خرید

دانلود فیلم

کارآموزی در خارج، کلید کسب درآمد دلاری و رزومه فوق العاده

 

کارآموزی در خارج، کلید کسب درآمد دلاری و رزومه فوق العاده
توضیحات کسب درآمد دلاری از کارآموزی | آیا میدونی که هر رشته ای که هستی می تونی کارآموزی در خارج از کشور بگذرونی؟ | موضوعی ناشناخته که کمتر ازش اطلاع دارن!
ارائه دهنده میلاد رئیس زاده
رزومه ارائه دهنده
  • سابقه دوره کارآموزی بین المللی در شرکت K-UTEC آلمان
  • دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC) کانادا
  • فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف ایران
قیمت 199000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

لذت کسب درآمد دلاری در زمان تحصیل!

راز گذراندن کارآموزی در خارج از کشور، شیوه ای جدید برای کسب درآمد و ساخت رزومه
در دوره کارشناسی درسی تحت عنوان کارآموزی وجود دارد که با وجود اینکه در بعضی از دانشگاه‌ها حتی صفر واحد دارد اما با توجه به اینکه اولین ارتباط عملی با صنعت محسوب می شود بر خلاف تعداد واحدهایش بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر این، فرصت گرفتن موقعیت کارآموزی در مقطع کارشناسی‌ارشد و بعد از فارغ‌التحصیلی نیز نه تنها وجود دارد بلکه احتمال گرفتن موقعیت ها بیشتر هم می‌شود که متاسفانه این موقعیت‌ها هیچ‌گاه بین دانشجویان دیده نشده است.

همچنین به عنوان یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای یک رزومه موفق سپری کردن کارآموزی در شرکت های معتبر است. یکی از فرصت‌هایی که کمتر در بین دانشجویان دیده شده امکان گذراندن کارآموزی در کشور های خارج از کشور به خصوص کشورهای اروپایی است.

این فرصت علاوه بر یک تجربه گرانبها از شرکت های معتبر و آشنایی با تکنولوژی‌های روز دنیا معمولا با پرداخت حقوق هم همراه می‌شود و کارآموز برای مدت حضور خود در شرکت یا دانشگاه مورد نظر پول دریافت می کند.

 

فرصت کسب درآمد ارزی در دوره کارآموزی را از دست ندهید!

اگر شما هم تمایل دارید که از چنین فرصتی برای کسب تجربه‌های فوق العاده و ساختن یک رزومه قدرتمند در رشته تحصیلی خود و البته ایجاد ارتباطات مناسب برای آینده شغلی خود دوره کارآموزی خود را در خارج از کشور سپری کنید، شما را دعوت می کنم  تا در این ویدئو از صحبت های ارزشمند و راهنمایی‌های کاربردی مهندس میلاد رییس‌زاده، که دوره کارآموزی خود را در کشور آلمان سپری کردند و هم اکنون دانشجوی دانشگاه بریتیش کلمبیای کانادا هستند، استفاده کنید.

 

چرا این ویدئو را باید تهیه کنم؟

با توجه به این که تعداد افرادی که موفق شدند تا برای دوره کارآموزی به خارج از کشور سفر کنند بسیار محدود بوده اند، اطلاعات زیادی در این خصوص بین دانشجویان نیست و حتی میتوان گفت که کسی از آن اطلاعی ندارد! مهندس رییس زاده هم اکنون کانادا هستند و کارآموزی خود را در آلمان سپری کردند. در این ویدئو با به اشتراک گذاشتن تجربه خودشون درباره کاراموزی در خارج از کشور مطالب شگفت انگیزی در این خصوص ارائه می دهند تا شما هم بتوانید این فرصت ها را استفاده کنید و زندگی رویایی خود را بسازید.

در این ویدئو چه مطالبی گفته می شود؟

و پاسخ به سوالات متداول

بهانه نیاورید…

همه‌ی ما میدانیم برای پیشرفت کردن نیاز به تغییر است و با تکرار کار‌های گذشته‌ي خودمان نباید انتظار پیشرفت یا دگوگونی در زندگی را داشته باشیم، پس اگر دوست دارید برای مدتی هم زندگی در کشور خارج، کار در شرکت مطرح بین‌المللی و بالا بردن رزومه را تجربه کنید، از همین حالا تصمیم بگیرید و اولین قدم را بردارید و بهونه‌هایی همچون:

از ذهن خود برهانید و مطمئن باشید اگر در میر خود مصمم باشید تمام این موانع به کنار خواهد رفت.

و اگر در این ویدئو را تهیه نکنم چه اتفاقی رخ میدهد شرکت نکنید:

مسلما هیچ اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد به جز اینکه شما چنین فرصتی را برای برداشتن یک گام بلند برای موفق‌تر بودن در آینده تحصیلی و شغلی خود از دست می‌دهید.

این نوع کارآموزی برای چه رشته‌هایی مناسب است؟

در بین افرادی که از این فرصت آگاهی دارند اینجور جا افتاده که فقط دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی می‌توانند از این فرصت استفاده کنند، ولی در کشور‌های جا افتاده همچین دیدی وجود نداره و تمام رشته‌ها، متناسب با نیاز شرکت‌ها، شانس گرفتن پذیرش را دارند.

در چه کشور‌هایی می‌توان کارآموزی با حقوق را تجربه کرد؟

کشور‌های همچون آلمان، فرانسه، سوئیس، هلند و … از اروپا و 
کشور‌های همچون ژاپن، هنگ‌کونگ، سنگاپور و … از آسیا و 
و استرالیا 
کارآموزی با حقوق دارند.

 

چنین ویدئویی را هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد

اسکورایز در مدت بیش از دو سال ویدئو های با کیفیت در حوزه اپلای و زبان برای عزیزانی که دنبال زندگی بهتر هستند فراهم کرده است. مدرس این ویدذو خودش در آلمان کارآموزی خود را گذرانده و کمتر کسی به تجربه ایشان پیدا خواهید کرد. مطمئن هستیم که از جدید بودن مطالب گفته شده شگفت زده خواهید شد!

اگر تا به حال از اسکورایز را نشناخته ای و یا با محصولات اسکورایز آشنا نبودی، فرصت بزرگی را از دست دادی! البته اشکالی ندارد چون هم اکنون اسکورایز را کشف کردید و فرصت فوق العاده ای برای پیشرفت سطح زندگی خودت در اختیار داری.

 

قیمت محصول زیاده! 

شکی نداریم که خیلی بیشتر از هزینه ای که سرمایه گذاری میکنید برداشت خواهید کرد. این شما هستید که آینده خود را با تصمیم های درست می سازید. کارآموزی در خارج از کشور می تواند سکوی پرتابی برای شما باشد. پس برای خودتان و وقتتان ارزش قائل شوید چرا که با یادگیری این اصول به رویاهایتان نزدیک تر خواهید شد.

ماهی گیری می‌آموزید.

در این وبینار ما شما را به شرکتی معرفی نمی‌کنیم،  بلکه به شما می‌اموزیم که با توجه به رزومه و رشته‌ی خود چگونه زندگی در یک کشور با اخذ حقوق را تجربه کنید.

 

کارآموزی در خارج از کشور

الان خرید میکنم تا یک گام برای موفقیتم بردارم

 

 

سوالات متداول

 ۱. آیا این ویدئو برای رشته خاص و یا مقطع خاصی تهیه شده است؟

پاسخ: در هر مقطع تحصیلی و هر رشته دانشگاهی که باشید این ویدئو به شما کمک خواهد کرد.

 ۲. روش دریافت این فیلم چگونه است؟

بعد از خرید لینک دانلود ویدئو برای شما ارسال می شود و هر زمان که دوست داشتید می توانید آن را دانلود کنید.

من کارشناسی ارشد هستم/ فارغ التحصیل هستم ایا باز هم برای من مفید خواهد بود؟
کارآموزی فقط برای دانشجویان کارشناسی نیست و برای تمام دانشجویان حتی فارغ‌التحصیلان نیز می‌تواند این دوره‌ها را بگذرانند و حقوق دریافت کنند.

 

اگر توانسته اید دانشگاه قبول شوید پس حتما می توانید کارآموزی خود را هم خارج از کشور بگذرانید

به شما تبریک می‌گوییم که به این صفجه آمده اید و در حال مطالعه این متن هستید و این اطمینان را میدهیم که اگر نکاتی که در وبینار می‌آموزید را به درستی به کار بگیرید حتما و حتما موفق خواهید شد. 

ما در اسکورایز همیشه برای افرادی که زودتر از بقیه به فکر تغییر و بهبود هستند احترام قائلیم.

 

ضمانت ۱۰۰ درصدی شما
مجموعه اسکورایز متعهد می شود در صورت عدم رضایت کامل  شما از این ویدئو ارزشمند، تمامی وجه را در همان روز برگرداند. معیار فقط نظر شماست.

 

الان خرید میکنم تا یک گام برای موفقیتم بردارم

قسمتی از فیلم کارآموزی در خارج، کلید کسب درآمد دلاری و رزومه فوق العاده

کاور لتر | Cover letter

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای ویژه رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

0 تا 100 اپلای

چند ماه دیگر، خارج از کشور تحصیل کنین و حتی دلاری درآمد کسب کنید! ---------- ## چگونه خودم پذیرش تحصیلی بگیرم؟## می خواهم به شما یک قول عجیب بدهم! ---------- شایان زمانی هستم، دانشجوی نرم افزار دانشگاه calgary کانادا. من هم مثل ...

TOEFL|Writing

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

مقاله‌های مرتبط

 

مصاحبه آنلاین با استاد برای بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا و ارشد

در مرحله مکاتبه با اساتید هنگام اپلای، به احتمال زیاد با درخواست انجام مصاحبه از سوی چندی از آن ها مواجه می شود. به طور معمول قرار مصاحبه بعد از اقدام به ایمیل برای معرفی خود و رزومه تان به اساتید و قبل از ددلاین آن دانشگاه صورت می گیرد ...

نمره GPA(جی پی ای) چیست؟ و چگونه محاسبه میشه؟

محاسبه گر آنلاین GPA

قبل از معرفی GPA و نحوه محاسبه‌ی آن، خدمتی جدید از گروه اسکورایز را برایتان معرفی میکنیم. با عضو شدن در سایت می‌توانید اسم درس، تعداد واحد و نمره درسهایتان وارد کنید تا به صورت کاملا رایگان ‌GPA شما...

10 دانشگاه برتر آمریکا برای تحصیل

چرا آمریکا برای تحصیل؟

دانشگاه های پیشرو در علم، کلاس های با کیفیت، اساتید مجرب، آینده تضمین شده، موقعیت های شغلی فراوان و محیط فوق العاده دانشگاه تنها بخشی از دلایلی هستن که شمارو متقاعد کنند که چرا تحصیل در آمریکا؟؟! 
هزینه ها...


ZahraP

من فیلم رو خریدم ولی نمیتونم دانلود کنم. هرچی روی لینک دانلود میزنم فایده ای نداره. چیکار کنم؟

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


nym_am

خیلی خوب بود.ممنون

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


ZahraP

آیا این دوره های کارآموزی برای رشته های علوم پزشکی هم وجود داره؟
scorize
سلام دوست عزیز بله برای پزشکی هم مناسبه.

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


Neda.sadeghifar

سلام. امروز تهیه کردم ویدئو رو. اینقدر خوب بود همشو پشت سرهم دیدم. اصلا همچین چیزی نمیدونستم وجود داره. مرسی که هستین
scorize
!سلام دوست عزیز، خوشحالیم که لذت بردید

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


Mahid

سلام وقت بخير من از چه طريق ميتونم مشكل پرداخت وجه رو سوال كنم
scorize
سلام، میتونید از طریق ایمیل، تلگرام یا تماس سوال خود را بپرسیید. پایین تر از همین صفحه قسمت تماس با ما اطلاعات کامل نوشته شده است.

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


Fara

سلام برای کاراموزی اول باید با استاد مکاتبه کرد یا اول باید اپلیکیشن فرم پر کرد؟
scorize
سلام دوست عزیز، اطلاعات کامل در وبیناربیان میشه و تمام سوالات شما را جواب میدن

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


faeze.gh

سلام. میخواستم بدونم مدرک زبان مورد نیازه؟ اگه نه، چه سطحی از زبان کفایت میکنه؟
scorize
در ۹۹ درصد مواقع مدرک زبان لازم نیست، ولی برای مرحله اینترویو حداقل دانش زبان لازم است، توضیحات کامل تر در وبینار گفته میشه

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


newshaaa_m

سلام، من توی دوره کارآموزی خارج از کشوری که بهمن سال پیش برگزار کردید بودم و تونستم برای تابستان برم فرانسه. با مرسی بابت وبینار های عالیتون با آرزوی موفقیت‌ها زییییییییاد
scorize
باعث سعادت ماست که تونستیم نقش کوچکی در موفقیت شما بازی کنیم، به امیید موفقیت‌های بیشتر شما دوست عزیز
Fara
میشه بگید از کدوم دانشگاه کاراموزی گرفتید؟

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


pegahjamali

سلام ببخشید من دوره کارآموزیم رو گذروندم برای کار دانشجویی امکانش هست از همین طریق اقدام‌کنم ؟
scorize
سلام، بله می‌تونید دوباره از طریق ماراموزی در شرکت مورد نظر شروع به کارکنید، سپس در صورت تمایل در همان جا ادامه کار دهید

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید