:

مسلما هیچ اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد به جز اینکه شما چنین فرصتی را برای برداشتن یک گام بلند برای موفق‌تر بودن در آینده تحصیلی و شغلی خود از دست می‌دهید.

میخواهم شرکت کنم…

به شما تبریک می‌گوییم و این اطمینان را میدهیم که اگر نکاتی که در وبینار می‌آموزید را به درستی به کار بگیرید حتما و حتما موفق خواهید شد. 
ما در اسکورایز همیشه برای افرادی که زودتر از بقیه به فکر تغییر و بهبود هستند احترام قائلیم و برای آنها که زودتر ثبت نام می کنند همیشه تخفیف هایی برای محصولات خود داریم.

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای و زندگی دانشجویی در آمریکا

کشور آمریکا یکی از مهمترین مقاصد دانشجویان سراسر دنیاست. بافت اجتماعی دانشگاه‌های آمریکا بسیار پیچیده است و ترکیب فرهنگی محیط‌های آکادمیک آن متاثر از دانشجویانی است که از مناطق مختلف جهان در آنجا تحصیل می‌کنند. در این وبینار به طور کلی ب...

چگونه فاند بگیریم (مقدماتی)

کمک هزینه تحصیلی یا fund یکی از مهمترین بخشهای دریاقت پذیرش از کشورهای مختلف دنیاست. ***متاسفانه با توجه به برابری ارزش ریال در برابر ارزهای خارجی بسیاری از دانشجویان ایرانی بدون دریافت بورسیه از دانشگاه مقصد توانایی اپلای کردن رو ندارن....

چگونه کارآموزی خارج از کشور بگذرانیم و حقوق بگیریم؟

کارآموزی خارج از کشور --------------------- ## international paid internship (IPI( ## در دوره کارشناسی درسی تحت عنوان کارآموزی وجود دارد که با وجود اینکه در بعضی از دانشگاه‌ها حتی صفر واحد دارد اما با توجه به اینکه اولین ارتباط عملی...

مقاله‌های مرتبط

 

10 دانشگاه برتر آمریکا برای تحصیل

چرا آمریکا برای تحصیل؟

دانشگاه های پیشرو در علم، کلاس های با کیفیت، اساتید مجرب، آینده تضمین شده، موقعیت های شغلی فراوان و محیط فوق العاده دانشگاه تنها بخشی از دلایلی هستن که شمارو متقاعد کنند که چرا تحصیل در آمریکا؟؟! 
هزینه ها...

پذیرش برای کارشناسی ارشد یا دکتری؟

بعد از کلی کلنجار رفتن با خودش، دیگه عزمشو جمع کرده بود که باید بره و توی کشوری دیگه دنبال رویاهاش بگرده.خانواده اش هم با این مسئله کنار اومده بودن و آخرین ترم های کارشناسی رو در ایران میگذروند. 
سوالی که براش پیش اومده بود این بود...

8 وبسایت مهم برای اپلای

درزمینه تحصیل و کارآموزی در خارج از کشور، وب‌سایت‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها رجوع کنید. بسیاری از آن‌ها فقط خدمات پولی ارائه می‌کنند و کمتر در آن‌ها اطلاعات مجانی پیدا می‌شود. در بس...


N.gh

سلام،من به زودی از ارشد فارغ التحصیل میشم،آیا بعد از فارغ التحصیلی ارشد هم میشه اقدام کرد؟
scorize
سلام دوست عزیز، بله میشه.

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


danial9277

با سلام خسته نباشید هزینه این وبینار و چگونگی پرداخت هزینه را لطفا بفرمایید. ممنونم
scorize
سلام دوست عزیز، بالا تر دقیق نگاه کنید هزینه و ثبت نام هست

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید